5 najlepszych kierunków na ferie zimą

  

Jeśli ferie w zimie to tylko pod znakiem narciarskiego szaleństwa. Aktywny wypoczynek na świetnie przygotowanych trasach, dzięki dobrej organizacji polskich ośrodków nie kojarzy się już wyłącznie z ośrodkami we Włoszech, czy Francji. Świetne miejsca do uprawiania rodzinnego narciarstwa znajdziemy również w Polsce. Sprawdź 5 rewelacyjnych miejsc Grupy Pingwina i ciesz się feriami pod znakiem wspólnej zabawy.Grupa Pingwina, czyli 5 wyśmienitych lokalizacji z trasami dla całej rodziny

Jeśli lubisz białe, narciarskie szaleństwo, a na najbliższe ferie nie masz jeszcze sprecyzowanych planów to koniecznie sprawdź, gdzie warto pojechać w Polsce. Z całą rodziną można bowiem wybrać się do 5 świetnie przygotowanych lokalizacji, o które zadbała Grupa Pingwina. Co oznacza ten tajemniczy zwrot?

Grupa Pingwina to aż 5 całorocznych ośrodków narciarskich, a latem także rowerowych. Miejsce lokalizacji ośrodków to Beskidy oraz Mazury, a dokładnie:


  • Słotwiny Arena w Krynicy Zdrój (Beskid Sądecki),
  • Skolnity Ski & Bike w Wiśle (Beskid Śląski),
  • Czarny Groń w Rzykach (Beskid Mały),
  • Kasina Ski & Bike w Kasinie Wielkiej (Beskid Wyspowy),
  • Kurza Góra (Mazury).

Każdy z tych ośrodków to wyjątkowe trasy, naśnieżane i utrzymywane na najwyższym, wręcz alpejskim poziomie. Bogata oferta oraz różnorodność spędzania wolnego czasu na świeżym powietrzu sprawia, że każda z rodzin, znajdzie tutaj coś, dla siebie. 


Dlaczego warto spędzić ferie w ośrodkach Grupy Pingwina?

W ośrodkach Grupy Pingwina dba się o wysoką jakość obsługi i przygotowanie tras na najwyższym poziomie. Na każdym kroku widoczna jest dbałość o detale i najnowocześniejsza infrastruktura.


Zarówno rodziny, jak i grupa przyjaciół podczas każdego zimowego przyjazdu mogą skorzystać z  wyśmienitych tras, ale także licznych wydarzeń, imprez plenerowych oraz zawodów narciarskich. Aktywny wypoczynek można tu także dopełnić spacerami, jazdą na sankach, łyżwach oraz wyprawami górskimi.


Trudno się dziwić, że wiele rodzin i grup zorganizowanych wybiera właśnie te miejsca podczas planowania wyjazdów na zimowe ferie, które dla przypomnienia, zaczynają się w całej Polsce już niebawem. 


Na koniec warto pamiętać, że Grupa Pingwina oferuje unikalny karnet Pingwin PASS na narty i/lub rower, a dziecko do 8. r.ż. dostaje taki sam Pingwin PASS za 1 zł. W tym roku na dzieci czekają wyjątkowe karnety zrabatowane aż do 50% w stosunku do ceny karnetu dla rodzica oraz szereg zniżek i promocji.


Jeśli szukasz kierunku na ferie w Polsce, który zaskoczy Cię alpejskim przygotowaniem to koniecznie sięgnij po więcej informacji na tę stronę: https://grupapingwina.pl/.


Redakcja poleca

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów