5 powodów, aby kupić nowy smartfon Samsung Galaxy S21

  

Efektowny design

Nowość przyciąga stylowym matowym wykończeniem. Cechą charakterystyczną gadżetu jest blok kamer otoczony metalowym narożnikiem. Ta designerska decyzja zapewnia uznanie Samsunga Galaxy S21. Smartfon sprzedawany jest w czterech kolorach: fioletowym, czarnym, srebrnym i różowym. Można wybrać odcień, który najlepiej będzie pasował do stylu właściciela.

5 powodów, aby kupić nowy smartfon Samsung Galaxy S21

Warto wiedzieć! Koszt tego samego urządzenia w różnych sklepach internetowych znacznie się różni. Aby kupić smartfon z zyskiem, najlepiej odwiedzić porównywarkę cen E-katalog.pl i przeanalizować ceny na witrynach handlowych.

Wysoka wydajność

Smartfon bazuje na autorskim procesorze mobilnym Exynos 2100, który jest produkowany w technologii 5 nm. Liczba rdzeni wynosi 8. Procesor obsługuje 5G, ma imponującą wydajność energetyczną i działa o 20% szybciej niż jego poprzednicy. Gadżet radzi sobie z różnymi zadaniami: od intensywnego surfowania po sieci i jednoczesnej komunikacji w różnych aplikacjach po nagrywanie 8K-wideo i gry w chmurze.

Na rynku są też smartfony z procesorem Snapdragon 888. Wydajność obu chipów jest niemal na tym samym poziomie.

Konfiguracja sprzętowa obejmuje również 8 GB pamięci RAM, co zapewnia wydajność systemu w trybie wielozadaniowości. Za przetwarzanie grafiki odpowiada ARM Mali-G78 MP14 lub Adreno 660 (w zależności od modyfikacji).

Ilość pamięci wewnętrznej waha się od 128 do 256 GB. Nie ma możliwości rozszerzenia pamięci za pomocą karty pamięci.

Profesjonalny aparat fotograficzny

Smartfon wyposażono w wysokiej jakości potrójny aparat (12 MP + 12 MP + 64 MP), który pozwala na tworzenie kolorowych i szczegółowych zdjęć. Urządzenie obsługuje szereg funkcji poprawiających jakość kontentu wizualnego. Na przykład Zoom Lock umożliwia powiększanie obiektów przy zachowaniu ich dokładności, a funkcja Multikadr umożliwia wybór zdjęć i filmów jednym dotknięciem. Możliwe jest nagrywanie wideo w jakości 8K (7680 × 4320) przy 24 fps.

Jasny ekran

Gadżet otrzymał 6,2-calowy wyświetlacz Dynamic AMOLED o rozdzielczości 2400 × 1080. Częstotliwość odświeżania jest deklarowana na poziomie 120 Hz, dzięki czemu klatki zmieniają się szybko i płynnie. Zawiera obsługę technologii HDR10+, która zapewnia imponującą gamę odcieni. Wyświetlacz pokryty jest szkłem ochronnym Gorilla Glass Victus, które zapobiega zarysowaniom i innym drobnym uszkodzeniom mechanicznym.

Gadżet otrzymał 6,2-calowy wyświetlacz Dynamic AMOLED o rozdzielczości 2400 × 1080.

Obsługa rysika S Pen

Smartfon Samsung Galaxy S21 obsługuje rysik S Pen. Dzięki niemu można tworzyć odręczne notatki, zaznaczać fragmenty w artykułach, rysować szkice i zdalnie sterować kamerą.

Należy zauważyć, że przed pojawieniem się Galaxy S21, tylko urządzenia z serii Galaxy Note obsługiwały rysik. 


Redakcja poleca

Widok na centrum Krynicy-Zdroju deptak, ścieżka, drzewa. Krynica-Zdrój - widok na deptak Ujęcie z kamery na Nowy Targ. Nowy Targ - widok na Rynek KRAKÓW - widok na ulicę FLORIAŃSKĄ NOWOŚĆ Kraków - widok na Ulicę Floriańską NOWOŚĆ Serwisy społecznościowe mają jedną wspólną cechę - wideo odtwarza się w pionie. Ten trend rozpoczął się z 2015 roku, kiedy popularność smartfonów systematycznie rosła. W 2006 roku uruchomiliśmy pierwszą w Polsce kamerę z obrazem na żywo w technologii strumieniowej.Dzisiaj uruchamiamy pierwsze kamery na żywo w formacie 9:16 - przystosowanym głównie do urządzeń mobilnych. Taki sposób prezentacji umożliwia nam montaż kamer w miejscach, gdzie do tej pory było to niemożliwe. Krupówki - Camera on the promenade in Zakopane Zakopane - widok na deptak Krupówki NOWOŚĆ Wrocław - widok na rynek główny we Wrocławiu z kamery stałej. WROCŁAW - widok na Stare Miasto Kamera Plac Wszystkich Świętych w Krakowie Kraków - Plac Wszystkich Świętych  Ujęcie na skrzyżowanie Ulicy Grodzkiej w Krakowie z Placem Wszystkich Świętych widocznym po lewej i Placem Dominikańskim z prawej strony obrazu. Kamera umiejscowiona jest na oryginalnie prezentującym się Pawilonie Wyspiańskiego. Wymienione wyżej ulice należą do najstarszych w Stolicy Małopolski. Najbardziej, jednak wyróżnia się Ulica Grodzka, gdyż stanowi część tak zwanej Drogi Królewskiej w Krakowie. Jest to umowny trakt biegnący z północy na południe, którym uroczyście niegdyś przejeżdżali polscy królowie udający się na Wawel. Większość budynków w jej ciągu to zabytkowe kamienice skrywające ciekawe historie. Zapraszamy do oglądania transmisji live z terenu Starego Miasta w Krakowie, które gorąco zachęcamy zwiedzić osobiście. Proponujemy także do zapoznania się z innymi widokami na tą niezwykłą historyczną stolicę Państwa Polskiego.

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów