Co można robić w Warszawie - Sprawdź!

  

Spędzasz tegoroczny sierpień w Warszawie i zastanawiasz się, co robić? Obawiasz się, że wakacje w stolicy to sezon ogórkowy i czekają cię nuda i odcięcie od wydarzeń muzycznych? Spokojnie. Warszawa ma dużo do zaoferowania. Również w wakacje. Czytaj dalej, a dostaniesz propozycje, na które możesz zareagować w jedyny właściwy sposób - oczywiście zamawiając bilety!Co robić w Warszawie w tym miesiącu? Muzyczny sierpień wzywa!

Co można robić w Warszawie? Jednym z większych muzycznych wydarzeń będzie z pewnością koncert Depeche Mode na PGE Narodowym datowany na 02.08.2023. Występ weteranów sceny muzycznej (zespół powstał w 1980 r.) grających alternatywnego rocka na pewno na długo pozostanie w pamięci. Znasz “Enjoy the Silence”? “Personal Jesus”? Wiadomo!


Co robić w Warszawie w weekend? Jazzowe ukojenie

Jeżeli wolisz spokojniejsze klimaty niż Depesze, zajrzyj w weekend na Stare Miasto. Do 26.08 będzie tam trwał 29. Międzynarodowy Festiwal Plenerowy - Jazz na Starówce. Organizatorzy obiecują wysoki poziom występów, zróżnicowanie stylistyczne i program podążający za najnowszymi trendami w muzyce jazzowej. Jeżeli nazwiska Mazolewski, Lopez czy Dobrowolski nie brzmią dla ciebie obco - będzie ciekawie.


Energetyczny festiwal w Warszawie w sierpniu - występ Tribute Bands

Najlepsze tributy na świecie wystąpią po raz kolejny w Polsce. Szykujcie się na wielki show, wielkie przeboje i wielkie emocje. Tribute’y The Rolling Stones, Red Hot Chili Peppers, Nirvana, Eltona Johna, U2, Pearl Jam czy Tiny Turner przypomną największe przeboje. Undercover Festival to zabawa dla całej rodziny.


Porywające melodie Warszawskim latem? - baw się na koncercie Mi Casa

Mi Casa to pochodzący z RPA (Republika Południowej Afryki) zespół, który łączy różnorodne style muzyczne. Ich muzyka charakteryzuje się energetycznymi rytmami, wyrazistymi wokalami i pozytywnymi, tanecznymi melodiami. Brzmienie jest uznawane za inspirujące i pozytywne. Ich twórczość jest często określana jako mieszanka brzmień, która pokazuje bogactwo kulturowe Republiki Południowej Afryki.


Myślisz, że to wszystko, co można robić w Warszawie w wakacje? O nie. To dopiero początek. Warto śledzić portale takie jak https://goingapp.pl/more/co-robic-w-warszawie-w-tym-miesiacu-wydarzenia-koncerty-bilety/, żeby nie przegapić nic z bogatej oferty muzycznej. Spraw, by czas w tym roku mijał w twoim rytmie.


Redakcja poleca

Bielsko-Biała Plac Wolności - NOWOŚĆ Bielsko-Biała Plac Wolności NOWOŚĆ Widok na Promenadę i Plażę w Sarbinowie SARBINOWO - widok na plażę Bielsko-Biała Plac Wojska Polskiego - NOWOŚĆ Bielsko-Biała Plac Wojska Polskiego NOWOŚĆ Kamera prezentuje ujęcie na Plac Wojska Polskiego w Bielsku-Białej. Do Placu od wschodu prowadzi ulica Targowa od zachodu ulica Łukowa. Z północnej strony dotrzemy ulicą Cyniarską, a od południa ogranicza go ulica 11 listopada stanowiąca główny deptak miejski. Kamienice stojące wokół placu powstały w XIX wieku. Są też budynki z początku XX wieku, w tym znana i jedna z najpiękniejszych słynna bielska kamienica „Pod Żabami”. Kamienica ta jest doskonałym przykładem polskiego stylu secesyjnego. Swoją nazwę zawdzięcza rzeźbionemu portalowi. Są na nim dwie żaby, z których jedna trzyma kieliszek opierając się o beczkę, a druga gra na mandolinie. Na Placu znajdują się pomniki Baltazara Gąbki oraz Don Pedra z Krainy Deszczowców. Działające tu słynne Studio Filmów Rysunkowych i Teatr Lalek Banialuka od lat rozwijają wyobraźnie maluchów, a na bajkach szkicowanych w tym studio wychowały się pokolenia Polaków. W innych częściach miasta znajdziemy także pomniki: Bolka i Lolka, Reksia czy Pampaliniego. Widok na piękną, piaszczystą i szeroką plażę w Grzybowie w woj. zachodniopomorskim. Grzybowo - widok na plażę Widok z Kamery na żywo na STARÓWKĘ w Warszawie Warszawa - Rynek Starego Miasta Widok z kamery na Jezioro Solińskie w Bieszczadach. Solina Grupa PKL - Zapora Wodna w Solinie  Widok z kamery na Jezioro Solińskie w Bieszczadach. Zapierający dech w piersiach widok ze szczytu wieży widokowej umiejscowionej przy kolei gondolowej PKL Solina. W tej transmisji ukazujemy piękno bieszczadzkiej natury, która łączy się z kunsztem inżynierii w postaci zapory oraz samej kolei.Solina to urokliwa miejscowość położona w polskich Bieszczadach, w województwie podkarpackim. Jej główną atrakcją jest Jezioro Solińskie, które powstało w wyniku spiętrzenia rzeki San na potrzeby elektrowni wodnej. Jezioro Solińskie jest największym sztucznym zbiornikiem wodnym w Polsce i jednym z największych w Europie. Tak samo jak jezioro, sama zapora wodna może poszczycić się tytułem największej budowli hydrotechnicznej w kraju. Jej wysokość sięga 81 metrów, natomiast długość to 664 metry. Z turystycznego punktu widzenia Solina to niezwykle atrakcyjne miejsce dla poszukujących kontaktu z naturą, aktywnego wypoczynku oraz pięknych krajobrazów górskich. Oferuje bogatą gamę możliwości rekreacyjnych i zachwyca swoim malowniczym otoczeniem przez cały rok. Powstanie nowoczesnej kolei gondolowej, z której można podziwiać niezwykłe krajobrazy wręcz zmusza do rzucenia wszystkiego i wyjechania w Bieszczady.  Widok z Kamery na trasy zjazdowe na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem Polana Szymoszkowa Kamera w Kołobrzegu z widokiem na plażę Kołobrzeg - widok na plażę zachodnią

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów