Co można robić w Warszawie - Sprawdź!

  

Spędzasz tegoroczny sierpień w Warszawie i zastanawiasz się, co robić? Obawiasz się, że wakacje w stolicy to sezon ogórkowy i czekają cię nuda i odcięcie od wydarzeń muzycznych? Spokojnie. Warszawa ma dużo do zaoferowania. Również w wakacje. Czytaj dalej, a dostaniesz propozycje, na które możesz zareagować w jedyny właściwy sposób - oczywiście zamawiając bilety!Co robić w Warszawie w tym miesiącu? Muzyczny sierpień wzywa!

Co można robić w Warszawie? Jednym z większych muzycznych wydarzeń będzie z pewnością koncert Depeche Mode na PGE Narodowym datowany na 02.08.2023. Występ weteranów sceny muzycznej (zespół powstał w 1980 r.) grających alternatywnego rocka na pewno na długo pozostanie w pamięci. Znasz “Enjoy the Silence”? “Personal Jesus”? Wiadomo!


Co robić w Warszawie w weekend? Jazzowe ukojenie

Jeżeli wolisz spokojniejsze klimaty niż Depesze, zajrzyj w weekend na Stare Miasto. Do 26.08 będzie tam trwał 29. Międzynarodowy Festiwal Plenerowy - Jazz na Starówce. Organizatorzy obiecują wysoki poziom występów, zróżnicowanie stylistyczne i program podążający za najnowszymi trendami w muzyce jazzowej. Jeżeli nazwiska Mazolewski, Lopez czy Dobrowolski nie brzmią dla ciebie obco - będzie ciekawie.


Energetyczny festiwal w Warszawie w sierpniu - występ Tribute Bands

Najlepsze tributy na świecie wystąpią po raz kolejny w Polsce. Szykujcie się na wielki show, wielkie przeboje i wielkie emocje. Tribute’y The Rolling Stones, Red Hot Chili Peppers, Nirvana, Eltona Johna, U2, Pearl Jam czy Tiny Turner przypomną największe przeboje. Undercover Festival to zabawa dla całej rodziny.


Porywające melodie Warszawskim latem? - baw się na koncercie Mi Casa

Mi Casa to pochodzący z RPA (Republika Południowej Afryki) zespół, który łączy różnorodne style muzyczne. Ich muzyka charakteryzuje się energetycznymi rytmami, wyrazistymi wokalami i pozytywnymi, tanecznymi melodiami. Brzmienie jest uznawane za inspirujące i pozytywne. Ich twórczość jest często określana jako mieszanka brzmień, która pokazuje bogactwo kulturowe Republiki Południowej Afryki.


Myślisz, że to wszystko, co można robić w Warszawie w wakacje? O nie. To dopiero początek. Warto śledzić portale takie jak https://goingapp.pl/more/co-robic-w-warszawie-w-tym-miesiacu-wydarzenia-koncerty-bilety/, żeby nie przegapić nic z bogatej oferty muzycznej. Spraw, by czas w tym roku mijał w twoim rytmie.


Redakcja poleca

Widok na centrum Krynicy-Zdroju deptak, ścieżka, drzewa. Krynica-Zdrój - widok na deptak Ujęcie z kamery na Nowy Targ. Nowy Targ - widok na Rynek KRAKÓW - widok na ulicę FLORIAŃSKĄ NOWOŚĆ Kraków - widok na Ulicę Floriańską NOWOŚĆ Serwisy społecznościowe mają jedną wspólną cechę - wideo odtwarza się w pionie. Ten trend rozpoczął się z 2015 roku, kiedy popularność smartfonów systematycznie rosła. W 2006 roku uruchomiliśmy pierwszą w Polsce kamerę z obrazem na żywo w technologii strumieniowej.Dzisiaj uruchamiamy pierwsze kamery na żywo w formacie 9:16 - przystosowanym głównie do urządzeń mobilnych. Taki sposób prezentacji umożliwia nam montaż kamer w miejscach, gdzie do tej pory było to niemożliwe. Krupówki - Camera on the promenade in Zakopane Zakopane - widok na deptak Krupówki NOWOŚĆ Wrocław - widok na rynek główny we Wrocławiu z kamery stałej. WROCŁAW - widok na Stare Miasto Kamera Plac Wszystkich Świętych w Krakowie Kraków - Plac Wszystkich Świętych  Ujęcie na skrzyżowanie Ulicy Grodzkiej w Krakowie z Placem Wszystkich Świętych widocznym po lewej i Placem Dominikańskim z prawej strony obrazu. Kamera umiejscowiona jest na oryginalnie prezentującym się Pawilonie Wyspiańskiego. Wymienione wyżej ulice należą do najstarszych w Stolicy Małopolski. Najbardziej, jednak wyróżnia się Ulica Grodzka, gdyż stanowi część tak zwanej Drogi Królewskiej w Krakowie. Jest to umowny trakt biegnący z północy na południe, którym uroczyście niegdyś przejeżdżali polscy królowie udający się na Wawel. Większość budynków w jej ciągu to zabytkowe kamienice skrywające ciekawe historie. Zapraszamy do oglądania transmisji live z terenu Starego Miasta w Krakowie, które gorąco zachęcamy zwiedzić osobiście. Proponujemy także do zapoznania się z innymi widokami na tą niezwykłą historyczną stolicę Państwa Polskiego.

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów