Gdzie na narty w grudniu 2019r? Kolejne ośrodki narciarskie otwierają swoje trasy 14-15 grudnia.

  

Czorsztyn Ski w Kluszkowcach  sezon rozpoczął już 11 grudnia o czym informowaliśmy we wtorek. Od 14 do 23 grudnia można szusować w godzinach od 9.00 do 18.00. Na tej stacji odbędą się również eliminacje do Mistrzostw Polski Amatorów. Zgłoszenia można przesyłać do 21 grudnia a zawody wystartują w niedzielę 22 grudnia. Stan tras na stacji można podglądać z 3 kamer internetowych.


  


Uroczyste otwarcie stacji ZłotyGroń w Istebnej miało miejsce 7 grudnia. Przez sobotę i niedzielę można było szaleć na nartach w promocyjnych cenach. Następnie z uwagi na niesprzyjającą aurę przez kilka dni był nieczynny. Jednak w najbliższy weekend stacja ponownie zaprasza narciarzy. Warto dzięki kamerom online podejrzeć jak wygląda sytuacja na trasach z uwagi na dużą dynamikę pogody.


Beskid Sport Arena w Szczyrku rusza 14 grudnia 2019. Do dyspozycji fanów białego szaleństwa będzie wypożyczalnia nart oraz nowa restauracja Bachrata. Uruchomiona zostanie kolej i będzie działała już także szkółka narciarska. Zobacz jak wygląda stok.


 

Już w najbliższą sobotę 14 grudnia 2019 sezon narciarski rozpoczyna Stacja narciarska Małe Ciche. Wszystkich fanów białego szaleństwa zaprasza już od godziny 9.00. Ruszy kolej krzesełkowa Zgorzelisko Express, wyciąg taśmowy i wyciąg orczykowy. Niskie temperatury pozwoliły doskonale dośnieżyć trasy. Sprawdź jak to wygląda na żywo.RusińSki stacja narciarska w Bukowinie Tatrzańskiej planuje otworzyć sezon 14 grudnia 2019. Tutaj również pogoda płata figle ale w ostatnich dniach armatki działają pełną parą i śniegu z godziny na godzinę przybywa. W sobotę planują jeździć od 9.00 do 20.00 a w niedzielę do 18.00. Co do dalszych terminów kiedy stacja będzie czynna, polecamy śledzić kamery internetowe z widokiem na ośrodek narciarski.Ośrodek narciarski Suche Ski  przypomina by wybierając się do nich 14 grudnia 2019  nie zapomnieć nart, snowboardu, kasków i rękawiczek. Od godziny 9.00 będzie czynna trasa główna Sucha Grapa czyli ta pod koleją krzesełkową oraz trasa Dyzio nieopodal taśmy i małego orczyku. Kliknij na obraz live i zobacz jak doskonale się przygotowali.


 

Ośrodek Dwie Doliny działa już od mikołajkowego weekendu z przerwą w tygodniu. W obecny weekend 14-15 grudnia również zaprasza spragnionych białego szaleństwa na stok. W Wierchomli jest zainstalowanych aż 5 kamer na stokach: Wierchomla górna stacja, Wierchomla dolna stacja, Wierchomla szałas oraz Polankach i wyciągu Stonoga. Sprawdź, który z nich wybierasz.Jaworzyna Krynicka od 14 grudnia 2019 czynna dla narciarzy. Otwarte będą trzy trasy: trasa szkoleniowa o długości 160 m, trasa nr 3 o długości 700 m oraz trasa nr 1, która liczy aż 2600 m długości. W tym sezonie zostaną tu rozegrane I Zawody o Puchar Misia Polarnego a już w grudniu odbędą się zawody narciarskie FIS-PZN. Przed wyjazdem na narty polecamy sprawdzać warunki narciarskie online.


 

Na  Jurgów Ski od dwóch tygodni rośnie pokrywa śnieżna na stoku, armatki pracują pełną parą i rozpoczęto akcję zima 2019. Oficjalnie sezon narciarski 2019/2020 rozpocznie się tu 14 grudnia. Stacja zaprasza narciarzy, snowboardzistów tych doskonale szusujących i tych uczących się dopiero jazdy na nartach. Widok live spod samiutkich Tatr.Kompleks Beskid Spytkowice  rusza w sobotę 14 grudnia od godziny 8.00. W tym dniu zaczyna również swoje działanie szkółka narciarska. Zapisać można także dzieci na specjalne zajęcia pod nazwą – Zimowe przedszkole narciarstwa oraz snowboardu. Na miejscu oczywiście funkcjonuje wypożyczalnia sprzętu narciarskiego oraz serwis.


 

Jeśli zdecydowaliście już na którym stoku spędzicie najbliższy weekend, zachęcamy do pobrania aplikacji WebCameraSki, gdzie znajdziecie ponad 200 widoków live z kamer, informuje o czynnych trasach, a dzięki mapom i nawigacji GPS doskonale poprowadzi Was do wybranych ośrodków narciarskich w Polsce. Redakcja poleca

Widok na centrum Krynicy-Zdroju deptak, ścieżka, drzewa. Krynica-Zdrój - widok na deptak Ujęcie z kamery na Nowy Targ. Nowy Targ - widok na Rynek KRAKÓW - widok na ulicę FLORIAŃSKĄ NOWOŚĆ Kraków - widok na Ulicę Floriańską NOWOŚĆ Serwisy społecznościowe mają jedną wspólną cechę - wideo odtwarza się w pionie. Ten trend rozpoczął się z 2015 roku, kiedy popularność smartfonów systematycznie rosła. W 2006 roku uruchomiliśmy pierwszą w Polsce kamerę z obrazem na żywo w technologii strumieniowej.Dzisiaj uruchamiamy pierwsze kamery na żywo w formacie 9:16 - przystosowanym głównie do urządzeń mobilnych. Taki sposób prezentacji umożliwia nam montaż kamer w miejscach, gdzie do tej pory było to niemożliwe. Krupówki - Camera on the promenade in Zakopane Zakopane - widok na deptak Krupówki NOWOŚĆ Wrocław - widok na rynek główny we Wrocławiu z kamery stałej. WROCŁAW - widok na Stare Miasto Kamera Plac Wszystkich Świętych w Krakowie Kraków - Plac Wszystkich Świętych  Ujęcie na skrzyżowanie Ulicy Grodzkiej w Krakowie z Placem Wszystkich Świętych widocznym po lewej i Placem Dominikańskim z prawej strony obrazu. Kamera umiejscowiona jest na oryginalnie prezentującym się Pawilonie Wyspiańskiego. Wymienione wyżej ulice należą do najstarszych w Stolicy Małopolski. Najbardziej, jednak wyróżnia się Ulica Grodzka, gdyż stanowi część tak zwanej Drogi Królewskiej w Krakowie. Jest to umowny trakt biegnący z północy na południe, którym uroczyście niegdyś przejeżdżali polscy królowie udający się na Wawel. Większość budynków w jej ciągu to zabytkowe kamienice skrywające ciekawe historie. Zapraszamy do oglądania transmisji live z terenu Starego Miasta w Krakowie, które gorąco zachęcamy zwiedzić osobiście. Proponujemy także do zapoznania się z innymi widokami na tą niezwykłą historyczną stolicę Państwa Polskiego.

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów