Jakie warunki na stokach w Zieleńcu? Kiedy otwarcie sezonu 2021/22 w Zieleniec Sport Arena?

  

Zieleniec Sport Arena - 23 km tras narciarskich

Wyjątkowy i jedyny w Polsce mikroklimat Gór Orlickich przypominający alpejski, przyciąga turystów nie tylko latem, ale przede wszystkim zimą. 


Jakie warunki na stokach w Zieleńcu?foto: zdjęcie z kamery na stok w Zieleniec Sport Arena 


Jakie warunki na stokach w Zieleńcu?

Narciarze i snowboardziści mają do wyboru szeroką ofertę całego kompleksu narciarskiego Zieleniec Sport Arena, w tym aż 8 ośrodków narciarskich.

Ponad 41 codziennie ratrakowanych tras. 29 wyciągów narciarskich w tym 6 wyciągów kanapowych. Wypożyczalnie, szkółki, restauracje i hotele w pobliżu wszystkich wyciągów dostępne dla turystów. 

Bardzo duża przepustowość i wydajny system dośnieżania oraz oświetlone trasy, pozwalają aktywnie wypoczywać w tym pięknym miejscu nawet wieczorową porą, gdzie wyciągi czynne są do 21. 


foto: zdjęcie z kamery na stok w Zieleniec Sport Arena 

Kiedy otwarcie sezonu 2021/22 w Zieleniec Sport Arena?


W tym roku sezon narciarski w Zieleniec Sport Arena rozpocznie się o 9 rano w sobotę 4 grudnia 2021r.

Już w piątek czynna będzie kolej 4-osobowa ośrodka Diament, szkółka narciarska oraz wypożyczania sprzętu. 

W tym sezonie zimowym w Zieleńcu oddanych będzie 31 kolei i tras narciarskich, gdzie będzie można szusować na 23 km zróżnicowanych tras narciarskich. 

Skipassy można zamawiać online z dostawą do domu. Redakcja poleca

Widok na dolny odcinek stoku narciarskiego Master Ski MASTER-ski Tylicz Zieleniec Gryglówka - widok z kamery na stok Zieleniec Sport Arena - Gryglówka - widok z góry Krupówki - Camera on the promenade in Zakopane Zakopane - widok na deptak Krupówki NOWOŚĆ  Widok na ulicę Krupówki w Zakopanem. Turyści spacerujący po malowniczym deptaku zachwycają się tradycyjną góralską architekturą. Miłośnicy zakupów mogą wybrać coś dla siebie w licznych kolorowych straganach. To idealne miejsce by zakupić pamiątkę lub góralskie wyroby rzemieślnicze. Odwiedzając Krupówki warto odwiedzić mieszczące się przy ulicy karczmy i restauracje np. Restauracja-Browar WATRA, a w nich spróbować regionalnych potraw takich jak na przykład kwaśnica, placki po góralsku, moskole czy oscypki. Widok na stok narciarski i kolej z górnej stacji kompleksu Słotwiny Arena w Krynicy Słotwiny Arena - widok z górnej stacji Ujęcie na Turek – miasto i gmina położona w województwie wielkopolskim. Turek - widok na rynek Kamera z widokiem na Rynek Główny Kraków - widok na Rynek Główny  Piękne ujęcie na Rynek Główny Starego Miasta w Krakowie. Na pierwszym planie widzimy w całej okazałości słynne Sukiennice po prawej stronie obrazu Wieżę Ratuszową, a z lewej Bazylikę Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Kraków, to perła polskich miast, czaruje niepowtarzalnym duchem historii, kultury i piękna architektury. Dlaczego powinieneś odwiedzić to miasto? Stare miasto jest wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i zachwyca pięknymi kamienicami oraz klimatycznymi uliczkami. Warto zobaczyć Sukiennice, Kościół Mariacki oraz posłuchać słynnego Hejnału, który rozbrzmiewa z wieży kościoła każdego dnia równo o godz. 12.00. Zamek Królewski na Wawelu to miejsce które trzeba zobaczyć. Będąc na Wzgórzu Wawelskim, możesz zwiedzić pałac królewski, katedrę oraz królewskie krypty. Kraków to miasto, które tętni życiem kulturalnym. Liczne muzea, galerie sztuki, teatry i festiwale zapewniają nieustanne doznania artystyczne. Możesz spróbować autentycznych tradycyjnych pierogów, obwarzanków czy żurku. Tutejsze knajpki i restauracje to prawdziwy raj dla smakoszy. Tętni tu także życie nocne. Dla miłośników zabawy czekają liczne bary, kluby i puby, które kipią pozytywną energią przez całą noc. Kraków to również doskonała baza wypadowa do miejsc o ogromnym znaczeniu historycznym, takich jak obóz Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu, Kopalnia Soli w Wieliczce, Wadowice czy Zakopane.

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów