Jakie warunki na stokach w Zieleńcu? Kiedy otwarcie sezonu 2021/22 w Zieleniec Sport Arena?

  

Zieleniec Sport Arena - 23 km tras narciarskich

Wyjątkowy i jedyny w Polsce mikroklimat Gór Orlickich przypominający alpejski, przyciąga turystów nie tylko latem, ale przede wszystkim zimą. 


Jakie warunki na stokach w Zieleńcu?foto: zdjęcie z kamery na stok w Zieleniec Sport Arena 


Jakie warunki na stokach w Zieleńcu?

Narciarze i snowboardziści mają do wyboru szeroką ofertę całego kompleksu narciarskiego Zieleniec Sport Arena, w tym aż 8 ośrodków narciarskich.

Ponad 41 codziennie ratrakowanych tras. 29 wyciągów narciarskich w tym 6 wyciągów kanapowych. Wypożyczalnie, szkółki, restauracje i hotele w pobliżu wszystkich wyciągów dostępne dla turystów. 

Bardzo duża przepustowość i wydajny system dośnieżania oraz oświetlone trasy, pozwalają aktywnie wypoczywać w tym pięknym miejscu nawet wieczorową porą, gdzie wyciągi czynne są do 21. 


foto: zdjęcie z kamery na stok w Zieleniec Sport Arena 

Kiedy otwarcie sezonu 2021/22 w Zieleniec Sport Arena?


W tym roku sezon narciarski w Zieleniec Sport Arena rozpocznie się o 9 rano w sobotę 4 grudnia 2021r.

Już w piątek czynna będzie kolej 4-osobowa ośrodka Diament, szkółka narciarska oraz wypożyczania sprzętu. 

W tym sezonie zimowym w Zieleńcu oddanych będzie 31 kolei i tras narciarskich, gdzie będzie można szusować na 23 km zróżnicowanych tras narciarskich. 

Skipassy można zamawiać online z dostawą do domu. Redakcja poleca

Bielsko-Biała Plac Wolności - NOWOŚĆ Bielsko-Biała Plac Wolności NOWOŚĆ Widok na Promenadę i Plażę w Sarbinowie SARBINOWO - widok na plażę Bielsko-Biała Plac Wojska Polskiego - NOWOŚĆ Bielsko-Biała Plac Wojska Polskiego NOWOŚĆ Kamera prezentuje ujęcie na Plac Wojska Polskiego w Bielsku-Białej. Do Placu od wschodu prowadzi ulica Targowa od zachodu ulica Łukowa. Z północnej strony dotrzemy ulicą Cyniarską, a od południa ogranicza go ulica 11 listopada stanowiąca główny deptak miejski. Kamienice stojące wokół placu powstały w XIX wieku. Są też budynki z początku XX wieku, w tym znana i jedna z najpiękniejszych słynna bielska kamienica „Pod Żabami”. Kamienica ta jest doskonałym przykładem polskiego stylu secesyjnego. Swoją nazwę zawdzięcza rzeźbionemu portalowi. Są na nim dwie żaby, z których jedna trzyma kieliszek opierając się o beczkę, a druga gra na mandolinie. Na Placu znajdują się pomniki Baltazara Gąbki oraz Don Pedra z Krainy Deszczowców. Działające tu słynne Studio Filmów Rysunkowych i Teatr Lalek Banialuka od lat rozwijają wyobraźnie maluchów, a na bajkach szkicowanych w tym studio wychowały się pokolenia Polaków. W innych częściach miasta znajdziemy także pomniki: Bolka i Lolka, Reksia czy Pampaliniego. Widok na piękną, piaszczystą i szeroką plażę w Grzybowie w woj. zachodniopomorskim. Grzybowo - widok na plażę Widok z Kamery na żywo na STARÓWKĘ w Warszawie Warszawa - Rynek Starego Miasta Widok z kamery na Jezioro Solińskie w Bieszczadach. Solina Grupa PKL - Zapora Wodna w Solinie  Widok z kamery na Jezioro Solińskie w Bieszczadach. Zapierający dech w piersiach widok ze szczytu wieży widokowej umiejscowionej przy kolei gondolowej PKL Solina. W tej transmisji ukazujemy piękno bieszczadzkiej natury, która łączy się z kunsztem inżynierii w postaci zapory oraz samej kolei.Solina to urokliwa miejscowość położona w polskich Bieszczadach, w województwie podkarpackim. Jej główną atrakcją jest Jezioro Solińskie, które powstało w wyniku spiętrzenia rzeki San na potrzeby elektrowni wodnej. Jezioro Solińskie jest największym sztucznym zbiornikiem wodnym w Polsce i jednym z największych w Europie. Tak samo jak jezioro, sama zapora wodna może poszczycić się tytułem największej budowli hydrotechnicznej w kraju. Jej wysokość sięga 81 metrów, natomiast długość to 664 metry. Z turystycznego punktu widzenia Solina to niezwykle atrakcyjne miejsce dla poszukujących kontaktu z naturą, aktywnego wypoczynku oraz pięknych krajobrazów górskich. Oferuje bogatą gamę możliwości rekreacyjnych i zachwyca swoim malowniczym otoczeniem przez cały rok. Powstanie nowoczesnej kolei gondolowej, z której można podziwiać niezwykłe krajobrazy wręcz zmusza do rzucenia wszystkiego i wyjechania w Bieszczady.  Widok z Kamery na trasy zjazdowe na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem Polana Szymoszkowa Kamera w Kołobrzegu z widokiem na plażę Kołobrzeg - widok na plażę zachodnią

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów