Kielce - Świętokrzyska Biesiada Kabaretowa 2022

  

Amfiteatr Kadzielnia w Kielcach powstał na terenie dawnego kamieniołomu. To pozostawione wyrobisko stało się przestrzenią do utworzenia unikatowego miejsca. Wyjątkowa na europejską skalę scena wraz z miejscami dla widzów powstała z wykorzystaniem naturalnego ukształtowania terenu. Podczas modernizacji w roku 2010 zbudowano nową scenę, garderoby i pomieszczenia techniczne, zainstalowano rozsuwany dach nad miejscami dla widzów a nad sceną stałe zadaszenie. Obiekt ten jest doskonałym, nowoczesnym miejscem, w którym odbywają się liczne festiwale i wydarzenia artystyczne.


źródło: schutterstock.com

 

Kielce - Świętokrzyska Biesiada Kabaretowa 2022

25 czerwca 2022 roku Amfiteatr Kadzielnia będzie gościł szereg artystów kabaretowych, którzy wystąpią w Kielcach w ramach Świętokrzyskiej Biesiady Kabaretowej. W tym roku na scenie będzie można zobaczyć:

- Paranienormalni
- Łowcy.B
- Marcin Daniec
- Artyści z kabaretu pod Wyrwigroszem
- Adam Snopek – stand-up
- Kabaret Weźrzesz

Kielce - Świętokrzyska Biesiada Kabaretowa

foto: widok z kamery na rynek w Kielcach


Paranienormalni – kabaret, który działa nieprzerwanie od 2004 roku.  Początkowo duet, który obecnie działa jako czteroosobowa grupa w skład, której wchodzą: Robert Motyka, Michał Paszczyk, Bogusław Kudłek oraz Rafał Kadłucki.

Łowcy.B – grupa działa od dwunastu lat. Zdobywała wiele  nagród m.in. na rybnickim Ryjku czy na festiwalu kabaretu w Zielonej Górze. Obecnie skecze tworzą:  Bartosz Góra, Maciej Szczęch „Zlew”, Sławomir Szczęch „ Maćkowy Potwór”.

Marcin Daniec – jeden z najbardziej znanych polskich satyryków. Jako artysta kabaretowy działał już od lat osiemdziesiątych kiedy to założył kabaret „Takich Dwóch”. Od połowy lat dziewięćdziesiątych występuje sam jego znane sceniczne postacie, w które się wciela: Marcinek (duże dziecko), Góral (trafnie i po góralsku komentujący rzeczywistość gazda), Profesor Ignacy.

Kabaret pod Wyrwigroszem – na kieleckiej scenie wystąpią: Beata Rybarska, Łukasz Rybarski oraz Andrzej Kozłowski. Grupa ta rozśmiesza widownię od dwudziestu pięciu lat. W swoim repertuarze mają zarówno skecze z dawką inteligentnego humoru jak również doskonałe komediowe przeróbki wielu polskich i zagranicznych przebojów muzycznych.

Adam Snopek – w swoich występach łączy koncert fortepianowy, opowieści o historii muzyki oraz stand-up. W zabawny sposób pokazuje ile dziwnych słów kryje się w hitach muzyki rozrywkowej.

Kabaret Weźrzesz – skład kabaretu to Katarzyna Pająk oraz Jarosław Pająk.  Grupa ta zdobyła sporo nagród podczas takich imprez jak Paka, Ryjek czy Lidzbarskie Wieczory Humoru i Satyry. Ciągle mówi się o nich jak o kabarecie „młodego pokolenia”.

Kielecka Kadzielnia dysponuje miejscami dla 5430 osób. Widownia została podzielona na 13 sektorów oznaczonych odpowiednio kolorami w zależności od tego jak daleko od sceny się znajdują. Wydzielona została również strefa VIP. Scena w Kielcach jest jedną z największych plenerowych scen w Polsce. Wyjątkowe otoczenia oraz nowoczesna infrastruktura pozwalają Amfiteatrowi być miejscem nie tylko Nocy Kabaretowych lecz także wielu wydarzeń kulturalnych, koncertów czy eventów charytatywnych.Redakcja poleca

Widok na centrum Krynicy-Zdroju deptak, ścieżka, drzewa. Krynica-Zdrój - widok na deptak Ujęcie z kamery na Nowy Targ. Nowy Targ - widok na Rynek KRAKÓW - widok na ulicę FLORIAŃSKĄ NOWOŚĆ Kraków - widok na Ulicę Floriańską NOWOŚĆ Serwisy społecznościowe mają jedną wspólną cechę - wideo odtwarza się w pionie. Ten trend rozpoczął się z 2015 roku, kiedy popularność smartfonów systematycznie rosła. W 2006 roku uruchomiliśmy pierwszą w Polsce kamerę z obrazem na żywo w technologii strumieniowej.Dzisiaj uruchamiamy pierwsze kamery na żywo w formacie 9:16 - przystosowanym głównie do urządzeń mobilnych. Taki sposób prezentacji umożliwia nam montaż kamer w miejscach, gdzie do tej pory było to niemożliwe. Krupówki - Camera on the promenade in Zakopane Zakopane - widok na deptak Krupówki NOWOŚĆ Wrocław - widok na rynek główny we Wrocławiu z kamery stałej. WROCŁAW - widok na Stare Miasto Kamera Plac Wszystkich Świętych w Krakowie Kraków - Plac Wszystkich Świętych  Ujęcie na skrzyżowanie Ulicy Grodzkiej w Krakowie z Placem Wszystkich Świętych widocznym po lewej i Placem Dominikańskim z prawej strony obrazu. Kamera umiejscowiona jest na oryginalnie prezentującym się Pawilonie Wyspiańskiego. Wymienione wyżej ulice należą do najstarszych w Stolicy Małopolski. Najbardziej, jednak wyróżnia się Ulica Grodzka, gdyż stanowi część tak zwanej Drogi Królewskiej w Krakowie. Jest to umowny trakt biegnący z północy na południe, którym uroczyście niegdyś przejeżdżali polscy królowie udający się na Wawel. Większość budynków w jej ciągu to zabytkowe kamienice skrywające ciekawe historie. Zapraszamy do oglądania transmisji live z terenu Starego Miasta w Krakowie, które gorąco zachęcamy zwiedzić osobiście. Proponujemy także do zapoznania się z innymi widokami na tą niezwykłą historyczną stolicę Państwa Polskiego.

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów


exec time: 0.756979 ms