KONCERTY, FESTIWALE, POKAZY a zimą Morsowanie. Odwiedź MIELNO

  

Mielno – miejscowość turystyczno-wypoczynkowa położona w województwie zachodniopomorskim na Wybrzeżu Słowińskim, granicząca od północy z Morzem Bałtyckim a od południa z Jeziorem Jamno. Na wakacyjny wypoczynek przyjeżdżają tu głównie ludzie młodzi, którzy lubią letnie imprezy przy dobrej muzyce. Dlatego też oferta rozrywkowa, szczególnie tutaj jest mocno rozbudowana.

Jakie atrakcje czekają na nas w Mielnie? Kamera z widokiem na plażę.zdjęcie: zachód słońca w Mielnie

 

KONCERTY, ŚWIĘTO WODY I RYBY W MIELNIE 

Lato 2019 to koncerty Sławomira, Red Lips oraz Krzysztofa Stera.
Będą również festiwale Holi, pokazy baniek mydlanych, kino na leżakach, jarmarki sztuki, wieczory organowe. W sierpniu odbędzie się konkurs karaoke a wykonawców, którzy przejdą wstępne eliminacje będą oceniać członkowie zespołu Łzy.
Święto wody w Mielnie to 24 sierpnia - jest to symboliczne pożegnanie wakacji – zabawa na żywo, koncert zespołu Classic i Drugi Tydzień a wieczorem magiczny pokaz sztucznych ogni.
Ostatniego dnia sierpnia mieleńskie Święto Ryby – można wtedy spróbować potraw przyrządzonych przez lokalnych rybaków, kupić świeże ryby a także wziąć udział w konkursie kulinarnym gdzie głównym jurorem będzie Mateusz Gessler. Wydarzenie to uświetni zespół Specyficzni.

PLAŻOWANIE W MIELNIE I SPACER PROMENADĄ 

Największym atutem jest jednak niewątpliwie Bałtyk i plaże, na których można odpocząć od codziennych obowiązków i zwyczajnie poleniuchować. Miejsc noclegowych nie zabraknie ponieważ ilość pokoi i pensjonatów jest imponująca.

Zobacz jak urlopują się turyści w Mielnie dzięki kamerze online.

Kadr z kamery na wypoczywających plażowiczów w Mielnie

zdjęcie: zatłoczona plaża w Mielnie, kadr z kamery na plażę

Co można zwiedzić w Mielnie? 

Każdy znajdzie coś dla siebie. Do odwiedzenia jest np. Oceanarium, kino 5D, można skorzystać z przejażdżki na gokartach czy wybrać się do parku linowego Tukan tam na 7 trasach mamy do przejścia prawie kilometr. Po drodze skorzystamy ze 110 atrakcji a wszystko to 15 metrów ponad ziemią. Koszt takiej zabawy to w zależności od wyboru trasy to od 10 do 40 zł można też skorzystać z pakietów gdzie najdroższy wynosi 50 złotych. Wybierając się na dłuższy spacer czy wycieczkę rowerową można odpocząć nad jeziorem Jamno.

Widok na jezioro można podziwiać również online

 W oddali kamera ujmuje panoramę na jezioro Jamno

Tu także zobaczymy cudne zachody słońca i pospacerujemy wzdłuż brzegów jeziora.

Zdjęcie zachodu słońca w Mielnie

zdjęcie: plaża w Mielnie w blasku zachodzącego słońca 


MORSOWANIE W MIELNIE 

Można skorzystać z wypożyczalni sprzętów wodnych, uprawiać nordic walking na specjalnie do tego przygotowanych ścieżkach lub umówić się ze znajomymi na wędkowanie. Na zwiedzanie dalszej okolicy proponujemy przejażdżkę ciuchcią lub nieco mniejszymi pojazdami elektrycznymi.

Zimą natomiast organizowany jest tutaj Międzynarodowy Zlot Morsów w Mielnie, który co roku przyciąga tłumy uczestników zafascynowanych morsowaniem w Bałtyku.  Gorąco zapraszamy wszystkich niezdecydowanych do Mielna.


Redakcja poleca

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

Zobacz również

Widok na dolny odcinek stoku narciarskiego Master Ski

MASTER-ski Tylicz

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów