Nowa kolekcja polskich nart MAJESTY 2023! 

  

Kolejny sezon, to kolejna możliwość podzielenia się z Wami rozwojem i innowacjami dotyczącymi naszych produktów.  Nie osiadamy na laurach, wręcz przeciwnie - wykorzystujemy każdą dostępną okazję aby nasz sprzęt był jeszcze lepszy!

Nowa kolekcja polskich nart MAJESTY 2023!

W kolekcji 2023 oferujemy coraz szerszy zakres produktów i kontynuujemy założenia przyjęte w poprzednim sezonie, a więc w dalszym ciągu Re//definiujemy podejście do narciarstwa. 

Warto byłoby więc przypomnieć o co chodzi w tej całej redefinicji. Wszak dla każdej z dziedzin narciarstwa będzie ona miała inne znaczenie. Wiele produktów, szczególnie w kategoriach skiturowych zmierza w kierunku lekkości i wydajności na podejściach. Skupiając się tylko na tym aspekcie, często przyjemność z jazdy stawiana jest na dalszym planie. Z drugiej strony mamy podejście bardziej "zjazdowe", gdzie sprzęty są ciężkie i nieefektywne.  Naszym założeniem jest zbliżenie tych dwóch światów i zaoferowanie maksymalnej przyjemności z jazdy i niezwykle niskiej wagi przy jak najwyższej wydajności sprzętu.  

W kategoriach freeride'owych chcemy udowodnić, że nie ma potrzeby posiadania całego garażu wypchanego sprzętem przewidzianym na różne warunki. Tak naprawdę wystarczy jedna para nart - zdolna odnaleźć się w różnych okolicznościach. W naszym przypadku szczególne znaczenie ma zastosowany tutaj 4x4 design concept. Dlatego nasycamy nasze narty freeride technologią znacznie poszerzając ich zakres zastosowania. W przypadku nart freestyle jasno profilujemy ich kategorie zastosowań wydzielając trzy główne nurty. Nauczeni doświadczeniem wiemy doskonale jak "różny" potrafi być freestyle dla poszczególnych raiderów. Jedno co łączy całą serię freeski to styl i gwarancja przyjemności z jazdy. W tych nartach również zastosowaliśmy wiele nowinek technicznych, m.in nową konstrukcję semi-cap i technologię 4R, zaś sam design wraca do korzeni z początku istnienia marki. 


Narty skiturowe MAJESTY 2023! 

Narty skiturowe MAJESTY 2023!

W sezonie 2022/2023 odświeżyliśmy nasze flagowe modele nart skiturowych oraz dodaliśmy kompletnie nowe modele. Dotychczasowe opinie i recenzje napawają nas optymizmem, tak więc w najbardziej nagradzanych modelach ograniczyliśmy się do zmian szaty graficznej. Nowy dizajn wprowadza powiew świeżości i energii do linii produktów opartych na tkaninach szklanych. Carbonowe modele stały się jeszcze bardziej "techniczne" i eleganckie dzięki zastosowaniu metalicznych elementów grafiki. Nowe modele Superpatrol oraz Superpatrol Carbon wkraczają na niezagospodarowane przez nas dotychczas tereny. To narty bardziej progresywne i wymagające, przewidziane dla ekspertów. W dobrych rękach potrafią solidnie namieszać! 

W naszych nartach skiturowych wykorzystujemy podejście Unisex, narty te nadają się więc zarówno dla mężczyzn jak i kobiet. W przypadku pań sugerujemy jednak inny dobór rozmiarów. 

W kolekcji skiturowej Majesty 2023 mamy modele:

- Supertour

- Superscout / Superscout Carbon

- Superwolf / Superwolf Carbon

- Supernova Carbon

- Superpatrol / Superpatrol Carbon  

Zobacz kolekcje skiturową MAJESTY! 


Narty Freeride / Backcountry MAJESTY 2023! 

Narty Freeride / Backcountry MAJESTY 2023!

Tutaj nowy sezon przyniósł spore zmiany! Do ubiegłorocznych produktów dodaliśmy równolegle ich wersji oparte o Titanal. Taka modyfikacja sprawia, że można na nich jeździć jeszcze szybciej, bardziej agresywnie i w jeszcze trudniejszych warunkach. Można więc pokusić się teraz o podział: 

Wersje Carbon - Narty Freeride Touring - wiązania pinowe, podejścia na fokach. 

Wersje Ti - Narty Freeride - wiązania zjazdowe, wyciągi, heliski, Big Mountain. 

Tylko od was zależy jak chcecie podejść do kwestii freeride'u. 

W kolekcji nart freeride MAJESTY 2023 mamy modele: 

Damskie:

- Vadera Carbon / Vadera Ti

Męskie:

- Vanguard Carbon / Vanguard Ti

- Havoc Carbon / Havoc Ti 

Zobacz kolekcję freeride MAJESTY! 


Narty Freestyle MAJESTY 2023!

Narty Freestyle MAJESTY 2023!

Kompletnie nowa kolekcja nart freestyle od Majesty! Nowe modele, nowe grafiki, nowe kształty i nowe technologie! Wyglądem nart wracamy do naszych początków, Rock'n'rollowe podejście nigdy nie umiera! Wśród freestylowej społeczności wyraźnie widać podział w zastosowaniach naszych produktów, w odpowiedzi na to przedstawiamy 3 zupełnie nowe linie produktowe: 

Park&Pipe - rurki, schody, pipe i precyzyjnie wyszejpowane kickery.

Freestyle all mountain - gdy zabawa nie kończy się w parku. 

Backcountry freestyle - powrót do korzeni i tricków w puchu po szyję!  

W kolekcji nart freestyle MAJESTY 2023 mamy modele: 

Damskie:

- Vesper

- Vestal

Męskie:

- Dirty Bear PRO

- Vandal

- Dirty Bear XL

Zobacz kolekcję freestyle MAJESTY!

Akcesoria MAJESTY 2023! 

W ramach nowej kolekcji proponujemy również pełnej zestaw akcesoriów uzupełniających kolekcję narciarską takich jak np.:

- kije: skiturowe, freeride, freestyle, resort

- wiązania skiturowe

- foki do nart skiturowych

- gogle magnetyczne z łatwym systemem wymiany szyb

- okulary skiturowe

- odzież techniczną oraz szeroką gamę ciuchów apres-ski

Kolekcja 2023 MAJESTY - Podsumowanie

Tworząc nową kolekcję, projektowaliśmy narty wysoce wyspecjalizowane oraz takie które mają być bardzo wszechstronne. Dostarczamy szeroką gamę wysokiej jakości produktów, cały czas pamiętając o tym, że jazda na nartach to przede wszystkim zabawa! 


Redakcja poleca

Widok na centrum Krynicy-Zdroju deptak, ścieżka, drzewa. Krynica-Zdrój - widok na deptak Ujęcie z kamery na Nowy Targ. Nowy Targ - widok na Rynek KRAKÓW - widok na ulicę FLORIAŃSKĄ NOWOŚĆ Kraków - widok na Ulicę Floriańską NOWOŚĆ Serwisy społecznościowe mają jedną wspólną cechę - wideo odtwarza się w pionie. Ten trend rozpoczął się z 2015 roku, kiedy popularność smartfonów systematycznie rosła. W 2006 roku uruchomiliśmy pierwszą w Polsce kamerę z obrazem na żywo w technologii strumieniowej.Dzisiaj uruchamiamy pierwsze kamery na żywo w formacie 9:16 - przystosowanym głównie do urządzeń mobilnych. Taki sposób prezentacji umożliwia nam montaż kamer w miejscach, gdzie do tej pory było to niemożliwe. Krupówki - Camera on the promenade in Zakopane Zakopane - widok na deptak Krupówki NOWOŚĆ Wrocław - widok na rynek główny we Wrocławiu z kamery stałej. WROCŁAW - widok na Stare Miasto Kamera Plac Wszystkich Świętych w Krakowie Kraków - Plac Wszystkich Świętych  Ujęcie na skrzyżowanie Ulicy Grodzkiej w Krakowie z Placem Wszystkich Świętych widocznym po lewej i Placem Dominikańskim z prawej strony obrazu. Kamera umiejscowiona jest na oryginalnie prezentującym się Pawilonie Wyspiańskiego. Wymienione wyżej ulice należą do najstarszych w Stolicy Małopolski. Najbardziej, jednak wyróżnia się Ulica Grodzka, gdyż stanowi część tak zwanej Drogi Królewskiej w Krakowie. Jest to umowny trakt biegnący z północy na południe, którym uroczyście niegdyś przejeżdżali polscy królowie udający się na Wawel. Większość budynków w jej ciągu to zabytkowe kamienice skrywające ciekawe historie. Zapraszamy do oglądania transmisji live z terenu Starego Miasta w Krakowie, które gorąco zachęcamy zwiedzić osobiście. Proponujemy także do zapoznania się z innymi widokami na tą niezwykłą historyczną stolicę Państwa Polskiego.

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów