Park&Fly – ile kosztuje parking na lotnisku Chopina?

  

Wylatujesz na rodzinne wakacje z największego portu lotniczego w Polsce? A może wybierasz się w podróż służbową i zastanawiasz się, gdzie zostawić swój samochód? Skorzystaj z oferty parkingu Park&Fly, który znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska Chopina (Aleja Krakowska 42, Warszawa). Na miejscu czeka blisko 1000 miejsc parkingowych. Możesz też liczyć na bezpłatny transfer pod samo wejście na terminal oraz po powrocie z wyjazdu.Ile kosztuje parking na lotnisku Chopina?

W obrębie portu lotniczego przy ulicy Żwirki i Wigury w Warszawie znajduje się wiele miejsc postojowych. Podróżni mogą skorzystać z kilku opcji parkingowych. Koszt parkingu na lotnisku Chopina uzależniony jest w głównej mierze od lokalizacji oraz czasu postoju. Szereg miejsc postojowych znajduje się w niedalekiej odległości od warszawskiego portu lotniczego. Czas transferu na terminal wynosi średnio 7-10 minut.

Istotny wpływ na ceny parkingu na lotnisku Chopina ma długość zarezerwowanego postoju. Najbardziej opłacalny jest wynajem długoterminowy. Na preferencyjne taryfy mogą liczyć klienci, którzy wykupią miejsce parkingowe na 6-7 dni. W takim przypadku cena parkingu na lotnisku Chopina waha się pomiędzy 40-45 złotych za dobę. Pozostawienie samochodu na dłużej niż 8 dni obniża koszt wynajmu miejsca postojowego do nawet 20-30 zł za 24 godziny. Popularnym rozwiązaniem jest opcja wykupienia pakietu na minimum tydzień czasu.

Oferta „Parking Lotnisko Park&Fly”

Podobnie jak w wielu polskich miastach, strefy do parkowania przy porcie lotniczym w Warszawie można podzielić na premium, dobowe i godzinowe. Niektóre z nich są obsługiwane przez firmy zewnętrzne. Atrakcyjną ofertę cenową posiada Park&Fly – parking przy lotnisku Chopina. Ceny miejsc postojowych są tu nawet dwukrotnie niższe niż u konkurencji. Profesjonalnie zorganizowana ochrona pojazdów to jednak nie wszystko, na co mogą liczyć podróżni. W cenie parkingu jest bezpieczny transfer na lotnisko oraz atrakcyjne zniżki na niektóre usługi turystyczne. Transport na terminal odbywa się nowymi i klimatyzowanymi busami.

Ile kosztuje parking przy lotnisku Chopina? Cena za pozostawienie samochodu w wybranym terminie uzależniona jest od rodzaju wybranego pakietu. Z myślą o indywidualnych potrzebach klientów firma „Parking Lotnisko Park& Fly” przygotowała trzy taryfy. Cennik rezerwacji online i telefonicznej znajduje się na stronie www.parking-lotnisko.pl/cennik.html. Wyszczególnione tam zostały warunki taryf, takich jak: „Park&Fly Standard”, „Park&Fly Standard Plus” oraz „Park&Fly VIP”. Im dłuższy jest zarezerwowany postój, tym niższy koszt dobowy za miejsce parkingowe. Największą popularnością cieszy się pakiet „Standard Plus”.

Jaka jest cena parkingu Warszawa-Okęcie? Cennik parkowania obowiązujący od lipca 2022 roku znajduje się na oficjalnej stronie internetowej Lotniska im. Fryderyka Chopina. Cena parkingu na Okęciu zależy od lokalizacji i standardu miejsc postojowych. Podróżni mogą skorzystać ze strefy Kiss&Fly, ale wyłącznie wtedy, gdy nie potrzebują długiego postoju. Miejsca parkingowe dobowe (wielopoziomowe P1, P2), terenowe (P3, P4) oraz premium kosztują nawet dwukrotnie więcej niż w Park&Fly. Za sześciodniowy postój w strefie o najwyższym standardzie trzeba zapłacić ok. 600 złotych.

Jak zarezerwować parking na lotnisku Chopina?

Rezerwacji można dokonać online lub telefonicznie. Wówczas zyskujemy pewność, że przed odlotem mamy zagwarantowane miejsce postojowe. Szybko i wygodnie możemy zarezerwować parking Park&Fly przez internet. Wystarczy skorzystać z formularza znajdującego się na witrynie głównej. W pierwszej kolejności powinniśmy wpisać datę przyjazdu i wyjazdu oraz ilość osób zainteresowanych transferem. Na stronie internetowej parkingu przy lotnisku Chopina możemy wybrać 1 z 3 dostępnych taryf. Na koniec podajemy swoje dane osobowe, przechodzimy do podsumowania oraz potwierdzenia rezerwacji.

Jak zapłacić za parking na lotnisku Chopina?

Płatności można dokonać w bezpieczny i szybki sposób online. Istnieje też możliwość zapłaty gotówką w dniu przyjazdu na parking lotnisko Chopina. Cena miejsc postojowych Park&Fly jest widoczna w formularzu rezerwacji i potwierdzeniu wysłanym na podany adres mailowy. Płatności online możemy dokonać w dowolnym momencie. Wystarczy, że zalogujemy się do swojego indywidualnego konta. Dane dostępu otrzymamy na wskazany adres e-mail po zarezerwowaniu miejsca postojowego w Park&Fly.

Podsumowanie

Ile kosztuje parking przy lotnisku w Warszawie? Wszystko zależy od terminu przyjazdu i wyjazdu oraz wybranej taryfy. Jeśli zdecydujesz się na pozostawienie auta na dłuższy okres czasu lub rezerwację z dużym wyprzedzeniem, możesz liczyć na najbardziej preferencyjne ceny. W porównaniu z drogimi usługami parkingowymi przed samym portem lotniczym, koszty Park&Fly są o 50% niższe. Po wybraniu jednej z trzech dostępnych taryf i dodaniu noclegu w hotelu możesz zaoszczędzić do 60% ceny za parkowanie przy lotnisku w Warszawie.


Redakcja poleca

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów