Park&Fly – ile kosztuje parking na lotnisku Chopina?

  

Wylatujesz na rodzinne wakacje z największego portu lotniczego w Polsce? A może wybierasz się w podróż służbową i zastanawiasz się, gdzie zostawić swój samochód? Skorzystaj z oferty parkingu Park&Fly, który znajduje się w bezpośrednim sąsiedztwie lotniska Chopina (Aleja Krakowska 42, Warszawa). Na miejscu czeka blisko 1000 miejsc parkingowych. Możesz też liczyć na bezpłatny transfer pod samo wejście na terminal oraz po powrocie z wyjazdu.Ile kosztuje parking na lotnisku Chopina?

W obrębie portu lotniczego przy ulicy Żwirki i Wigury w Warszawie znajduje się wiele miejsc postojowych. Podróżni mogą skorzystać z kilku opcji parkingowych. Koszt parkingu na lotnisku Chopina uzależniony jest w głównej mierze od lokalizacji oraz czasu postoju. Szereg miejsc postojowych znajduje się w niedalekiej odległości od warszawskiego portu lotniczego. Czas transferu na terminal wynosi średnio 7-10 minut.

Istotny wpływ na ceny parkingu na lotnisku Chopina ma długość zarezerwowanego postoju. Najbardziej opłacalny jest wynajem długoterminowy. Na preferencyjne taryfy mogą liczyć klienci, którzy wykupią miejsce parkingowe na 6-7 dni. W takim przypadku cena parkingu na lotnisku Chopina waha się pomiędzy 40-45 złotych za dobę. Pozostawienie samochodu na dłużej niż 8 dni obniża koszt wynajmu miejsca postojowego do nawet 20-30 zł za 24 godziny. Popularnym rozwiązaniem jest opcja wykupienia pakietu na minimum tydzień czasu.

Oferta „Parking Lotnisko Park&Fly”

Podobnie jak w wielu polskich miastach, strefy do parkowania przy porcie lotniczym w Warszawie można podzielić na premium, dobowe i godzinowe. Niektóre z nich są obsługiwane przez firmy zewnętrzne. Atrakcyjną ofertę cenową posiada Park&Fly – parking przy lotnisku Chopina. Ceny miejsc postojowych są tu nawet dwukrotnie niższe niż u konkurencji. Profesjonalnie zorganizowana ochrona pojazdów to jednak nie wszystko, na co mogą liczyć podróżni. W cenie parkingu jest bezpieczny transfer na lotnisko oraz atrakcyjne zniżki na niektóre usługi turystyczne. Transport na terminal odbywa się nowymi i klimatyzowanymi busami.

Ile kosztuje parking przy lotnisku Chopina? Cena za pozostawienie samochodu w wybranym terminie uzależniona jest od rodzaju wybranego pakietu. Z myślą o indywidualnych potrzebach klientów firma „Parking Lotnisko Park& Fly” przygotowała trzy taryfy. Cennik rezerwacji online i telefonicznej znajduje się na stronie www.parking-lotnisko.pl/cennik.html. Wyszczególnione tam zostały warunki taryf, takich jak: „Park&Fly Standard”, „Park&Fly Standard Plus” oraz „Park&Fly VIP”. Im dłuższy jest zarezerwowany postój, tym niższy koszt dobowy za miejsce parkingowe. Największą popularnością cieszy się pakiet „Standard Plus”.

Jaka jest cena parkingu Warszawa-Okęcie? Cennik parkowania obowiązujący od lipca 2022 roku znajduje się na oficjalnej stronie internetowej Lotniska im. Fryderyka Chopina. Cena parkingu na Okęciu zależy od lokalizacji i standardu miejsc postojowych. Podróżni mogą skorzystać ze strefy Kiss&Fly, ale wyłącznie wtedy, gdy nie potrzebują długiego postoju. Miejsca parkingowe dobowe (wielopoziomowe P1, P2), terenowe (P3, P4) oraz premium kosztują nawet dwukrotnie więcej niż w Park&Fly. Za sześciodniowy postój w strefie o najwyższym standardzie trzeba zapłacić ok. 600 złotych.

Jak zarezerwować parking na lotnisku Chopina?

Rezerwacji można dokonać online lub telefonicznie. Wówczas zyskujemy pewność, że przed odlotem mamy zagwarantowane miejsce postojowe. Szybko i wygodnie możemy zarezerwować parking Park&Fly przez internet. Wystarczy skorzystać z formularza znajdującego się na witrynie głównej. W pierwszej kolejności powinniśmy wpisać datę przyjazdu i wyjazdu oraz ilość osób zainteresowanych transferem. Na stronie internetowej parkingu przy lotnisku Chopina możemy wybrać 1 z 3 dostępnych taryf. Na koniec podajemy swoje dane osobowe, przechodzimy do podsumowania oraz potwierdzenia rezerwacji.

Jak zapłacić za parking na lotnisku Chopina?

Płatności można dokonać w bezpieczny i szybki sposób online. Istnieje też możliwość zapłaty gotówką w dniu przyjazdu na parking lotnisko Chopina. Cena miejsc postojowych Park&Fly jest widoczna w formularzu rezerwacji i potwierdzeniu wysłanym na podany adres mailowy. Płatności online możemy dokonać w dowolnym momencie. Wystarczy, że zalogujemy się do swojego indywidualnego konta. Dane dostępu otrzymamy na wskazany adres e-mail po zarezerwowaniu miejsca postojowego w Park&Fly.

Podsumowanie

Ile kosztuje parking przy lotnisku w Warszawie? Wszystko zależy od terminu przyjazdu i wyjazdu oraz wybranej taryfy. Jeśli zdecydujesz się na pozostawienie auta na dłuższy okres czasu lub rezerwację z dużym wyprzedzeniem, możesz liczyć na najbardziej preferencyjne ceny. W porównaniu z drogimi usługami parkingowymi przed samym portem lotniczym, koszty Park&Fly są o 50% niższe. Po wybraniu jednej z trzech dostępnych taryf i dodaniu noclegu w hotelu możesz zaoszczędzić do 60% ceny za parkowanie przy lotnisku w Warszawie.


Redakcja poleca

Widok na dolny odcinek stoku narciarskiego Master Ski MASTER-ski Tylicz Zieleniec Gryglówka - widok z kamery na stok Zieleniec Sport Arena - Gryglówka - widok z góry Krupówki - Camera on the promenade in Zakopane Zakopane - widok na deptak Krupówki NOWOŚĆ  Widok na ulicę Krupówki w Zakopanem. Turyści spacerujący po malowniczym deptaku zachwycają się tradycyjną góralską architekturą. Miłośnicy zakupów mogą wybrać coś dla siebie w licznych kolorowych straganach. To idealne miejsce by zakupić pamiątkę lub góralskie wyroby rzemieślnicze. Odwiedzając Krupówki warto odwiedzić mieszczące się przy ulicy karczmy i restauracje np. Restauracja-Browar WATRA, a w nich spróbować regionalnych potraw takich jak na przykład kwaśnica, placki po góralsku, moskole czy oscypki. Widok na stok narciarski i kolej z górnej stacji kompleksu Słotwiny Arena w Krynicy Słotwiny Arena - widok z górnej stacji Ujęcie na Turek – miasto i gmina położona w województwie wielkopolskim. Turek - widok na rynek Kamera z widokiem na Rynek Główny Kraków - widok na Rynek Główny  Piękne ujęcie na Rynek Główny Starego Miasta w Krakowie. Na pierwszym planie widzimy w całej okazałości słynne Sukiennice po prawej stronie obrazu Wieżę Ratuszową, a z lewej Bazylikę Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Kraków, to perła polskich miast, czaruje niepowtarzalnym duchem historii, kultury i piękna architektury. Dlaczego powinieneś odwiedzić to miasto? Stare miasto jest wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i zachwyca pięknymi kamienicami oraz klimatycznymi uliczkami. Warto zobaczyć Sukiennice, Kościół Mariacki oraz posłuchać słynnego Hejnału, który rozbrzmiewa z wieży kościoła każdego dnia równo o godz. 12.00. Zamek Królewski na Wawelu to miejsce które trzeba zobaczyć. Będąc na Wzgórzu Wawelskim, możesz zwiedzić pałac królewski, katedrę oraz królewskie krypty. Kraków to miasto, które tętni życiem kulturalnym. Liczne muzea, galerie sztuki, teatry i festiwale zapewniają nieustanne doznania artystyczne. Możesz spróbować autentycznych tradycyjnych pierogów, obwarzanków czy żurku. Tutejsze knajpki i restauracje to prawdziwy raj dla smakoszy. Tętni tu także życie nocne. Dla miłośników zabawy czekają liczne bary, kluby i puby, które kipią pozytywną energią przez całą noc. Kraków to również doskonała baza wypadowa do miejsc o ogromnym znaczeniu historycznym, takich jak obóz Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu, Kopalnia Soli w Wieliczce, Wadowice czy Zakopane.

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów