Jak zadbać o nawiązywanie relacji w dobie konferencji online?

  

 W ostatnim czasie zostaliśmy niejako zmuszeni do reorganizacji dotychczasowego trybu życia. Kolejne obostrzenia dotyczące dystansowania społecznego wywarły ogromny wpływ na sektor branży szkoleniowej. Jakie wady i zalety wiążą się z konferencjami online? Jak prowadzić networking w dobie zdalnych kontaktów? W tym artykule przybliżamy blaski i cienie związane z organizacją konferencji online oraz w jaki sposób utrzymywać i nawiązywać relacje z obecnymi i potencjalnymi partnerami biznesowymi.

Jak zadbać o nawiązywanie relacji w dobie konferencji online?

zdjęcie: pixabay.com

- Spotkania biznesowe i konferencje online - wady i zalety

- Jak nowoczesne sale konferencyjne w centrum miasta mogą zwiększyć zainteresowanie eventem?

- Centrum Gdańska, Warszawy czy Krakowa to idealna lokalizacja na spotkanie biznesowe

Spotkania biznesowe i konferencje online - wady i zalety

 Rzeczywistość jednoznacznie pokazuje, że uczestnictwo w szkoleniach, konferencjach i spotkaniach biznesowych może być jak najbardziej realizowane w formie zdalnej, z użyciem dostępnych narzędzi online. Pierwotnie było to koniecznością podyktowaną kolejnymi restrykcjami w kontekście dystansowania społecznego. Okazuje się, że popularyzacja takich spotkań i uczestnictwa w konferencjach utrzymała się do dziś i nic nie wskazuje na to, aby miało to ulec drastycznej zmianie. Wygoda, oszczędność czasu na dojazdach, możliwość uczestnictwa w ciekawym wydarzeniu bez względu na miejsce pobytu - to wszystko świadczy o przewadze takiej formy korzystania z ciekawych wydarzeń. Minusem jest z kolei utrudniony networking. Nawiązanie osobistych kontaktów jest bowiem zdecydowanie utrudnione.

Jak nowoczesne sale konferencyjne w centrum miasta mogą zwiększyć zainteresowanie eventem?

 Pomimo popularyzacji konferencji w formie online nic nie jest w stanie zastąpić mocy osobistych kontaktów. Kameralne spotkania biznesowe z obecnymi lub przyszłymi klientami to doskonała szansa na to, aby zintensyfikować więzi. Pogłębienie relacji przekłada się na większe zaangażowanie i lojalność. Z tego właśnie powodu warto cyklicznie organizować takie wyjazdy służbowe i spotkania z klientami.

Wiele obiektów w dużych miastach jest właśnie nastawionych na to, aby wyspecjalizować się w przygotowaniu odpowiednich warunków, które będą sprzyjać organizowaniu eventów. W czym powinno przejawiać się nowoczesne zaplecze konferencyjne?

Przekąski i gorące napoje do dyspozycji gości, szeroka oferta miejsc noclegowych, zapewniony parking, zakątek spa, bliskość atrakcji turystycznych - to detale tylko z pozoru. W dalszej perspektywie przekładają się na zapewnienie komfortu uczestnikom spotkania. 

Centrum Gdańska, Warszawy czy Krakowa to idealna lokalizacja na spotkanie biznesowe

 Centrum konferencyjne Gdańsk stanowi przykład dogodnej lokalizacji, która sprzyja organizacji wszelkiego rodzaju spotkań z klientami, ale nie tylko. Sprawdzi się też w przypadku konferencji i eventów. Doskonała lokalizacja z najważniejszymi punktami miasta to jeden z aspektów, który odgrywa kluczową rolę na etapie wyboru odpowiedniego miejsca dla takiego przedsięwzięcia. Centrum konferencyjne w Hotelu Grano stanowi przykład ośrodka, który powinien spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających osób. Przekonaj się sam i sprawdź dostępne udogodnienia!

 Teraz, kiedy wiesz już co powinno cechować nowoczesną salę konferencyjną i miejsce spotkań biznesowych - dokonanie wyboru czy to w samym centrum Gdańska czy w innym mieście nie powinno stanowić większego problemu. Spotkania służbowe w nowoczesnych centrach konferencyjnych to także szansa pozwalająca na oderwanie się od biurowej rutyny.


Redakcja poleca

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów