Planujesz zakup roweru na raty? Sprawdź oferty pożyczek firm pozabankowych

  

Bieganie, jazda na rowerze, nordic walking - okres letni to doskonały czas na aktywności fizyczne. Obawiasz się, że zakup sprzętu sportowego obciąży Twój budżet? Firmy pozabankowe oferują pożyczki gotówkowe na atrakcyjnych zasadach. Przeczytaj, jakie warunki musisz spełnić, aby uzyskać możliwość zakupu roweru na raty.

źródło: unsplash.com

Jak zdobyć rower na raty z pomocą firmy pozabankowej?

Instytucje pozabankowe oferują pożyczki gotówkowe nawet do 10 000 złotych. Obawiasz się, że raty kredytowe wpłyną na Twój comiesięczny budżet? Doradcy proponują dogodną długość spłaty pobranej gotówki nawet do 40 miesięcy.

Warto zaznaczyć, że firmy pozabankowe to sprawdzone instytucje, wyróżniane m.in. Certyfikatem Audytu Etycznego. Wnioskodawcy otrzymują pożyczki gotówkowe na jasnych zasadach, bez ukrytych opłat dodatkowych.

Zależy Ci na pilnym zakupie roweru na raty? Doradcy przesyłają klientom decyzje kredytowe jeszcze tego samego dnia. Co ważne, formalności podpisywane są drogą elektroniczną, dzięki czemu kredytobiorca może cieszyć się dodatkową gotówką nawet po 15 minutach od uzyskania pozytywnej weryfikacji wniosku.

 

Jak weryfikowane są wnioski kredytowe? Rower na raty a pożyczka pozabankowa

Przed zaakceptowaniem formularza kredytowego doradca musi pozytywnie zweryfikować przesłane przez klienta informacje. Wniosek o pożyczkę pozabankową przekazywany jest do Biur Informacji Gospodarczej, takich jak KRD, ERIF czy BIG InfoMonitor S.A.

Zastanawiasz się, jakie dokumenty musisz okazać doradcy kredytowemu, aby uzyskać pozwolenie na zakup roweru na raty? Firmy pozabankowe oferują pomoc finansową potrzebującym, którzy posiadają zróżnicowane źródła dochodu.

Wnioskodawcy, zatrudnieni w oparciu umowy o pracę, powinni przygotować potwierdzenie wpływu wynagrodzenia na konto bankowe za ostatni miesiąc. Doradcy akceptują również takie dokumenty, jak druk ZUS RMUA lub zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach.

O rower na raty mogą starać się również osoby, które świadczą pracę w oparciu o umowy cywilnoprawne. W przypadku takich form zatrudnienia doradca kredytowy może poprosić klienta o wgląd w treść samej umowy.

Czy emeryci i renciści uzyskają pożyczkę gotówkową? Osoby, które pobierają odpowiednie świadczenia pieniężne, mogą bez przeszkód starać się o zakup roweru na raty. Podczas weryfikacji wniosku kredytobiorca musi przedstawić m.in. potwierdzenie wpłynięcia dochodu z ostatniego miesiąca, stosowny odcinek pocztowy oraz decyzję o przyznaniu lub waloryzacji świadczenia. Warto również pamiętać, że doradca poprosi o ukazanie dowodu tożsamości oraz odpowiedniej legitymacji.

 

Potrzebujesz pożyczki gotówkowej? Zdobądź rower na raty z pomocą firmy pozabankowej

Pożyczki online to doskonała alternatywa dla tradycyjnych kredytów bankowych. Doradcy z TAKTO Finanse oferują jasne umowy bez wychodzenia z domu – formalności dopełniane są drogą elektroniczną lub za pośrednictwem kuriera. Planujesz zakup roweru na raty? Odwiedź stronę internetową TAKTO Finanse, skontaktuj się z przedstawicielem i poznaj ofertę bezpiecznej pożyczki gotówkowej online. 

Źródło: taktofinanse.pl


Redakcja poleca

Bielsko-Biała Plac Wolności - NOWOŚĆ Bielsko-Biała Plac Wolności NOWOŚĆ Widok na Promenadę i Plażę w Sarbinowie SARBINOWO - widok na plażę Bielsko-Biała Plac Wojska Polskiego - NOWOŚĆ Bielsko-Biała Plac Wojska Polskiego NOWOŚĆ Kamera prezentuje ujęcie na Plac Wojska Polskiego w Bielsku-Białej. Do Placu od wschodu prowadzi ulica Targowa od zachodu ulica Łukowa. Z północnej strony dotrzemy ulicą Cyniarską, a od południa ogranicza go ulica 11 listopada stanowiąca główny deptak miejski. Kamienice stojące wokół placu powstały w XIX wieku. Są też budynki z początku XX wieku, w tym znana i jedna z najpiękniejszych słynna bielska kamienica „Pod Żabami”. Kamienica ta jest doskonałym przykładem polskiego stylu secesyjnego. Swoją nazwę zawdzięcza rzeźbionemu portalowi. Są na nim dwie żaby, z których jedna trzyma kieliszek opierając się o beczkę, a druga gra na mandolinie. Na Placu znajdują się pomniki Baltazara Gąbki oraz Don Pedra z Krainy Deszczowców. Działające tu słynne Studio Filmów Rysunkowych i Teatr Lalek Banialuka od lat rozwijają wyobraźnie maluchów, a na bajkach szkicowanych w tym studio wychowały się pokolenia Polaków. W innych częściach miasta znajdziemy także pomniki: Bolka i Lolka, Reksia czy Pampaliniego. Widok na piękną, piaszczystą i szeroką plażę w Grzybowie w woj. zachodniopomorskim. Grzybowo - widok na plażę Widok z Kamery na żywo na STARÓWKĘ w Warszawie Warszawa - Rynek Starego Miasta Widok z kamery na Jezioro Solińskie w Bieszczadach. Solina Grupa PKL - Zapora Wodna w Solinie  Widok z kamery na Jezioro Solińskie w Bieszczadach. Zapierający dech w piersiach widok ze szczytu wieży widokowej umiejscowionej przy kolei gondolowej PKL Solina. W tej transmisji ukazujemy piękno bieszczadzkiej natury, która łączy się z kunsztem inżynierii w postaci zapory oraz samej kolei.Solina to urokliwa miejscowość położona w polskich Bieszczadach, w województwie podkarpackim. Jej główną atrakcją jest Jezioro Solińskie, które powstało w wyniku spiętrzenia rzeki San na potrzeby elektrowni wodnej. Jezioro Solińskie jest największym sztucznym zbiornikiem wodnym w Polsce i jednym z największych w Europie. Tak samo jak jezioro, sama zapora wodna może poszczycić się tytułem największej budowli hydrotechnicznej w kraju. Jej wysokość sięga 81 metrów, natomiast długość to 664 metry. Z turystycznego punktu widzenia Solina to niezwykle atrakcyjne miejsce dla poszukujących kontaktu z naturą, aktywnego wypoczynku oraz pięknych krajobrazów górskich. Oferuje bogatą gamę możliwości rekreacyjnych i zachwyca swoim malowniczym otoczeniem przez cały rok. Powstanie nowoczesnej kolei gondolowej, z której można podziwiać niezwykłe krajobrazy wręcz zmusza do rzucenia wszystkiego i wyjechania w Bieszczady.  Widok z Kamery na trasy zjazdowe na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem Polana Szymoszkowa Kamera w Kołobrzegu z widokiem na plażę Kołobrzeg - widok na plażę zachodnią

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów