Program skoków narciarskich – PUCHAR ŚWIATA W ZAKOPANEM 2020

  

Konkursy Pucharu Świata w skokach narciarskich na Średniej Krokwi w Zakopanem odbywają się od 1980 roku.

Jako pierwszy zwyciężył na niej Stanisław Bobak a dzień później tytuł ten zdobył Piotr Fijas.

Wspaniałą oprawę i zwiększone zainteresowanie widzów zakopiańskie konkursy zdobyły w 2002 roku, kiedy to zaczął na niej zwyciężać Adam Małysz. Na skoczni w Zakopanem zwyciężali także m.in. Janne Ahonen, Andreas Goldberger, Simon Ammann, Stefan Kraft, Sven Hannavald, Martin Schmidt, Primoż Peterka i oczywiście Kamil Stoch. W konkursach drużynowych triumfowali Norwedzy, Niemcy a dwa lata temu Polacy.

Tłumy kibiców na Krupówkach.




Program skoków narciarskich – Puchar świata w Zakopanem 2020


Piątek – 24.01.2020

godz. 16:00 dwie serie oficjalnego treningu

godz. 18:00 kwalifikacje


 


Sobota – 25.01.2020

godz. 15:00 seria próbna

godz. 16:15 konkurs drużynowy


Niedziela - 26.01.2020

godz. 15:00 seria próbna

godz. 16:00 konkurs indywidualny



Widok na żywo z Gubałówki w Zakopanem. 

W zawodach w Titisee-Neustadt dwukrotnie zwyciężył  Dawid Kubacki pokonując w niedzielnym konkursie Ryoyu Kobayashi zaledwie o 0,3 pkt.

W klasyfikacji ogólnej pnie się do góry zajmując 4 miejsce z ilością 764 punktów. Wyprzedzają go tylko Ryoyu Kobayashi, Stefan Kraft i Karl Geiger.

Jak będzie w Zakopanem?

Trzymamy kciuki za wszystkich naszych skoczków zarówno w konkursach indywidualnych jak i w konkursie drużynowym.


Redakcja poleca

Bielsko-Biała Plac Wolności - NOWOŚĆ Bielsko-Biała Plac Wolności NOWOŚĆ Widok na Promenadę i Plażę w Sarbinowie SARBINOWO - widok na plażę Bielsko-Biała Plac Wojska Polskiego - NOWOŚĆ Bielsko-Biała Plac Wojska Polskiego NOWOŚĆ Kamera prezentuje ujęcie na Plac Wojska Polskiego w Bielsku-Białej. Do Placu od wschodu prowadzi ulica Targowa od zachodu ulica Łukowa. Z północnej strony dotrzemy ulicą Cyniarską, a od południa ogranicza go ulica 11 listopada stanowiąca główny deptak miejski. Kamienice stojące wokół placu powstały w XIX wieku. Są też budynki z początku XX wieku, w tym znana i jedna z najpiękniejszych słynna bielska kamienica „Pod Żabami”. Kamienica ta jest doskonałym przykładem polskiego stylu secesyjnego. Swoją nazwę zawdzięcza rzeźbionemu portalowi. Są na nim dwie żaby, z których jedna trzyma kieliszek opierając się o beczkę, a druga gra na mandolinie. Na Placu znajdują się pomniki Baltazara Gąbki oraz Don Pedra z Krainy Deszczowców. Działające tu słynne Studio Filmów Rysunkowych i Teatr Lalek Banialuka od lat rozwijają wyobraźnie maluchów, a na bajkach szkicowanych w tym studio wychowały się pokolenia Polaków. W innych częściach miasta znajdziemy także pomniki: Bolka i Lolka, Reksia czy Pampaliniego. Widok na piękną, piaszczystą i szeroką plażę w Grzybowie w woj. zachodniopomorskim. Grzybowo - widok na plażę Widok z Kamery na żywo na STARÓWKĘ w Warszawie Warszawa - Rynek Starego Miasta Widok z kamery na Jezioro Solińskie w Bieszczadach. Solina Grupa PKL - Zapora Wodna w Solinie  Widok z kamery na Jezioro Solińskie w Bieszczadach. Zapierający dech w piersiach widok ze szczytu wieży widokowej umiejscowionej przy kolei gondolowej PKL Solina. W tej transmisji ukazujemy piękno bieszczadzkiej natury, która łączy się z kunsztem inżynierii w postaci zapory oraz samej kolei.Solina to urokliwa miejscowość położona w polskich Bieszczadach, w województwie podkarpackim. Jej główną atrakcją jest Jezioro Solińskie, które powstało w wyniku spiętrzenia rzeki San na potrzeby elektrowni wodnej. Jezioro Solińskie jest największym sztucznym zbiornikiem wodnym w Polsce i jednym z największych w Europie. Tak samo jak jezioro, sama zapora wodna może poszczycić się tytułem największej budowli hydrotechnicznej w kraju. Jej wysokość sięga 81 metrów, natomiast długość to 664 metry. Z turystycznego punktu widzenia Solina to niezwykle atrakcyjne miejsce dla poszukujących kontaktu z naturą, aktywnego wypoczynku oraz pięknych krajobrazów górskich. Oferuje bogatą gamę możliwości rekreacyjnych i zachwyca swoim malowniczym otoczeniem przez cały rok. Powstanie nowoczesnej kolei gondolowej, z której można podziwiać niezwykłe krajobrazy wręcz zmusza do rzucenia wszystkiego i wyjechania w Bieszczady.  Widok z Kamery na trasy zjazdowe na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem Polana Szymoszkowa Kamera w Kołobrzegu z widokiem na plażę Kołobrzeg - widok na plażę zachodnią

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów