Sarbinowo to idealne miejsce na wypoczynek!

  


Sarbinowo to niezwykle malownicza i zarazem niewielka miejscowość turystyczna zlokalizowana nad morzem Bałtyckim. Znajduje się ona pomiędzy Mielnem, a Ustroniem Morskim. Dzięki czemu dojazd na letni wypoczynek jest szybki i prosty. Przekonaj się, że to doskonałe miejsce dla zwolenników aktywnego wypoczynku oraz miłośników relaksu na plaży! Poznaj atuty najbliższej okolicy, jak i samej miejscowości.Domki blisko morza dla ciebie i twoich bliskich

Sarbinowo to ciekawa miejscowość turystyczna, która posiada wiele atutów. W Sarbinowie można wynająć domki letniskowe, miejsce na polu namiotowym, pokoje gościnne oraz apartamenty. W zależności od wyboru usługi na turystów czekają takie udogodnienia, jak: osobne łazienki, łóżeczko turystyczne, dostęp do bazy SPA i relaksu, parawany i wiele więcej. Pragnąc dokładnie zapoznać się z ofertą warto zobaczyć Sarbinowo zdjęcia, na których można zobaczyć pokoje, okolice miejscowości i znacznie więcej.
Niewielka odległość od morza to spory atut ośrodka wypoczynkowego, który docenia wielu turystów. Uwagę zwraca także różnorodność ofert, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiednie miejsce do wypoczynku dla siebie. Do Sarbinowa przylega dobrze zagospodarowana plaża. Wypoczynek na niej to czysta przyjemność dla osób w każdym wieku. Uwagę zwraca malownicza promenada spacerowa, którą warto zobaczyć o różnych porach dnia. Sarbinowo to miejscowość, gdzie każdy znajdzie odrobinę wytchnienia dla siebie. Nie brakuje tu małych i dużych knajpek, restauracji, straganów lub sklepików.

Sarbinowo - najważniejsze atrakcje

Sarbinowo jest położone pomiędzy Ustroniem Morskim, a Mielnem. W bliższej odległości znajduje się malownicza wieś Chłopy, która ze względu na swoją unikalną zabudowę została wpisana do rejestru zabytków. To bardzo mała wioska, która do tej pory zachwyca chatami rybackimi o typowej szachulcowej konstrukcji. Zostały one wybudowane już na początku XIII wieku. Dodatkowym atutem miejscowości jest jej położenie, gdyż leży nad samym brzegiem morza.
Z drugiej strony Sarbinowa położone są Gąski. W miejscowości tej można obejrzeć malownicze widoki po wejściu na 50 metrową latarnię morską. Można z niej zobaczyć najbliższą okolicę, jak i morze Bałtyckie. Latarnia została wzniesiona w 1878 roku, a do jej budowy wykorzystano czerwoną cegłę. Po dziś dzień przykuwa uwagę turystów swoim wyglądem. Jednocześnie warto podkreślić, że latarnia w Gąskach jest drugą pod względem wysokości latarnią morską w Polsce.
Nieco dalej, ponieważ około 30 kilometrów od Sarbinowa znajduje się Kołobrzeg. W mieście tym można znaleźć liczne muzea i atrakcje turystyczne, które spełnią oczekiwania dzieci, młodzieży i dorosłych. Ciekawą propozycją jest z pewnością  Muzeum Oręża Polskiego, które przypadnie do gustu każdemu. Kolejną propozycją jest Koszalin, gdzie można zwiedzić Muzeum i skansen kultury jamneńskiej oraz Świętą Górę Chełmską.

Bogata infrastruktura obejmuje place zabaw i znacznie więcej

Morze Bałtyckie znajduje się w niedalekiej odległości od Sarbinowa i to spory atut tej miejscowości. Łatwy dostęp do plaży i morza zapewnia szereg atrakcji. Na piaszczystą plażę prowadzi wiele ścieżek. W miejscowości można znaleźć liczne place zabaw, baseny zewnętrzne i szereg innych udogodnień, które zapewnią rozrywkę najmłodszym. Po wypoczynku nad brzegiem morza warto się udać na posiłek. Smażalnie ryb to jedna z wielu propozycji, jakie oferuje branża gastronomiczna. Przekonaj się, że Sarbinowo leżące w województwie zachodniopomorskim to doskonałe miejsce do wypoczynku dla ciebie!


Redakcja poleca

Bielsko-Biała Plac Wolności - NOWOŚĆ Bielsko-Biała Plac Wolności NOWOŚĆ Widok na Promenadę i Plażę w Sarbinowie SARBINOWO - widok na plażę Bielsko-Biała Plac Wojska Polskiego - NOWOŚĆ Bielsko-Biała Plac Wojska Polskiego NOWOŚĆ Kamera prezentuje ujęcie na Plac Wojska Polskiego w Bielsku-Białej. Do Placu od wschodu prowadzi ulica Targowa od zachodu ulica Łukowa. Z północnej strony dotrzemy ulicą Cyniarską, a od południa ogranicza go ulica 11 listopada stanowiąca główny deptak miejski. Kamienice stojące wokół placu powstały w XIX wieku. Są też budynki z początku XX wieku, w tym znana i jedna z najpiękniejszych słynna bielska kamienica „Pod Żabami”. Kamienica ta jest doskonałym przykładem polskiego stylu secesyjnego. Swoją nazwę zawdzięcza rzeźbionemu portalowi. Są na nim dwie żaby, z których jedna trzyma kieliszek opierając się o beczkę, a druga gra na mandolinie. Na Placu znajdują się pomniki Baltazara Gąbki oraz Don Pedra z Krainy Deszczowców. Działające tu słynne Studio Filmów Rysunkowych i Teatr Lalek Banialuka od lat rozwijają wyobraźnie maluchów, a na bajkach szkicowanych w tym studio wychowały się pokolenia Polaków. W innych częściach miasta znajdziemy także pomniki: Bolka i Lolka, Reksia czy Pampaliniego. Widok na piękną, piaszczystą i szeroką plażę w Grzybowie w woj. zachodniopomorskim. Grzybowo - widok na plażę Widok z Kamery na żywo na STARÓWKĘ w Warszawie Warszawa - Rynek Starego Miasta Widok z kamery na Jezioro Solińskie w Bieszczadach. Solina Grupa PKL - Zapora Wodna w Solinie  Widok z kamery na Jezioro Solińskie w Bieszczadach. Zapierający dech w piersiach widok ze szczytu wieży widokowej umiejscowionej przy kolei gondolowej PKL Solina. W tej transmisji ukazujemy piękno bieszczadzkiej natury, która łączy się z kunsztem inżynierii w postaci zapory oraz samej kolei.Solina to urokliwa miejscowość położona w polskich Bieszczadach, w województwie podkarpackim. Jej główną atrakcją jest Jezioro Solińskie, które powstało w wyniku spiętrzenia rzeki San na potrzeby elektrowni wodnej. Jezioro Solińskie jest największym sztucznym zbiornikiem wodnym w Polsce i jednym z największych w Europie. Tak samo jak jezioro, sama zapora wodna może poszczycić się tytułem największej budowli hydrotechnicznej w kraju. Jej wysokość sięga 81 metrów, natomiast długość to 664 metry. Z turystycznego punktu widzenia Solina to niezwykle atrakcyjne miejsce dla poszukujących kontaktu z naturą, aktywnego wypoczynku oraz pięknych krajobrazów górskich. Oferuje bogatą gamę możliwości rekreacyjnych i zachwyca swoim malowniczym otoczeniem przez cały rok. Powstanie nowoczesnej kolei gondolowej, z której można podziwiać niezwykłe krajobrazy wręcz zmusza do rzucenia wszystkiego i wyjechania w Bieszczady.  Widok z Kamery na trasy zjazdowe na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem Polana Szymoszkowa Kamera w Kołobrzegu z widokiem na plażę Kołobrzeg - widok na plażę zachodnią

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów