Sarbinowo to idealne miejsce na wypoczynek!

  


Sarbinowo to niezwykle malownicza i zarazem niewielka miejscowość turystyczna zlokalizowana nad morzem Bałtyckim. Znajduje się ona pomiędzy Mielnem, a Ustroniem Morskim. Dzięki czemu dojazd na letni wypoczynek jest szybki i prosty. Przekonaj się, że to doskonałe miejsce dla zwolenników aktywnego wypoczynku oraz miłośników relaksu na plaży! Poznaj atuty najbliższej okolicy, jak i samej miejscowości.Domki blisko morza dla ciebie i twoich bliskich

Sarbinowo to ciekawa miejscowość turystyczna, która posiada wiele atutów. W Sarbinowie można wynająć domki letniskowe, miejsce na polu namiotowym, pokoje gościnne oraz apartamenty. W zależności od wyboru usługi na turystów czekają takie udogodnienia, jak: osobne łazienki, łóżeczko turystyczne, dostęp do bazy SPA i relaksu, parawany i wiele więcej. Pragnąc dokładnie zapoznać się z ofertą warto zobaczyć Sarbinowo zdjęcia, na których można zobaczyć pokoje, okolice miejscowości i znacznie więcej.
Niewielka odległość od morza to spory atut ośrodka wypoczynkowego, który docenia wielu turystów. Uwagę zwraca także różnorodność ofert, dzięki czemu każdy znajdzie odpowiednie miejsce do wypoczynku dla siebie. Do Sarbinowa przylega dobrze zagospodarowana plaża. Wypoczynek na niej to czysta przyjemność dla osób w każdym wieku. Uwagę zwraca malownicza promenada spacerowa, którą warto zobaczyć o różnych porach dnia. Sarbinowo to miejscowość, gdzie każdy znajdzie odrobinę wytchnienia dla siebie. Nie brakuje tu małych i dużych knajpek, restauracji, straganów lub sklepików.

Sarbinowo - najważniejsze atrakcje

Sarbinowo jest położone pomiędzy Ustroniem Morskim, a Mielnem. W bliższej odległości znajduje się malownicza wieś Chłopy, która ze względu na swoją unikalną zabudowę została wpisana do rejestru zabytków. To bardzo mała wioska, która do tej pory zachwyca chatami rybackimi o typowej szachulcowej konstrukcji. Zostały one wybudowane już na początku XIII wieku. Dodatkowym atutem miejscowości jest jej położenie, gdyż leży nad samym brzegiem morza.
Z drugiej strony Sarbinowa położone są Gąski. W miejscowości tej można obejrzeć malownicze widoki po wejściu na 50 metrową latarnię morską. Można z niej zobaczyć najbliższą okolicę, jak i morze Bałtyckie. Latarnia została wzniesiona w 1878 roku, a do jej budowy wykorzystano czerwoną cegłę. Po dziś dzień przykuwa uwagę turystów swoim wyglądem. Jednocześnie warto podkreślić, że latarnia w Gąskach jest drugą pod względem wysokości latarnią morską w Polsce.
Nieco dalej, ponieważ około 30 kilometrów od Sarbinowa znajduje się Kołobrzeg. W mieście tym można znaleźć liczne muzea i atrakcje turystyczne, które spełnią oczekiwania dzieci, młodzieży i dorosłych. Ciekawą propozycją jest z pewnością  Muzeum Oręża Polskiego, które przypadnie do gustu każdemu. Kolejną propozycją jest Koszalin, gdzie można zwiedzić Muzeum i skansen kultury jamneńskiej oraz Świętą Górę Chełmską.

Bogata infrastruktura obejmuje place zabaw i znacznie więcej

Morze Bałtyckie znajduje się w niedalekiej odległości od Sarbinowa i to spory atut tej miejscowości. Łatwy dostęp do plaży i morza zapewnia szereg atrakcji. Na piaszczystą plażę prowadzi wiele ścieżek. W miejscowości można znaleźć liczne place zabaw, baseny zewnętrzne i szereg innych udogodnień, które zapewnią rozrywkę najmłodszym. Po wypoczynku nad brzegiem morza warto się udać na posiłek. Smażalnie ryb to jedna z wielu propozycji, jakie oferuje branża gastronomiczna. Przekonaj się, że Sarbinowo leżące w województwie zachodniopomorskim to doskonałe miejsce do wypoczynku dla ciebie!


Redakcja poleca

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów