Szusuj za darmo na stokach Grupy Pingwina i ciesz się świetnymi warunkami!

  

Już teraz można ograniczyć wydatki związane z wyjazdem na narty! Wystarczy skorzystać z oferty Grupy Pingwina, czyli jednego z 5 ośrodków narciarskich i zarezerwować 2 noclegi w wybranym pensjonacie lub hotelu w ramach oferty specjalnej. Lista ośrodków i miejsc noclegowych  wraz z możliwością rezerwacji dostępna jest na stronie freeskihotele.pl.Poznaj ofertę specjalną Grupy Pingwina i szusuj za darmo w jednym z pięciu ośrodków narciarskich  

Już od 27 lutego możesz korzystać z darmowych karnetów w 5 ośrodkach narciarskich w Polsce. Wystarczy, że zarezerwujesz 2 noclegi w jednym z hoteli lub pensjonatów dostępnych w bazie freeskihotele.pl. W czasie rezerwacji zgłaszasz chęć skorzystania z vouchera na darmową jazdę na nartach. Oczywiście najlepiej odpowiednio ustaw filtrowanie i wyszukaj hotel najbliżej ośrodka narciarskiego, który Cię interesuje.

W ramach Grupy Pingwina dostępny jest ośrodek narciarski Słotwiny Arena w Krynicy-Zdroju, gdzie dostępnych jest 11 tras narciarskich o różnych stopniach trudności. Można wybrać też ofertę ośrodka narciarskiego Czarny Groń w Rzykach koło Andrychowa. Można tu skorzystać z sześciu świetnie przygotowanych tras narciarskich o zróżnicowanym stopniu trudności.Stacja narciarska Kasina Ski w Kasinie Wielkiej to trzecia propozycja dla początkujących, ale i wytrawnych narciarzy, gdzie podobnie jak w innych ośrodkach Grupy Pingwina możecie skorzystać z darmowego szusowania już od 27 lutego bieżącego roku. Jest tu zarówno wyciąg krzesełkowy, jak i taśmowy, a trasy są oświetlona i można z nich korzystać nawet w godzinach wieczornych.

Skolnity w Wiśle cieszy się dużą popularnością i dostępna jest tu zarówno trasa niebieska o długości 1100 metrów, jak i trudniejsza - czerwona o długości 980 m. Jeżeli mieszkacie daleko od Beskidu Śląskiego, Sądeckiego, Małego czy Wyspowego, to w ramach Grupy Pingwina dostępny jest jeszcze jeden ośrodek narciarski, a mianowicie Kurza Góra w Kurzętniku na Mazurach. Jest to największa stacja narciarska w północnej Polsce. Na każdej stacji znajdziecie również sporo atrakcji po nartach!  


              

Dlaczego warto skorzystać z oferty specjalnej od 27 lutego 2023 r.?  

Skorzystanie z ofert specjalnej jaką jest FeeskiHotele pozwala zaoszczędzić wydatki. W końcu można wyruszyć w góry czy na mazurski stok już po ostatnich feriach, które kończą się w tym roku 26 lutego. Wtedy zwykle stoki się wyludniają i wiosenny urok jazdy w słońcu zarówno dla początkujących, jak i wytrawnych będzie wielką przyjemnością. Płacisz za sam pobyt w hotelu, przy czym trzeba zaznaczyć, że muszą być to przynajmniej 2 noce, a z oferty wybranego ośrodka narciarskiego, czyli świetnie przygotowanych i naśnieżonych tras, korzystasz zupełnie za darmo.

W ten sposób możesz znacząco zaoszczędzić na swoim zimowym urlopie. Pogoda pod koniec lutego i w marcu jest już na lekkim plusie, co nie przeszkadza, bo stoki są ciągle świetnie przygotowane. W ten sposób z oferty ośrodków narciarskich można korzystać do końca marca, a przy sprzyjającej aurze nawet dłużej. Na wszystkie trasy jest podgląd z kamery online, zatem możesz na bieżąco sprawdzić warunki. Nie czekaj i zarezerwuj pobyt już dziś! Oferta jest ważna aż do końca sezonu!             

Przeczytaj więcej na https://freeskihotele.pl/      


Redakcja poleca

Bielsko-Biała Plac Wolności - NOWOŚĆ Bielsko-Biała Plac Wolności NOWOŚĆ Widok na Promenadę i Plażę w Sarbinowie SARBINOWO - widok na plażę Bielsko-Biała Plac Wojska Polskiego - NOWOŚĆ Bielsko-Biała Plac Wojska Polskiego NOWOŚĆ Kamera prezentuje ujęcie na Plac Wojska Polskiego w Bielsku-Białej. Do Placu od wschodu prowadzi ulica Targowa od zachodu ulica Łukowa. Z północnej strony dotrzemy ulicą Cyniarską, a od południa ogranicza go ulica 11 listopada stanowiąca główny deptak miejski. Kamienice stojące wokół placu powstały w XIX wieku. Są też budynki z początku XX wieku, w tym znana i jedna z najpiękniejszych słynna bielska kamienica „Pod Żabami”. Kamienica ta jest doskonałym przykładem polskiego stylu secesyjnego. Swoją nazwę zawdzięcza rzeźbionemu portalowi. Są na nim dwie żaby, z których jedna trzyma kieliszek opierając się o beczkę, a druga gra na mandolinie. Na Placu znajdują się pomniki Baltazara Gąbki oraz Don Pedra z Krainy Deszczowców. Działające tu słynne Studio Filmów Rysunkowych i Teatr Lalek Banialuka od lat rozwijają wyobraźnie maluchów, a na bajkach szkicowanych w tym studio wychowały się pokolenia Polaków. W innych częściach miasta znajdziemy także pomniki: Bolka i Lolka, Reksia czy Pampaliniego. Widok na piękną, piaszczystą i szeroką plażę w Grzybowie w woj. zachodniopomorskim. Grzybowo - widok na plażę Widok z Kamery na żywo na STARÓWKĘ w Warszawie Warszawa - Rynek Starego Miasta Widok z kamery na Jezioro Solińskie w Bieszczadach. Solina Grupa PKL - Zapora Wodna w Solinie  Widok z kamery na Jezioro Solińskie w Bieszczadach. Zapierający dech w piersiach widok ze szczytu wieży widokowej umiejscowionej przy kolei gondolowej PKL Solina. W tej transmisji ukazujemy piękno bieszczadzkiej natury, która łączy się z kunsztem inżynierii w postaci zapory oraz samej kolei.Solina to urokliwa miejscowość położona w polskich Bieszczadach, w województwie podkarpackim. Jej główną atrakcją jest Jezioro Solińskie, które powstało w wyniku spiętrzenia rzeki San na potrzeby elektrowni wodnej. Jezioro Solińskie jest największym sztucznym zbiornikiem wodnym w Polsce i jednym z największych w Europie. Tak samo jak jezioro, sama zapora wodna może poszczycić się tytułem największej budowli hydrotechnicznej w kraju. Jej wysokość sięga 81 metrów, natomiast długość to 664 metry. Z turystycznego punktu widzenia Solina to niezwykle atrakcyjne miejsce dla poszukujących kontaktu z naturą, aktywnego wypoczynku oraz pięknych krajobrazów górskich. Oferuje bogatą gamę możliwości rekreacyjnych i zachwyca swoim malowniczym otoczeniem przez cały rok. Powstanie nowoczesnej kolei gondolowej, z której można podziwiać niezwykłe krajobrazy wręcz zmusza do rzucenia wszystkiego i wyjechania w Bieszczady.  Widok z Kamery na trasy zjazdowe na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem Polana Szymoszkowa Kamera w Kołobrzegu z widokiem na plażę Kołobrzeg - widok na plażę zachodnią

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów