Szusuj za darmo na stokach Grupy Pingwina i ciesz się świetnymi warunkami!

  

Już teraz można ograniczyć wydatki związane z wyjazdem na narty! Wystarczy skorzystać z oferty Grupy Pingwina, czyli jednego z 5 ośrodków narciarskich i zarezerwować 2 noclegi w wybranym pensjonacie lub hotelu w ramach oferty specjalnej. Lista ośrodków i miejsc noclegowych  wraz z możliwością rezerwacji dostępna jest na stronie freeskihotele.pl.Poznaj ofertę specjalną Grupy Pingwina i szusuj za darmo w jednym z pięciu ośrodków narciarskich  

Już od 27 lutego możesz korzystać z darmowych karnetów w 5 ośrodkach narciarskich w Polsce. Wystarczy, że zarezerwujesz 2 noclegi w jednym z hoteli lub pensjonatów dostępnych w bazie freeskihotele.pl. W czasie rezerwacji zgłaszasz chęć skorzystania z vouchera na darmową jazdę na nartach. Oczywiście najlepiej odpowiednio ustaw filtrowanie i wyszukaj hotel najbliżej ośrodka narciarskiego, który Cię interesuje.

W ramach Grupy Pingwina dostępny jest ośrodek narciarski Słotwiny Arena w Krynicy-Zdroju, gdzie dostępnych jest 11 tras narciarskich o różnych stopniach trudności. Można wybrać też ofertę ośrodka narciarskiego Czarny Groń w Rzykach koło Andrychowa. Można tu skorzystać z sześciu świetnie przygotowanych tras narciarskich o zróżnicowanym stopniu trudności.Stacja narciarska Kasina Ski w Kasinie Wielkiej to trzecia propozycja dla początkujących, ale i wytrawnych narciarzy, gdzie podobnie jak w innych ośrodkach Grupy Pingwina możecie skorzystać z darmowego szusowania już od 27 lutego bieżącego roku. Jest tu zarówno wyciąg krzesełkowy, jak i taśmowy, a trasy są oświetlona i można z nich korzystać nawet w godzinach wieczornych.

Skolnity w Wiśle cieszy się dużą popularnością i dostępna jest tu zarówno trasa niebieska o długości 1100 metrów, jak i trudniejsza - czerwona o długości 980 m. Jeżeli mieszkacie daleko od Beskidu Śląskiego, Sądeckiego, Małego czy Wyspowego, to w ramach Grupy Pingwina dostępny jest jeszcze jeden ośrodek narciarski, a mianowicie Kurza Góra w Kurzętniku na Mazurach. Jest to największa stacja narciarska w północnej Polsce. Na każdej stacji znajdziecie również sporo atrakcji po nartach!  


              

Dlaczego warto skorzystać z oferty specjalnej od 27 lutego 2023 r.?  

Skorzystanie z ofert specjalnej jaką jest FeeskiHotele pozwala zaoszczędzić wydatki. W końcu można wyruszyć w góry czy na mazurski stok już po ostatnich feriach, które kończą się w tym roku 26 lutego. Wtedy zwykle stoki się wyludniają i wiosenny urok jazdy w słońcu zarówno dla początkujących, jak i wytrawnych będzie wielką przyjemnością. Płacisz za sam pobyt w hotelu, przy czym trzeba zaznaczyć, że muszą być to przynajmniej 2 noce, a z oferty wybranego ośrodka narciarskiego, czyli świetnie przygotowanych i naśnieżonych tras, korzystasz zupełnie za darmo.

W ten sposób możesz znacząco zaoszczędzić na swoim zimowym urlopie. Pogoda pod koniec lutego i w marcu jest już na lekkim plusie, co nie przeszkadza, bo stoki są ciągle świetnie przygotowane. W ten sposób z oferty ośrodków narciarskich można korzystać do końca marca, a przy sprzyjającej aurze nawet dłużej. Na wszystkie trasy jest podgląd z kamery online, zatem możesz na bieżąco sprawdzić warunki. Nie czekaj i zarezerwuj pobyt już dziś! Oferta jest ważna aż do końca sezonu!             

Przeczytaj więcej na https://freeskihotele.pl/      


Redakcja poleca

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów