Top 3 hotele na Seszelach

  

Rajski archipelag Seszeli jest kierunkiem całorocznym i destynacją poszukiwaczy wrażeń, których tu nie brakuje. Od bujnej przyrody z lasami równikowymi, rajskich plaż, słynnych na cały świat skał rozrzuconych po wyspach, aż po jeszcze bardziej popularne żółwie. A czy te dziewicze wyspy mogą być również kierunkiem luksusowym? Tak, i to potrójnie! Mało kto wie, że na Seszelach znajdziemy wiele luksusowych hoteli, ale tak naprawdę trzy z nich zasługują na największą uwagę. Każdy z nich od lat cieszy się wciąż niesłabnącą popularnością. Trudno się dziwić, gdyż są to najlepsze hotele na Seszelach!


Four Seasons Resort Seychelles at Desroches Island

Prywatna, najpiękniejsza wyspa na Seszelach Desroches jest domem dla luksusowego hotelu Four Seasons Resort Seychelles at Desroches Island. To jedyny obiekt na wyspie, która chwali się plażą o długości… 14 kilometrów! Na wyspie jest 15 km tras rowerowych, które pozwolą gościom poznać okolicę, oraz 14 punktów nurkowych dla miłośników sportów wodnych. Hotel opiekuje się rezerwatem żółwi olbrzymich, a w jego pobliżu znajduje się także centrum edukacyjne Discovery Centre, pokazujące piękno podwodnego świata. Ten ekskluzywny ośrodek na Seszelach cechuje prosty, klasyczny wystrój zaakcentowany elementami z XIX wieku i ówczesnego szlaku handlowego.

Four Seasons Resort Seychelles, zatoka Petite Anse, wyspa Mahe

Położony jest nad prywatną zatoką w kształcie podkowy, Petite Anse, która pozostaje do użytku jedynie gości hotelowych. Znajdziemy tu zaciszne wille w stylu kreolskim znajdujące się pośród bujnej tropikalnej roślinności, z których każdą wyposażono w prywatny basen. Ciekawostką jest, że hotel Four Seasons Resort Seychelles oferuje jedne z największych rezydencji na Seszelach. Jest także znany z programu Visiting Masters, w ramach którego specjaliści z różnych dziedzin wellness oferują indywidualne porady. Goście mogą poznać cuda podwodnego świata czy wziąć udział w inicjatywach na rzecz odbudowy lokalnej rafy. Luksusowe spa oferuje szeroką gamę zabiegów, wykorzystujących zachodnie praktyki lecznicze, niektóre przeprowadzane są również po zmroku, pod niebem pełnym gwiazd. Dla najmłodszych jest doskonale wyposażony kids club z ciekawą ofertą programową. Miłośnicy kulinariów mają okazję uczestniczyć w warsztatach gotowania dań kreolskich.


Raffles Seychelles, Wyspa Praslin

Hotel Raffles na wyspie Praslin jest nie tylko jednym z najnowszych, ale także jednym z najbardziej luksusowych ośrodków na rajskich Seszelach. Hotel położony jest w sercu wyspy Praslin, 45 kilometrów od Mahé, głównej wyspy Seszeli. Znajduje się w pobliżu Anse Lazio, uznanej za jedną z najpiękniejszych plaż świata. Umieszczono go również w prestiżowym zestawieniu „Top 10 Beach Resorts” opublikowanym przez magazyn Forbes Travel Guide. Na wyspie i w jej pobliżu znajduje się wiele pięknych i wartych odwiedzenia miejsc, takich jak między innymi naturalny las palmowy Vallée de Mai, wyspa Curieuse, fantastyczne plaże wyspy La Digue czy rezerwat przyrody na wyspie Aride. Hotel Raffles Seychelles otoczony jest egzotyczną roślinnością, a każda z 86 nowoczesnych willi posiada taras z leżakami, strefą jadalną oraz prywatny basen. W ośrodku znajduje się Raffles Spa – które uznaje się za największe spa na Seszelach.


Redakcja poleca

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

Zobacz również

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów