Wakacje 2021. Jak zaplanować wypoczynek dla całej rodziny?

  

   Jeszcze do niedawna temat wakacji był dla każdego z nas ekscytującą wizją zasłużonego odpoczynku. Wraz z nadejściem pandemii sytuacja jednak uległa zmianie. Zamknięcie granic, a nawet hoteli i pensjonatów w kraju, sprawiło, że wyjazdy są utrudnione. Nie wiadomo co się jednak wydarzy w wakacje 2021 dlatego warto zaplanować wypoczynek dla całej rodziny. Ta wizja pozwoli nam przetrwać najtrudniejszy czas w roku.

Wakacje 2021. Jak zaplanować wypoczynek dla całej rodziny?

źródło: adobestock

Planujemy wakacyjny budżet

Ten punkt jest podstawą do snucia dalszych planów. Jeśli chcemy latem cieszyć się wypoczynkiem, już dziś przeanalizujmy swoje finanse. Podliczmy wydatki i zastanówmy się, ile uda nam się odłożyć do czasu wyjazdu. Warto określić budżet i porównać go z cenami noclegów, wycieczek, wyżywienia. Co jednak, jeśli mamy pewność, że zabraknie nam gotówki na wakacyjne szaleństwa?

Doskonałym rozwiązaniem w takiej sytuacji jest pożyczka. Nawet jeśli nie należymy do osób, które pracują w oparciu o umowę o pracę. Takie firmy jak Wonga proponują również pożyczkę na umowę zlecenie. Dodatkowo nie musimy przedstawiać mnóstwa dokumentów i zaświadczeń. Kolejnym atutem, szczególnie w pandemii, jest możliwość złożenia wniosku online. Nie musimy wychodzić z domu, więc my oraz nasi bliscy jesteśmy bezpieczni.

Skoro możemy otrzymać pożyczkę na umowę zlecenie, bez konieczności przedstawiania dokumentów, to czego będziemy potrzebować do złożenia wniosku?

        - dowodu osobistego
        - numeru konta bankowego
        - adresu e-mail
        - numeru telefonu komórkowego, który będzie niezbędny do weryfikacji.

Na stronie internetowej, przed złożeniem wniosku, możemy skorzystać z wygodnego i przejrzystego kalkulatora pożyczek. Z jego pomocą zaplanujemy wysokość rat oraz okres spłaty.

Miejsca, które najchętniej odwiedzą Polacy

W czasie izolacji wszyscy wykazywaliśmy się niezwykłą kreatywnością. Na naszych balkonach zakwitły prawdziwe ogrody, a salony potrafiły się zmienić w pola namiotowe. Jednak nie oszukujmy się, w tym roku o wiele bardziej niż kiedykolwiek będziemy chcieli gdzieś wyjechać.

Wśród turystycznych hitów w 2021 r. znajdą się takie miejsca jak: Sarbinowo, Łeba, Zakopane, Władysławowo, Pobierowo, Ustronie Morskie, Rowy, Ustka, Jastarnia oraz Karwia. Jeśli nie jesteśmy wielbicielami tłumów, to raczej warto te miejscowości omijać szerokim łukiem w poszukiwaniu nieznanych i spokojnych zakątków Polski.Redakcja poleca

Bielsko-Biała Plac Wolności - NOWOŚĆ Bielsko-Biała Plac Wolności NOWOŚĆ Widok na Promenadę i Plażę w Sarbinowie SARBINOWO - widok na plażę Bielsko-Biała Plac Wojska Polskiego - NOWOŚĆ Bielsko-Biała Plac Wojska Polskiego NOWOŚĆ Kamera prezentuje ujęcie na Plac Wojska Polskiego w Bielsku-Białej. Do Placu od wschodu prowadzi ulica Targowa od zachodu ulica Łukowa. Z północnej strony dotrzemy ulicą Cyniarską, a od południa ogranicza go ulica 11 listopada stanowiąca główny deptak miejski. Kamienice stojące wokół placu powstały w XIX wieku. Są też budynki z początku XX wieku, w tym znana i jedna z najpiękniejszych słynna bielska kamienica „Pod Żabami”. Kamienica ta jest doskonałym przykładem polskiego stylu secesyjnego. Swoją nazwę zawdzięcza rzeźbionemu portalowi. Są na nim dwie żaby, z których jedna trzyma kieliszek opierając się o beczkę, a druga gra na mandolinie. Na Placu znajdują się pomniki Baltazara Gąbki oraz Don Pedra z Krainy Deszczowców. Działające tu słynne Studio Filmów Rysunkowych i Teatr Lalek Banialuka od lat rozwijają wyobraźnie maluchów, a na bajkach szkicowanych w tym studio wychowały się pokolenia Polaków. W innych częściach miasta znajdziemy także pomniki: Bolka i Lolka, Reksia czy Pampaliniego. Widok na piękną, piaszczystą i szeroką plażę w Grzybowie w woj. zachodniopomorskim. Grzybowo - widok na plażę Widok z Kamery na żywo na STARÓWKĘ w Warszawie Warszawa - Rynek Starego Miasta Widok z kamery na Jezioro Solińskie w Bieszczadach. Solina Grupa PKL - Zapora Wodna w Solinie  Widok z kamery na Jezioro Solińskie w Bieszczadach. Zapierający dech w piersiach widok ze szczytu wieży widokowej umiejscowionej przy kolei gondolowej PKL Solina. W tej transmisji ukazujemy piękno bieszczadzkiej natury, która łączy się z kunsztem inżynierii w postaci zapory oraz samej kolei.Solina to urokliwa miejscowość położona w polskich Bieszczadach, w województwie podkarpackim. Jej główną atrakcją jest Jezioro Solińskie, które powstało w wyniku spiętrzenia rzeki San na potrzeby elektrowni wodnej. Jezioro Solińskie jest największym sztucznym zbiornikiem wodnym w Polsce i jednym z największych w Europie. Tak samo jak jezioro, sama zapora wodna może poszczycić się tytułem największej budowli hydrotechnicznej w kraju. Jej wysokość sięga 81 metrów, natomiast długość to 664 metry. Z turystycznego punktu widzenia Solina to niezwykle atrakcyjne miejsce dla poszukujących kontaktu z naturą, aktywnego wypoczynku oraz pięknych krajobrazów górskich. Oferuje bogatą gamę możliwości rekreacyjnych i zachwyca swoim malowniczym otoczeniem przez cały rok. Powstanie nowoczesnej kolei gondolowej, z której można podziwiać niezwykłe krajobrazy wręcz zmusza do rzucenia wszystkiego i wyjechania w Bieszczady.  Widok z Kamery na trasy zjazdowe na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem Polana Szymoszkowa Kamera w Kołobrzegu z widokiem na plażę Kołobrzeg - widok na plażę zachodnią

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów