OTWIERAMY ośrodki narciarskie w WIŚLE [film]

Zobacz nasze najnowsze kamery

Obraz na morze z Chłapowa, kamera na żywo. CHŁAPOWO - NOWOŚĆ Widok z kamery na Rynek z Żywca - Nowość Żywiec - widok na Rynek NOWOŚĆ Obraz na trasę biegową w Klikuszowej. Trasy biegowe w Klikuszowej NOWOŚĆ Widok z kamery na Hali Skrzyczeńskiej SZCZYRK MOUNTAIN RESORT - HALA SKRZYCZEŃSKA
następny film za 5s
anuluj przekierowanie
OTWIERAMY od 30 stycznia ośrodek narciarski NOWA OSADA W WIŚLE zaprasza amatorów białego szaleństwa na zajęcia sportowe.


Na stronach ośrodka narciarskiego SKOLNITY czytamy natomiast, "Dbaj o zdrowie i sprawność fizyczną swoją i swoich dzieci. Edukacyjne zajęcia sportowe - lekcje jazdy na nartach i snowboardzie" Stok czynny od 30 stycznia od 8 do 21 z przerwami na ratrakowanie 15-17.


Wisła KLEPKI zaprasza na zajęcia edukacyjno-sportowe. Ośrodek czynny od 23 stycznia zgodnie z zasadami reżimu sanitarnego.


Oglądaj kamery live

Pozostałe filmy

Czemu nie wybrać się na marcowe szusy w Polskę? Wypad na narty do Włoch, Szwajcarii czy Austrii... odpada z wiadomego powodu. Czemu nie wybrać się na marcowe szusy w Polskę? Dziś warunki na stokach znakomite. zobacz » Jeszcze kilka dni sezonu narciarskiego? Jeszcze kilka dni sezonu narciarskiego? Zamkną czy nie zamkną stoki? Może jednak zasługujemy na bonus? zobacz » Ujęcia z kamer z ośrodków narciarskich w Polsce. Narty w Polsce - który stok wybrać i gdzie aktywnie spędzić weekend? [film] zobacz » Widok z Kamery na morsujących turystów na plaży w Mielnie. Walentynkowe morsowanie w Mielnie zimna woda, ale serca gorące ... zobacz » Zima, śnieg, mróz i otwarte stoki narciarskie w Polsce 3,2,1 START ! PONOWNE OTWARCIE STOKÓW W POLSCE zobacz » Krótkie ujęcia na pracujące ratraki. Po prawie 50 dniach przerwy... armie ratraków wyruszyły na STOKI! [film] zobacz »

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

Kontakt

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

Dołącz do nas