Autodoładowanie konta w Orange – co to jest i jak działa?

  

 Zapomniałeś kiedyś doładować swoje konto komórkowe? Na pewno – każdemu się zdarza! Zazwyczaj, a jakże inaczej, dzieje się tak wtedy, gdy telefon jest najbardziej potrzebny. Bo trzeba skorzystać z nawigacji, która wymaga dostępu do internetu; bo musisz wykonać ważne połączenie albo koniecznie wysłać istotnego SMS-a… a tu blokada konta. Użytkownicy sieci Orange mogą jednak w tej kwestii odetchnąć z ulgą. Operator wprowadził bowiem darmową, innowacyjną usługę Autodoładowanie Orange. Co to jest i jak działa? Wyjaśniamy!


Autodoładowanie Orange – jak to działa?

Autodoładowanie Orange to bezpłatna usługa, która automatycznie doładowuje konto, gdy tylko jego stan spadnie poniżej ustalonej przez Ciebie kwoty. Stwierdzasz zatem przykładowo, że chcesz mieć „na telefonie” zawsze minimum 10 złotych. Kiedy wartość pieniędzy na koncie osiągnie te 10 zł, Autodoładowanie Orange uruchomi się i je doładuje. Kwotę każdorazowego doładowania również sam wybierasz – a w razie czego możesz ją zmieniać dowolną liczbę razy. Pieniądze zostają pobrane z Twojej karty płatniczej, oczywiście odpowiednio zabezpieczonej. Usługę możesz też w dowolnym momencie wyłączyć i za to również nic nie zapłacisz.

Nie ma żadnego limitu korzystania z Autodoładowania. Usługa może zatem włączyć się tylko raz w miesiącu, a może i kilkanaście. Pobiera z karty tylko kwotę doładowania, bez żadnych dodatkowych opłat – bez względu na to, ile razy skorzystasz z tej opcji.

Jak doładować konto w Orange, by aktywować Autodoładowanie?

Metoda na to, jak doładować konto Orange, by aktywować usługę Autodoładowanie Orange, jest bardzo prosta. Wystarczy wykonać kilka następujących kroków:

  • Wejdź na stronę orange.pl i zaloguj się do swojego konta. Jeśli jeszcze go nie masz, możesz je od razu założyć. Jeżeli chcesz włączyć usługę swojemu bliskiemu, który nie korzysta z internetu lub nie ma własnej karty płatniczej, możesz to zrobić ze swojego konta Orange.
  • Podaj numer telefonu, który ma być automatycznie doładowywany – Twój lub bliskiej osoby.
  • Wybierz kwotę doładowania – każdorazowego.
  • Wybierz stan konta, poniżej którego Autodoładowanie Orange ma się uruchamiać.
  • Dodaj kartę płatniczą i zapisz ją na swoim koncie. Pamiętaj, że dane karty są w pełni chronione przez operatora oraz nie będą wykorzystywane w żadnym innym celu.

I gotowe! Autodoładowanie Orange będzie już działało na danym numerze, a po raz pierwszy włączy się, gdy tylko stan konta spadnie poniżej ustalonej kwoty. Pamiętaj, że w każdej chwili możesz zmienić jego wartość, tak samo jak kwotę doładowania. Masz też możliwość usunięcia karty płatniczej albo edycji jej danych, np. zamiany na inną. Wszystko to zrobisz na swoim koncie Orange.

Redakcja poleca

Bielsko-Biała Plac Wolności - NOWOŚĆ Bielsko-Biała Plac Wolności NOWOŚĆ Widok na Promenadę i Plażę w Sarbinowie SARBINOWO - widok na plażę Bielsko-Biała Plac Wojska Polskiego - NOWOŚĆ Bielsko-Biała Plac Wojska Polskiego NOWOŚĆ Kamera prezentuje ujęcie na Plac Wojska Polskiego w Bielsku-Białej. Do Placu od wschodu prowadzi ulica Targowa od zachodu ulica Łukowa. Z północnej strony dotrzemy ulicą Cyniarską, a od południa ogranicza go ulica 11 listopada stanowiąca główny deptak miejski. Kamienice stojące wokół placu powstały w XIX wieku. Są też budynki z początku XX wieku, w tym znana i jedna z najpiękniejszych słynna bielska kamienica „Pod Żabami”. Kamienica ta jest doskonałym przykładem polskiego stylu secesyjnego. Swoją nazwę zawdzięcza rzeźbionemu portalowi. Są na nim dwie żaby, z których jedna trzyma kieliszek opierając się o beczkę, a druga gra na mandolinie. Na Placu znajdują się pomniki Baltazara Gąbki oraz Don Pedra z Krainy Deszczowców. Działające tu słynne Studio Filmów Rysunkowych i Teatr Lalek Banialuka od lat rozwijają wyobraźnie maluchów, a na bajkach szkicowanych w tym studio wychowały się pokolenia Polaków. W innych częściach miasta znajdziemy także pomniki: Bolka i Lolka, Reksia czy Pampaliniego. Widok na piękną, piaszczystą i szeroką plażę w Grzybowie w woj. zachodniopomorskim. Grzybowo - widok na plażę Widok z Kamery na żywo na STARÓWKĘ w Warszawie Warszawa - Rynek Starego Miasta Widok z kamery na Jezioro Solińskie w Bieszczadach. Solina Grupa PKL - Zapora Wodna w Solinie  Widok z kamery na Jezioro Solińskie w Bieszczadach. Zapierający dech w piersiach widok ze szczytu wieży widokowej umiejscowionej przy kolei gondolowej PKL Solina. W tej transmisji ukazujemy piękno bieszczadzkiej natury, która łączy się z kunsztem inżynierii w postaci zapory oraz samej kolei.Solina to urokliwa miejscowość położona w polskich Bieszczadach, w województwie podkarpackim. Jej główną atrakcją jest Jezioro Solińskie, które powstało w wyniku spiętrzenia rzeki San na potrzeby elektrowni wodnej. Jezioro Solińskie jest największym sztucznym zbiornikiem wodnym w Polsce i jednym z największych w Europie. Tak samo jak jezioro, sama zapora wodna może poszczycić się tytułem największej budowli hydrotechnicznej w kraju. Jej wysokość sięga 81 metrów, natomiast długość to 664 metry. Z turystycznego punktu widzenia Solina to niezwykle atrakcyjne miejsce dla poszukujących kontaktu z naturą, aktywnego wypoczynku oraz pięknych krajobrazów górskich. Oferuje bogatą gamę możliwości rekreacyjnych i zachwyca swoim malowniczym otoczeniem przez cały rok. Powstanie nowoczesnej kolei gondolowej, z której można podziwiać niezwykłe krajobrazy wręcz zmusza do rzucenia wszystkiego i wyjechania w Bieszczady.  Widok z Kamery na trasy zjazdowe na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem Polana Szymoszkowa Kamera w Kołobrzegu z widokiem na plażę Kołobrzeg - widok na plażę zachodnią

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów