Biuro, pomieszczenie socjalne czy magazyn, czyli nowe zastosowanie kontenerów

  

Technologia kontenerowa, choć znana jest od lat, wcześniej stosowana była jedynie w celach typowo transportowych. Kontenery morskie świetnie nadawały się do przewiezienia dużych ilości towarów w relatywnie szybkim czasie. Dzisiaj jednak kontenery mogą być zastosowane w wielu innych obszarach prowadzenia działalności. Jakie jest nowe zastosowanie kontenerów?


Kontenery dla firm - czy istnieje możliwość zaaranżowania biura?

Zacznijmy od niezwykle popularnego sposobu na wykorzystanie technologii kontenerowej w biznesie. Mowa tu oczywiście o kontenerze biurowym, który stosowany jest w przez wszystkie firmy, które procesy biurowe i administracyjne muszą realizować w terenie - właśnie tam, gdzie realizowane są projekty i zlecenia. Kontenery biurowe to zatem idealna propozycja dla firm z branży budowlanej, branży projektowej lub dla firm eventowych, organizujących imprezy masowe i eventy.


Kontener biurowy Mobilbox to nie tylko stabilna i wytrzymała konstrukcja o wymiarach dostosowanych do potrzeb klienta. To także możliwość wynajęcia pełnego wyposażenia - szaf biurowych, krzeseł, stołów i regałów. Kontener może zostać przywieziony i zainstalowany dokładnie w takim miejscu, w jakim chcemy, a następnie złożony i przewieziony na teren kolejnej naszej inwestycji. 


Kontenery jako magazyn? Oszczędny sposób na przestrzeń do organizowania ruchomości

Jednym z największych wyzwań wielu biznesów jest zabezpieczenie przedmiotów firmowego użytku - maszyn budowlanych, narzędzi czy towarów, które następnego dnia mają być przewiezione z miejsca na miejsce. Jak jednak zapewnić odpowiednią ochronę takiego wyposażenia na wypadek potencjalnej kradzieży? 


Kontenery magazynowe, które często mogą być stworzone z kontenerów morskich to strzał w dziesiątkę. Masywne, wytrzymałe drzwi, dodatkowy rygiel i odporna na zniszczenia mechaniczne konstrukcja zagwarantuje pełną ochronę naszych ruchomości. Wynajem kontenerów zapewnia możliwość dopasowania rozmiaru kontenera do indywidualnych potrzeb. Jeden kontener? Kilka kontenerów złożonych w jeden duży budynek magazynowy? Z Mobilbox zaaranżujemy bezpieczną przestrzeń magazynową bez zbędnych kosztów i przy zachowaniu minimum formalności, co w dzisiejszym mocno konkurencyjnym świecie biznesu zorientowanym na szybkie dostosowanie się do zmian jest priorytetem. 


Mobilna przestrzeń dla pracowników 

Jak zapewnić pracownikom godne warunki do odpoczynku, zjedzenia posiłku, czy najzwyklejszego zintegrowania się ze sobą? Kontenery socjalne to idealna mobilna przestrzeń, która zawsze będzie na miejscu, gdy pracownicy zechcą zjeść śniadanie, odpocząć lub przebrać. Kontener socjalny od mobilbox.pl pozwoli spełnić wszelkie wymagania względem zapewnienia pracownikom odpowiednich warunków bez dodatkowych formalności i dużych inwestycji w przestrzeń socjalną, która niestety stanowi dodatkowy koszt dla firm liczących na optymalizację kosztową.


Wynajem kontenera socjalnego na długi czy krótszy czas to zdecydowanie najlepsze rozwiązanie dla każdej firmy, która potrzebuje w możliwie jak najszybszym terminie zorganizować miejsce w pełni wyposażone w meble, łóżka czy inne akcesoria, bez których odpoczynek pracowników nie byłby możliwy. 

Redakcja poleca

Widok na dolny odcinek stoku narciarskiego Master Ski MASTER-ski Tylicz Zieleniec Gryglówka - widok z kamery na stok Zieleniec Sport Arena - Gryglówka - widok z góry Krupówki - Camera on the promenade in Zakopane Zakopane - widok na deptak Krupówki NOWOŚĆ  Widok na ulicę Krupówki w Zakopanem. Turyści spacerujący po malowniczym deptaku zachwycają się tradycyjną góralską architekturą. Miłośnicy zakupów mogą wybrać coś dla siebie w licznych kolorowych straganach. To idealne miejsce by zakupić pamiątkę lub góralskie wyroby rzemieślnicze. Odwiedzając Krupówki warto odwiedzić mieszczące się przy ulicy karczmy i restauracje np. Restauracja-Browar WATRA, a w nich spróbować regionalnych potraw takich jak na przykład kwaśnica, placki po góralsku, moskole czy oscypki. Widok na stok narciarski i kolej z górnej stacji kompleksu Słotwiny Arena w Krynicy Słotwiny Arena - widok z górnej stacji Ujęcie na Turek – miasto i gmina położona w województwie wielkopolskim. Turek - widok na rynek Kamera z widokiem na Rynek Główny Kraków - widok na Rynek Główny  Piękne ujęcie na Rynek Główny Starego Miasta w Krakowie. Na pierwszym planie widzimy w całej okazałości słynne Sukiennice po prawej stronie obrazu Wieżę Ratuszową, a z lewej Bazylikę Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Kraków, to perła polskich miast, czaruje niepowtarzalnym duchem historii, kultury i piękna architektury. Dlaczego powinieneś odwiedzić to miasto? Stare miasto jest wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i zachwyca pięknymi kamienicami oraz klimatycznymi uliczkami. Warto zobaczyć Sukiennice, Kościół Mariacki oraz posłuchać słynnego Hejnału, który rozbrzmiewa z wieży kościoła każdego dnia równo o godz. 12.00. Zamek Królewski na Wawelu to miejsce które trzeba zobaczyć. Będąc na Wzgórzu Wawelskim, możesz zwiedzić pałac królewski, katedrę oraz królewskie krypty. Kraków to miasto, które tętni życiem kulturalnym. Liczne muzea, galerie sztuki, teatry i festiwale zapewniają nieustanne doznania artystyczne. Możesz spróbować autentycznych tradycyjnych pierogów, obwarzanków czy żurku. Tutejsze knajpki i restauracje to prawdziwy raj dla smakoszy. Tętni tu także życie nocne. Dla miłośników zabawy czekają liczne bary, kluby i puby, które kipią pozytywną energią przez całą noc. Kraków to również doskonała baza wypadowa do miejsc o ogromnym znaczeniu historycznym, takich jak obóz Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu, Kopalnia Soli w Wieliczce, Wadowice czy Zakopane.

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów