Gdzie i kiedy pojeździcie na nartach w grudniu 2021 roku? Kiedy planowane jest otwarcie kolejnych stoków?

  

Gdzie i kiedy pojeździcie na nartach w grudniu 2021 roku?


PLANOWANE OTWARCIA OŚRODKÓW NARCIARSKICH  W NAJBLIŻSZYM CZASIE 


TYLICZ SKI  - START 10 grudnia 2021r

Od 10 grudnia czynna będzie Stacja Narciarska TYLICZ SKI. Do dyspozycji narciarzy otwarto 2 koleje krzesełkowe. Dla narciarzy w szczycie sezonu zimowego, dostępnych jest aż 6 km tras i nartostrad.


źródło: tylicz.ski

Wyciągi narciarskie Suche Ski u Jędrola – otwarcie 6 grudnia 2021r

Do dyspozycji narciarzy i snowboardzistów jest 450 metrów wyciągu orczykowego o średnim stopniu trudności. Pod stokiem zlokalizowana jest w pełni wyposażona wypożyczalnia nart i snowboardu w sprzęty firmy Atomic i Rosignol. Szkoła narciarska działająca U Jędrola Suche ski to wykwalifikowani i doświadczeni instruktorzy, którzy zaopiekują się dorosłymi jak i dziećmi na stoku. 

foto: zdjęcie z kamery na orczyk w Jędrol SUCHE SKI

foto: zdjęcie z kamery na orczyk w Jędrol SUCHE SKI 


 


WISŁA SOSZÓW - START 15 grudnia 2021r 

Na początek czynna będzie trasa nr 2 od godz. 8:00 do 22:00 

foto: zdjęcie z kamery na wyciąg krzesełkowy Wisła Soszów

foto: zdjęcie z kamery na wyciąg krzesełkowy Wisła Soszów 


Szczyrk Mountain Resort - oficjalne otwarcie 11 grudnia 2021r

Jesteście gotowi? Nie trzymamy Was dłużej w niepewności - jak czytamy na stronach szczyrkowski.pl. Od 11 grudnia ośrodek zaprasza wszystkich spragnionych i fanów sportów zimowych do Szczyrk Mountain Resort. Od 8:30 czynna będzie gondola z przesiadką w kierunku Zbójnickiej Kopy lub Małego Skrzycznego. 


Widok ze Zbójnickiej Kopy w szczyrkowski.pl

foto: Widok ze Zbójnickiej Kopy w szczyrkowski.plSN CZARNY - GROŃ - OTWARCIE SEZONU ZIMOWEGO 11 GRUDNIA 2021

Stacja Narciarska Czarny Groń w Rzykach zlokalizowana na północnych stokach Beskidu Małego to wspaniałe miejsce na aktywny wypoczynek z rodziną.

Stacja oferuje kompleksową ofertę dla miłośników nart czy desek od noclegów, szkołę narciarstwa czy snowboardu, a kończąc na wypożyczalni sprzętów i dostępu do Polany Pingwina czy oberży, gdzie można smacznie zjeść po całym dniu na nartach.

widok z kamery z górnego odcinka trasy w Czarnym Groniu

foto: widok z kamery z górnego odcinka trasy w Czarnym Groniu 


RUSIŃ SKI - OTWARCIE SEZONU 12 grudnia 2021r o godz. 9:00

Rodzinna stacja narciarska Rusiń ski, to szeroka oferta gastronomiczna, wypożyczalnia sprzętu narciarskiego, szkoła narciarska i przede wszystkim dostęp do tras narciarskich o łącznej długości prawie 3 km. 

Na Wierchu Rusińskim w Bukowinie Tatrzańskiej występują doskonałe warunki do uprawiania narciarstwa czy snowboardu. Z górnej stacji wyciągu krzesełkowego rozciąga się wspaniały widok na Tatry, Gorce i Babią Górę. 

foto: ujęcie z kamery na stacje narciarską Rusiń ski w Bukowinie Tatrzańskiej

foto: ujęcie z kamery na stacje narciarską Rusiń ski w Bukowinie Tatrzańskiej

 


Polana Szymoszkowa - ZACZYNAMY SEZON ZIMOWY 2021/22 - 10 GRUDNIA w piątek 

Widokowa stacja narciarska Polana Szymoszkowa, której największym atutem są przepiękne widoki na panoramę Tatr, otwiera się 10 grudnia. 

Do dyspozycji narciarzy w tym dniu będzie otwarta mała kolej. O terminie rozpoczęcia dużej trasy ośrodek poinformuje niebawem. Piątek i sobota 10-11 grudnia stacja otwarta od 9:00 do 20:00. Natomiast w niedzielę od 9:00 do 18:00.

foto: zdjęcie z kamery na trasy zjazdowe Polany Szymoszkowej w Zakopanemfoto: zdjęcie z kamery na trasy zjazdowe Polany Szymoszkowej w Zakopanem


SKI SUCHE STACJA PRZYJAZNA RODZINIE - START 16 grudnia 2021


Na 16 grudnia 2021 roku, wszystkich miłośników, fanów sportów zimowych na swoje trasy zaprasza SKI SUCHE. Otwarcie zapowiedziano na czwartek 16 grudnia

Stacja narciarska SKI SUCHE to zróżnicowane trasy narciarskie o różnym stopniu trudności. Od wyciągów taśmowych przeznaczonych dla najmłodszych, po trasę czerwoną, dla zaawansowanych narciarzy czy snowboardzistów.

Przyjeżdżając w to urocze miejsce Podhala, nie zapominajmy o odpowiednim przygotowaniu fizycznym oraz o zaopatrzeniu się w skipassy grupy Tatry Super ski. 


foto: zawody mistrzostw świata juniorów w slalomie na SKI SUCHE foto: zawody mistrzostw świata juniorów w slalomie na SKI SUCHE 


KASINA SKI - OTWARCIE 10.12.2021 GODZ. 9:00


Otwarta zostaje trasa niebieska i uruchomiona 6-osobowa kolej linowa. Na Zachodnich stokach Śnieżnicy, miejsce na dobrą zabawę odnajdą tu zarówno amatorzy jak i profesjonaliści w jeździe na nartach.

Od 10 grudnia stacja czynna w godzinach:
poniedziałek – piątek: 9.00-22.00
sobota – niedziela: 8:00-22:00
Przerwa na ratrakowanie codziennie w godz. 16.00 -18.00

foto: ujęcie z kamery na górną stacje ośrodka narciarskiego Kasina Ski


WIERCHOMLA - OTWARCIE 11 GRUDNIA 2021 godz. 9 


Przez cały weekend można jeździć od 9.00 do 17.00 na Wierchomli i Stonodze. Działać również będzie szkółka narciarska, wypożyczalnia sprzętu snowboardowego i nart a także serwis, w którym można odnowić własny sprzęt. Dla zaczynających przygodę ze sportem zimowym idealny płaski stok szkoleniowy z wyciągiem Stonoga. Bezpieczny, nie połączony z innymi nartostradami. Parkingi należące do stacji są całkowicie bezpłatne.


foto: ujęcie z kamery na stację narciarską Wierchomla

CZARNA GÓRA RESORT - STRAT 10 GRUDNIA 2021 GODZ. 9 

W urokliwym masywie Śnieżnika poszusujemy już w ten weekend od godziny 9. Startuje Luxtorpeda i nocne jazdy. Aktualna pokrywa śnieżna to około 50 cm ale cały czas trwa naśnieżanie. Trasy idealnie przygotowane. Otwarta zostaje 4-osobowa kolej Efka i wyciąg talerzykowy Biba. Na zamkniętych jeszcze odcinkach pracują ratraki więc obowiązuje zachowanie szczególnej ostrożności.foto: ujęcie z kamery na stację narciarską w masywie Śnieżnika-Czarna Góra ResortRedakcja poleca

Bielsko-Biała Plac Wolności - NOWOŚĆ Bielsko-Biała Plac Wolności NOWOŚĆ Widok na Promenadę i Plażę w Sarbinowie SARBINOWO - widok na plażę Bielsko-Biała Plac Wojska Polskiego - NOWOŚĆ Bielsko-Biała Plac Wojska Polskiego NOWOŚĆ Kamera prezentuje ujęcie na Plac Wojska Polskiego w Bielsku-Białej. Do Placu od wschodu prowadzi ulica Targowa od zachodu ulica Łukowa. Z północnej strony dotrzemy ulicą Cyniarską, a od południa ogranicza go ulica 11 listopada stanowiąca główny deptak miejski. Kamienice stojące wokół placu powstały w XIX wieku. Są też budynki z początku XX wieku, w tym znana i jedna z najpiękniejszych słynna bielska kamienica „Pod Żabami”. Kamienica ta jest doskonałym przykładem polskiego stylu secesyjnego. Swoją nazwę zawdzięcza rzeźbionemu portalowi. Są na nim dwie żaby, z których jedna trzyma kieliszek opierając się o beczkę, a druga gra na mandolinie. Na Placu znajdują się pomniki Baltazara Gąbki oraz Don Pedra z Krainy Deszczowców. Działające tu słynne Studio Filmów Rysunkowych i Teatr Lalek Banialuka od lat rozwijają wyobraźnie maluchów, a na bajkach szkicowanych w tym studio wychowały się pokolenia Polaków. W innych częściach miasta znajdziemy także pomniki: Bolka i Lolka, Reksia czy Pampaliniego. Widok na piękną, piaszczystą i szeroką plażę w Grzybowie w woj. zachodniopomorskim. Grzybowo - widok na plażę Widok z Kamery na żywo na STARÓWKĘ w Warszawie Warszawa - Rynek Starego Miasta Widok z kamery na Jezioro Solińskie w Bieszczadach. Solina Grupa PKL - Zapora Wodna w Solinie  Widok z kamery na Jezioro Solińskie w Bieszczadach. Zapierający dech w piersiach widok ze szczytu wieży widokowej umiejscowionej przy kolei gondolowej PKL Solina. W tej transmisji ukazujemy piękno bieszczadzkiej natury, która łączy się z kunsztem inżynierii w postaci zapory oraz samej kolei.Solina to urokliwa miejscowość położona w polskich Bieszczadach, w województwie podkarpackim. Jej główną atrakcją jest Jezioro Solińskie, które powstało w wyniku spiętrzenia rzeki San na potrzeby elektrowni wodnej. Jezioro Solińskie jest największym sztucznym zbiornikiem wodnym w Polsce i jednym z największych w Europie. Tak samo jak jezioro, sama zapora wodna może poszczycić się tytułem największej budowli hydrotechnicznej w kraju. Jej wysokość sięga 81 metrów, natomiast długość to 664 metry. Z turystycznego punktu widzenia Solina to niezwykle atrakcyjne miejsce dla poszukujących kontaktu z naturą, aktywnego wypoczynku oraz pięknych krajobrazów górskich. Oferuje bogatą gamę możliwości rekreacyjnych i zachwyca swoim malowniczym otoczeniem przez cały rok. Powstanie nowoczesnej kolei gondolowej, z której można podziwiać niezwykłe krajobrazy wręcz zmusza do rzucenia wszystkiego i wyjechania w Bieszczady.  Widok z Kamery na trasy zjazdowe na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem Polana Szymoszkowa Kamera w Kołobrzegu z widokiem na plażę Kołobrzeg - widok na plażę zachodnią

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów