Jak ciekawie i kreatywnie spędzić czas z dziećmi podczas kwarantanny?

  


#ZostanWDomu

To trudny czas dla nas wszystkich. Często zastanawiamy się jak kreatywnie spędzić go z dziećmi zwłaszcza, że nie można wyjść do kina, teatru, restauracji czy spotkać się ze znajomymi.

Szkoły prowadzą naukę online, firmy pracują w trybie home office, zostaje więc jeszcze sporo wolnego czasu, aby zagospodarować je właśnie razem z dzieckiem. Czytajcie

Obecnie na rynku jest bardzo dużo książek dla dzieci i młodzieży w różnych gatunkach literackich. Wiele platform proponuje też darmowe audiobooki i ebooki. Księgarnie często oferują darmową dostawę do domu. Na waszych półkach na pewno znajdzie się co najmniej kilka jeszcze nieprzeczytanych pozycji. Wspólne czytanie to czas bliskości i odpoczynku dla całej rodziny. 


Zwiedzajcie online

Na naszej stronie znajdziecie około 500 aktywnych kamer internetowych, transmitujących obraz na żywo z wielu miast w Polsce np. Gdańsk, Gdynia, Sopot, Kraków, Malbork, Darłowo, Bydgoszcz, Katowice, Warszawa. 
W zakładce inne znajdziecie też wiele kamer pokazujących piękną przyrodę: paśniki, karmniki, gniazda bocianie. Możecie z własnego domu sprawdzić czy przyleciały już do nas bociany, zobaczyć jak wygląda najstarszy dąb w Polsce czy podziwiać widok online z kilku pienińskich schronisk.
Wydrukujcie zdjęcia

Już od dawna chcieliście to zrobić po każdej ważnej dla Was chwili, wydarzeniu, urlopie, ale nigdy nie było na to czasu?

Poszukajcie na swoich nośnikach zdjęcia i wybierzcie takie, które wyślecie do druku. A potem będziecie wspólnie uzupełniać klasyczny album. Wasze dzieci na pewno będą zadowolone i czasami nawet zaskoczone jak zobaczą siebie z czasów kołyski. 


Grajcie w planszówki

To idealna zabawa dla całej rodziny. Wybór gier jest niesamowity, bo już od jakiegoś czasu gry planszowe przeżywają swój renesans. Można grać w karty, kalambury czy bierki.

Malujcie, rysujcie, twórzcie prace przestrzenne. Zajęcia plastyczne rozwijają dzieci kreatywnie i dzięki nim mogą pokazać jak wielką mają wyobraźnie.


I oczywiście zwyczajnie – odpoczywajcie

Spróbujcie znaleźć w tej niecodziennej sytuacji, miejsce na odpoczynek. #badzmyRazem #badzmyOdpowiedzialni #zwiedzajmyOnline.Redakcja poleca

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów