NOWE KAMERY FULL HD - Kołobrzeg, Rewal, Sarbinowo

  

 NOWE KAMERY FULL HD w wysokiej jakości - Kołobrzeg, Rewal, Sarbinowo


Zdjęcie z montażu kamery w Jarosławcu

Ostatnio ekipa WebCamery nie próżnuje, oczywiście zachowując odpowiedni dystans i wszystkie obostrzenia związane w epidemią koronawirusa w Polsce, zostali oddelegowani do małego liftingu kilku kamer na pomorzu.

Kamery FULL HD o lepszej optyce większej czułości, rozdzielczości i kolorystyce zostały wymienione i od teraz możecie oglądać Wasze ulubione miejsca w Kołobrzegu, Sarbinowie, Rewalu, Jarosławcu czy Szczecinie w wysokiej jakości.Kamera obrotowa zainstalowana w Kołobrzegu posiada zaprogramowane trasy, dzięki którym możecie oglądać molo i piękną plażę o szerokości 180 stopni. 
Kamery posiadają funkcję filtra podczerwieni dającą możliwość oglądania obrazu dobrej jakości także w nocy. 

Zdjęcie z kamery w Jarosławcu na jedyną sztuczną plażę w Polsce, zwaną Polskim Dubajem o zachodzie słońca.
Widok przed i po wymianie kamery 


O kącie widzenia kamery decyduje niewątpliwie ogniskowa obiektywu - zatem im niższa ogniskowa tym lepszy kąt widzenia kamery. 

Obecne ujęcie na plażę i promenadę w Sarbinowie.Poniżej obraz sprzed wymiany kamery i dziś.Każda kamera zbudowana jest ze stopu aluminium co zapewnia jej ochronę przed słoną wodą w czasie sztormów oraz pozwala na pracę w zmieniających się warunkach atmosferycznych.

Poniżej screen z kamery w Szczecinie z widokiem na Wały Chrobrego.
Nasze kamery posiadają tryb dzień/noc dzięki temu użytkownicy mogą oglądać swoje ulubione kamery, również w nocy.

Ujęcie z kamery z widokiem na deptak w turystycznej miejscowości Rewal w województwie zachodniopomorskim, powiat gryficki. Niestety żywotność montowanych kamer przy tak skrajnych warunkach atmosferycznych jak; sztormy, uderzenia piasku, pyłu a czasami zalania obiektywu kamery, powodują jej przyspieszone zużycie, dlatego tak ważne są częste konserwacje lub wymiany tego typu urządzeń, zwłaszcza na pomorzu.Deptak w Rewalu przed i po wymianie kamery


Dokładamy wszelkich starań o dbałość i jakość prezentowanych obrazów na naszych stronach oraz w aplikacjach.

Pracujemy z pasją, tak abyśmy mogli cieszyć się niezapomnianymi widokami zachodzącego słońca czy byli świadkami niespotykanych zjawisk atmosferycznych, nie tylko na pomorzu ale i w górach, miastach czy nad jeziorami nie wychodząc z domu. 
Redakcja poleca

Bielsko-Biała Plac Wolności - NOWOŚĆ Bielsko-Biała Plac Wolności NOWOŚĆ Widok na Promenadę i Plażę w Sarbinowie SARBINOWO - widok na plażę Bielsko-Biała Plac Wojska Polskiego - NOWOŚĆ Bielsko-Biała Plac Wojska Polskiego NOWOŚĆ Kamera prezentuje ujęcie na Plac Wojska Polskiego w Bielsku-Białej. Do Placu od wschodu prowadzi ulica Targowa od zachodu ulica Łukowa. Z północnej strony dotrzemy ulicą Cyniarską, a od południa ogranicza go ulica 11 listopada stanowiąca główny deptak miejski. Kamienice stojące wokół placu powstały w XIX wieku. Są też budynki z początku XX wieku, w tym znana i jedna z najpiękniejszych słynna bielska kamienica „Pod Żabami”. Kamienica ta jest doskonałym przykładem polskiego stylu secesyjnego. Swoją nazwę zawdzięcza rzeźbionemu portalowi. Są na nim dwie żaby, z których jedna trzyma kieliszek opierając się o beczkę, a druga gra na mandolinie. Na Placu znajdują się pomniki Baltazara Gąbki oraz Don Pedra z Krainy Deszczowców. Działające tu słynne Studio Filmów Rysunkowych i Teatr Lalek Banialuka od lat rozwijają wyobraźnie maluchów, a na bajkach szkicowanych w tym studio wychowały się pokolenia Polaków. W innych częściach miasta znajdziemy także pomniki: Bolka i Lolka, Reksia czy Pampaliniego. Widok na piękną, piaszczystą i szeroką plażę w Grzybowie w woj. zachodniopomorskim. Grzybowo - widok na plażę Widok z Kamery na żywo na STARÓWKĘ w Warszawie Warszawa - Rynek Starego Miasta Widok z kamery na Jezioro Solińskie w Bieszczadach. Solina Grupa PKL - Zapora Wodna w Solinie  Widok z kamery na Jezioro Solińskie w Bieszczadach. Zapierający dech w piersiach widok ze szczytu wieży widokowej umiejscowionej przy kolei gondolowej PKL Solina. W tej transmisji ukazujemy piękno bieszczadzkiej natury, która łączy się z kunsztem inżynierii w postaci zapory oraz samej kolei.Solina to urokliwa miejscowość położona w polskich Bieszczadach, w województwie podkarpackim. Jej główną atrakcją jest Jezioro Solińskie, które powstało w wyniku spiętrzenia rzeki San na potrzeby elektrowni wodnej. Jezioro Solińskie jest największym sztucznym zbiornikiem wodnym w Polsce i jednym z największych w Europie. Tak samo jak jezioro, sama zapora wodna może poszczycić się tytułem największej budowli hydrotechnicznej w kraju. Jej wysokość sięga 81 metrów, natomiast długość to 664 metry. Z turystycznego punktu widzenia Solina to niezwykle atrakcyjne miejsce dla poszukujących kontaktu z naturą, aktywnego wypoczynku oraz pięknych krajobrazów górskich. Oferuje bogatą gamę możliwości rekreacyjnych i zachwyca swoim malowniczym otoczeniem przez cały rok. Powstanie nowoczesnej kolei gondolowej, z której można podziwiać niezwykłe krajobrazy wręcz zmusza do rzucenia wszystkiego i wyjechania w Bieszczady.  Widok z Kamery na trasy zjazdowe na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem Polana Szymoszkowa Kamera w Kołobrzegu z widokiem na plażę Kołobrzeg - widok na plażę zachodnią

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów