Nietypowa forma relaksu w Krakowie - Piwne Spa

  

Każdy z nas zasługuje na chwilę relaksu i wypoczynku. Jeżeli macie ochotę odprężyć się, a przy tym zrobić coś dobrego dla swojej skóry, to polecamy Wam Piwne Spa w Krakowie. Warto na ten temat dowiedzieć się więcej.

Nietypowa forma relaks w Krakowie - Piwne Spa


Piwne Spa w Krakowie - poznajcie świetną usługę i doceńcie właściwości piwa 

Piwne SPA to stosunkowo nowe miejsce na mapie Krakowa. Mieści się pod adresem Floriańska 13 w podziemiach. Już sam budynek wyróżnia się i przyciąga uwagę. Zabiegi prowadzone są w łaźniach, które są bardzo intymne. Warto zdecydować się na zabiegi SPA Kraków, które są bardzo atrakcyjne. Możecie wybrać np. kąpiel piwną. Jest to relaksacyjna kąpiel przygotowana na bazie piwa. W tym przypadku stosuje się piwo bogate w chmiel, sód oraz drożdże, do których dodaje się piwny olejek. Taki zabieg trwa godzinę i działa wręcz odprężająco. Możecie wyluzować się, zapomnieć o stresie dnia codziennego, a do tego dobrze się bawić. Sam zabieg działa prozdrowotnie na skórę. Staje się ona lepiej nawilżona, miększa, a do tego odprężona. Kąpiel piwna ma działanie anti-aging, a więc opóźnia proces starzenia. Na tym zalety się nie kończą. Kąpiel poprawia krążenie krwi, oczyszcza pory, dzięki czemu kondycja skóry staje się lepsza. Usuwa też toksyny z organizmu. Sprawdzi się dla osób zmagających się z bólami pleców czy stawów, ale też w przypadku nasilenia atopowego zapalenia skóry czy łuszczycy. Działa antydepresyjnie. 


Piwne Spa Kraków - relaks i degustacja 

Podczas kąpieli piwnych możecie degustować pyszne piwo. Jego smak jest wręcz wyjątkowy i idealnie zbalansowany. Po kąpieli piwnej i cieszeniu się smakiem piwa możecie zregenerować się na specjalnie przygotowanej słomie. W piwnym SPA możecie też skorzystać z kąpieli winnej. Odbywa się ona w specjalnej bali. Kąpiel jest przygotowana na bazie wina. Do tego podczas tak miłego spędzania czasu możecie cieszyć się lampką czerwonego wina, które jest silnym antyoksydantem. Pozytywnie wpływa na Wasz układ trawienny, ale też skórę, włosy i paznokcie. Kąpieli towarzyszy również wyjątkowa oprawa, a mianowicie blask świec i piękny unoszący się zapach. Zwróćcie jeszcze uwagę, że ekstrakt z wina, który jest rozpuszczony w wodzie ma właściwości silnie nawilżające. Przyspiesza spalanie tkanki tłuszczowej i redukuje cellulit. 


Pakiet VIP, a może kąpiel romantyczna?

Piwne SPA Kraków przygotowało naprawdę świetne oferty. Jeżeli chcecie naprawdę dobrze odpocząć i świetnie się bawić polecamy Wam pakiet VIP. W ofercie znajduje się kąpiel winna, mleczna lub piwna, a także seans w saunie. Do tego możecie zregenerować się na słomie oraz możecie prowadzić nieograniczoną degustację, ciesząc się wspaniałym smakiem wina czy piwa. Możecie też zdecydować się na romantyczny wypad, w trakcie którego skorzystacie z kąpieli mlecznej z dodatkiem płatków róż. W trakcie relaksu możecie popijać pyszne Prosecco i smakować najlepszych czekoladek, które są świetnym afrodyzjakiem. Możecie też skorzystać z masażu całego ciała. Do wyboru są różnego rodzaju masaże, zarówno odprężające, jak i pobudzające krążenie. Możecie też wybrać masaż świecą czy zabieg piwny na twarz. Warto zdecydować się na taką przyjemność i przeżyć niezapomniane chwile, które można zapamiętać na długi czas. To dobry pomysł na spędzenie Walentynek czy ważnej rocznicy.     


  

Redakcja poleca

Widok na centrum Krynicy-Zdroju deptak, ścieżka, drzewa. Krynica-Zdrój - widok na deptak Ujęcie z kamery na Nowy Targ. Nowy Targ - widok na Rynek KRAKÓW - widok na ulicę FLORIAŃSKĄ NOWOŚĆ Kraków - widok na Ulicę Floriańską NOWOŚĆ Serwisy społecznościowe mają jedną wspólną cechę - wideo odtwarza się w pionie. Ten trend rozpoczął się z 2015 roku, kiedy popularność smartfonów systematycznie rosła. W 2006 roku uruchomiliśmy pierwszą w Polsce kamerę z obrazem na żywo w technologii strumieniowej.Dzisiaj uruchamiamy pierwsze kamery na żywo w formacie 9:16 - przystosowanym głównie do urządzeń mobilnych. Taki sposób prezentacji umożliwia nam montaż kamer w miejscach, gdzie do tej pory było to niemożliwe. Krupówki - Camera on the promenade in Zakopane Zakopane - widok na deptak Krupówki NOWOŚĆ Wrocław - widok na rynek główny we Wrocławiu z kamery stałej. WROCŁAW - widok na Stare Miasto Kamera Plac Wszystkich Świętych w Krakowie Kraków - Plac Wszystkich Świętych  Ujęcie na skrzyżowanie Ulicy Grodzkiej w Krakowie z Placem Wszystkich Świętych widocznym po lewej i Placem Dominikańskim z prawej strony obrazu. Kamera umiejscowiona jest na oryginalnie prezentującym się Pawilonie Wyspiańskiego. Wymienione wyżej ulice należą do najstarszych w Stolicy Małopolski. Najbardziej, jednak wyróżnia się Ulica Grodzka, gdyż stanowi część tak zwanej Drogi Królewskiej w Krakowie. Jest to umowny trakt biegnący z północy na południe, którym uroczyście niegdyś przejeżdżali polscy królowie udający się na Wawel. Większość budynków w jej ciągu to zabytkowe kamienice skrywające ciekawe historie. Zapraszamy do oglądania transmisji live z terenu Starego Miasta w Krakowie, które gorąco zachęcamy zwiedzić osobiście. Proponujemy także do zapoznania się z innymi widokami na tą niezwykłą historyczną stolicę Państwa Polskiego.

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów