NOWY WSPÓLNY KARNET - KRYNICA.SKI

  

NOWY WSPÓLNY KARNET KRYNICA.SKI

Miłośnicy białego szaleństwa a zwłaszcza Ci którzy wybrali Krynicę Zdrój za miejsce swojego zimowego wypoczynku, będą mogli skorzystać w nadchodzącym sezonie 2019/20 ze wspólnego karnetu KrynicaSkiDo dyspozycji narciarzy i snowboardzistów przygotowano 25 km tras zjazdowych 18 wyciągów narciarskich. 

Na jednym Skipassie pojeździsz w Krynicy-Zdroju i Tyliczu na takich stacjach jak:

- TYLICZ SKI

Ośrodek narciarski mieści się w otulinie Poprackiego Parku Krajobrazowego, gdzie każdy narciarz znajdzie coś dla siebie. Od polanki z wyciągiem taśmowym i orczykowym dla stawiających pierwsze szusy, po trasy dla zaawansowanych narciarzy. Stacja oferuje szkołę i przedszkole narciarskie, wypożyczalnie oraz kilka punktów gastronomicznych. 

źródło: screen z kamery 

- MASTER SKI w Tyliczu

Nowoczesny ośrodek narciarski położony na północnych stokach w samym centrum Tylicza. Dysponuje 4 os. koleją krzesełkową oraz pięcioma wyciągami. Na stacji znajduje się SnowPark dla spragnionych adrenaliny snowboardzistów. Wypożyczalnia, serwis, przechowywalnia sprzętu sportowego oraz kącik zabaw dla dzieci w regionalnej karczmie z widokiem na panoramę Tylicza. 

źródło: screen z kamery


- HENRYK SKI

Stacja narciarska w samym centrum Krynicy-Zdroju w Beskidzie Sądeckim na wschodnim zboczu Krzyżowej. Ośrodek oferuje dwie 4-osobowe koleje krzesełkowe oraz wyciąg taśmowy. Na terenie stacji działa profesjonalna szkółka narciarska, wypożyczalnia, serwis oraz sklep sportowy. Po wysiłku na stoku stacja zaprasza na smaczne regionalne przekąski w karczmie Krakowiaka, która mieści się przy dolnej stacji.

źródło: screen z kamery

- SŁOTWINY - Kompleks Narciarski 

Kolejną stacją która dołączyła do skipassu Krynica.SKI jest Kompleks narciarski - Słotwiny. Ośrodek posiada cztery wyciągi narciarskie dostosowane do potrzeb narciarzy i snowboardzistów. Trasa po prawej stronie przeznaczona jest dla mniej zaawansowanych sportowców, natomiast z lewej strony stok jest bardziej nachylony. Na terenie stacji działa również wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego. 

źródło: screen z kamery


Redakcja poleca

Widok na centrum Krynicy-Zdroju deptak, ścieżka, drzewa. Krynica-Zdrój - widok na deptak Ujęcie z kamery na Nowy Targ. Nowy Targ - widok na Rynek KRAKÓW - widok na ulicę FLORIAŃSKĄ NOWOŚĆ Kraków - widok na Ulicę Floriańską NOWOŚĆ Serwisy społecznościowe mają jedną wspólną cechę - wideo odtwarza się w pionie. Ten trend rozpoczął się z 2015 roku, kiedy popularność smartfonów systematycznie rosła. W 2006 roku uruchomiliśmy pierwszą w Polsce kamerę z obrazem na żywo w technologii strumieniowej.Dzisiaj uruchamiamy pierwsze kamery na żywo w formacie 9:16 - przystosowanym głównie do urządzeń mobilnych. Taki sposób prezentacji umożliwia nam montaż kamer w miejscach, gdzie do tej pory było to niemożliwe. Krupówki - Camera on the promenade in Zakopane Zakopane - widok na deptak Krupówki NOWOŚĆ Wrocław - widok na rynek główny we Wrocławiu z kamery stałej. WROCŁAW - widok na Stare Miasto Kamera Plac Wszystkich Świętych w Krakowie Kraków - Plac Wszystkich Świętych  Ujęcie na skrzyżowanie Ulicy Grodzkiej w Krakowie z Placem Wszystkich Świętych widocznym po lewej i Placem Dominikańskim z prawej strony obrazu. Kamera umiejscowiona jest na oryginalnie prezentującym się Pawilonie Wyspiańskiego. Wymienione wyżej ulice należą do najstarszych w Stolicy Małopolski. Najbardziej, jednak wyróżnia się Ulica Grodzka, gdyż stanowi część tak zwanej Drogi Królewskiej w Krakowie. Jest to umowny trakt biegnący z północy na południe, którym uroczyście niegdyś przejeżdżali polscy królowie udający się na Wawel. Większość budynków w jej ciągu to zabytkowe kamienice skrywające ciekawe historie. Zapraszamy do oglądania transmisji live z terenu Starego Miasta w Krakowie, które gorąco zachęcamy zwiedzić osobiście. Proponujemy także do zapoznania się z innymi widokami na tą niezwykłą historyczną stolicę Państwa Polskiego.

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów