NOWY WSPÓLNY KARNET - KRYNICA.SKI

  

NOWY WSPÓLNY KARNET KRYNICA.SKI

Miłośnicy białego szaleństwa a zwłaszcza Ci którzy wybrali Krynicę Zdrój za miejsce swojego zimowego wypoczynku, będą mogli skorzystać w nadchodzącym sezonie 2019/20 ze wspólnego karnetu KrynicaSkiDo dyspozycji narciarzy i snowboardzistów przygotowano 25 km tras zjazdowych 18 wyciągów narciarskich. 

Na jednym Skipassie pojeździsz w Krynicy-Zdroju i Tyliczu na takich stacjach jak:

- TYLICZ SKI

Ośrodek narciarski mieści się w otulinie Poprackiego Parku Krajobrazowego, gdzie każdy narciarz znajdzie coś dla siebie. Od polanki z wyciągiem taśmowym i orczykowym dla stawiających pierwsze szusy, po trasy dla zaawansowanych narciarzy. Stacja oferuje szkołę i przedszkole narciarskie, wypożyczalnie oraz kilka punktów gastronomicznych. 

źródło: screen z kamery 

- MASTER SKI w Tyliczu

Nowoczesny ośrodek narciarski położony na północnych stokach w samym centrum Tylicza. Dysponuje 4 os. koleją krzesełkową oraz pięcioma wyciągami. Na stacji znajduje się SnowPark dla spragnionych adrenaliny snowboardzistów. Wypożyczalnia, serwis, przechowywalnia sprzętu sportowego oraz kącik zabaw dla dzieci w regionalnej karczmie z widokiem na panoramę Tylicza. 

źródło: screen z kamery


- HENRYK SKI

Stacja narciarska w samym centrum Krynicy-Zdroju w Beskidzie Sądeckim na wschodnim zboczu Krzyżowej. Ośrodek oferuje dwie 4-osobowe koleje krzesełkowe oraz wyciąg taśmowy. Na terenie stacji działa profesjonalna szkółka narciarska, wypożyczalnia, serwis oraz sklep sportowy. Po wysiłku na stoku stacja zaprasza na smaczne regionalne przekąski w karczmie Krakowiaka, która mieści się przy dolnej stacji.

źródło: screen z kamery

- SŁOTWINY - Kompleks Narciarski 

Kolejną stacją która dołączyła do skipassu Krynica.SKI jest Kompleks narciarski - Słotwiny. Ośrodek posiada cztery wyciągi narciarskie dostosowane do potrzeb narciarzy i snowboardzistów. Trasa po prawej stronie przeznaczona jest dla mniej zaawansowanych sportowców, natomiast z lewej strony stok jest bardziej nachylony. Na terenie stacji działa również wypożyczalnia i serwis sprzętu narciarskiego. 

źródło: screen z kamery


Redakcja poleca

Bielsko-Biała Plac Wolności - NOWOŚĆ Bielsko-Biała Plac Wolności NOWOŚĆ Widok na Promenadę i Plażę w Sarbinowie SARBINOWO - widok na plażę Bielsko-Biała Plac Wojska Polskiego - NOWOŚĆ Bielsko-Biała Plac Wojska Polskiego NOWOŚĆ Kamera prezentuje ujęcie na Plac Wojska Polskiego w Bielsku-Białej. Do Placu od wschodu prowadzi ulica Targowa od zachodu ulica Łukowa. Z północnej strony dotrzemy ulicą Cyniarską, a od południa ogranicza go ulica 11 listopada stanowiąca główny deptak miejski. Kamienice stojące wokół placu powstały w XIX wieku. Są też budynki z początku XX wieku, w tym znana i jedna z najpiękniejszych słynna bielska kamienica „Pod Żabami”. Kamienica ta jest doskonałym przykładem polskiego stylu secesyjnego. Swoją nazwę zawdzięcza rzeźbionemu portalowi. Są na nim dwie żaby, z których jedna trzyma kieliszek opierając się o beczkę, a druga gra na mandolinie. Na Placu znajdują się pomniki Baltazara Gąbki oraz Don Pedra z Krainy Deszczowców. Działające tu słynne Studio Filmów Rysunkowych i Teatr Lalek Banialuka od lat rozwijają wyobraźnie maluchów, a na bajkach szkicowanych w tym studio wychowały się pokolenia Polaków. W innych częściach miasta znajdziemy także pomniki: Bolka i Lolka, Reksia czy Pampaliniego. Widok na piękną, piaszczystą i szeroką plażę w Grzybowie w woj. zachodniopomorskim. Grzybowo - widok na plażę Widok z Kamery na żywo na STARÓWKĘ w Warszawie Warszawa - Rynek Starego Miasta Widok z kamery na Jezioro Solińskie w Bieszczadach. Solina Grupa PKL - Zapora Wodna w Solinie  Widok z kamery na Jezioro Solińskie w Bieszczadach. Zapierający dech w piersiach widok ze szczytu wieży widokowej umiejscowionej przy kolei gondolowej PKL Solina. W tej transmisji ukazujemy piękno bieszczadzkiej natury, która łączy się z kunsztem inżynierii w postaci zapory oraz samej kolei.Solina to urokliwa miejscowość położona w polskich Bieszczadach, w województwie podkarpackim. Jej główną atrakcją jest Jezioro Solińskie, które powstało w wyniku spiętrzenia rzeki San na potrzeby elektrowni wodnej. Jezioro Solińskie jest największym sztucznym zbiornikiem wodnym w Polsce i jednym z największych w Europie. Tak samo jak jezioro, sama zapora wodna może poszczycić się tytułem największej budowli hydrotechnicznej w kraju. Jej wysokość sięga 81 metrów, natomiast długość to 664 metry. Z turystycznego punktu widzenia Solina to niezwykle atrakcyjne miejsce dla poszukujących kontaktu z naturą, aktywnego wypoczynku oraz pięknych krajobrazów górskich. Oferuje bogatą gamę możliwości rekreacyjnych i zachwyca swoim malowniczym otoczeniem przez cały rok. Powstanie nowoczesnej kolei gondolowej, z której można podziwiać niezwykłe krajobrazy wręcz zmusza do rzucenia wszystkiego i wyjechania w Bieszczady.  Widok z Kamery na trasy zjazdowe na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem Polana Szymoszkowa Kamera w Kołobrzegu z widokiem na plażę Kołobrzeg - widok na plażę zachodnią

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów