SNOWSHOW MUSIC FEST 2020: polski festiwal w sercu Alp

  

Zimowe szaleństwo? Dobrze brzmi!     

Sukces odbywającego cyklicznie SNOWSHOW MUSIC FEST dowodzi, że festiwale muzyczne wcale nie muszą odbywać się latem. Już po raz dziewiąty blisko dwa tysiące szczęśliwców będzie miało szansę uczestniczyć w wydarzeniu, które dostarczy im nie tylko niezapomnianych wrażeń związanych z ujeżdżaniem najpiękniejszych tras na świecie, ale też pozwoli naładować się pozytywną energią podczas koncertów gwiazd muzycznych wielkiego formatu. W poprzednich edycjach na scenie w sercu Alp zagrali między innymi: Brodka, Dawid Podsiadło, T-Love, Łąki Łan, Mrozu, O.S.T.R. czy Nosowska. Tegoroczny pełny team zaproszonych gwiazd owiany jest na razie nutą tajemnicy – wiemy tylko, że powody do radości mają już fani Merry Spolsky i PRO8L3M, którzy potwierdzili swój udział w festiwalu.

Obok wrażeń dostarczanych na niezapomnianych koncertach, uczestnicy festiwalu mogą korzystać z tradycyjnych imprez tematycznych. Kultowe stało się już Apres-ski i Crisis Day Party, podczas którego można zapomnieć o całym świecie, wskakując w samodzielnie zaprojektowany kostium, który ma szansę zwyciężyć w corocznym konkursie na najbardziej wymyślne przebranie. Podczas Poker Night poczujecie się jak bywalcy najprawdziwszego kasyna, organizowany jest też zbiorowe plażowanie (naprawdę, będzie gorąco…). W sporcie kondycja to podstawa, dlatego wieczorami warto nad nią pracować w alternatywny sposób – ruszając się wspólnie w rytm muzyki proponowanej przez doskonałych DJ-ów albo w swoim indywidualnym tempie na Silent Disco. Za to ci głodni doświadczeń kulinarnych mogą załapać się na warsztaty doskonalące umiejętności gotowania – albo po prostu degustować lokalne specjały zarówno francuskiej, jak i włoskiej kuchni.   

Piękne wrażenia w pięknym miejscu

Na organizację zimowego festiwalu SNOWSHOW wybiera najpiękniejsze alpejskie miejscówki. La Rosiere, tegoroczny gospodarz wydarzenia, słynie nie tylko z liczących około 200 kilometrów tras zjazdowych o zapierających dech w piersiach widokach, ale też z tras niekonwencjonalnych, na które dostać się można wyłącznie śmigłowcem. Ten urokliwy ośrodek położony jest u podnóża najwyższego europejskiego szczytu Mont Blanc, na pograniczu Alp francuskich i włoskich – tak że w każdej chwili można dosłownie skoczyć na pizzę lub kawę na włoską część stoku. Wszystkie budynki resortu są pięknie wkomponowane w przestrzeń, dopełniając alpejską panoramę Doliny Tarantaise.

Ostatnie miejsca jeszcze czekają

Ty też możesz być tam z nami – na fanów wspólnej zimowej zabawy czekają dosłownie ostatnie miejsca! Wejdź na  https://www.snowshow.pl/ i zarezerwuj je dla siebie i przyjaciół, a my zajmiemy się organizacją wyjazdu od A do Z. Cena, którą znajdziesz na stronie, zawiera m.in. transport autokarowy oferowany z ośmiu największych polskich miast, zakwaterowanie w wybranej opcji standardu (każda miejscówka przy samym stoku!), sześciodniowy skipass, podstawowe ubezpieczenie oraz multum atrakcji dostępnych na miejscu. Bezcenna jest natomiast siła wrażeń i energia, którą emanują uczestnicy wyjazdu – pozytywnie zakręceni ludzie, dosłownie zakochani w niestygnącej atmosferze największego polskiego festiwalu w rytmie zimy.   

Redakcja poleca

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów