OŚRODKI NARCIARSKIE W POLSCE NADAL OTWARTE!

  


Na taką informację czekała cała branża narciarska. 


Przypomnijmy, iż końcem roku tj. 28 grudnia 2020 r. stoki zostały zamknięte ze względu na drugą falę epidemii koronawirusa w Polsce. Możliwość korzystania z infrastruktury narciarskiej wtedy należała tylko, do klubów sportowych oraz zawodników posiadających licencję PZPN.


źródło: screen z kamery 


W reżimie sanitarnym część ośrodków narciarskich zdecydowała się na otwarcie, oferując zajęcia edukacyjno-sportowe. 


źródło: redakcja webcamera.plZamrożenie całej branży narciarskiej dla amatorów białego szaleństwa, trwało aż 46 dni. W tym czasie obowiązywała narodowa kwarantanna w całym kraju. Zamknięte pozostawały m.in. stoki, hotele, restauracje, baseny czy kluby fitness.


Akurat wtedy, zima w górach dopisała. Takiej mroźnej, białej i śnieżnej zimy nie było od lat...


źródło: screen z kamery z pustego ośrodka narciarskiego Bania Ski&Fun


12 lutego 2021 r. branża narciarska została ponownie odmrożona, po apelach PSNIT (Polskie Stacje Narciarskie i Turystyczne) oraz przedsiębiorców z rejonów górskich, ośrodki narciarskie oraz hotele zostały otwarte warunkowo.

Po 2 tygodniach z wielkim niepokojem oczekiwaliśmy dalszych decyzji rządzących. 24 lutego 2021 roku Premier Mateusz Morawiecki ogłosił, iż stacje narciarskie pozostają nadal otwarte z zachowaniem reżimu sanitarnego. Wszystkich uczestników wyciągów obowiązuje bezwzględny nakaz zasłaniania ust i nosa oraz zachowanie dystansu społecznego. 

2/3 sezonu narciarskiego już za nami, może przyszły będzie bez niespodzianek?


Redakcja poleca

Widok na centrum Krynicy-Zdroju deptak, ścieżka, drzewa. Krynica-Zdrój - widok na deptak Ujęcie z kamery na Nowy Targ. Nowy Targ - widok na Rynek KRAKÓW - widok na ulicę FLORIAŃSKĄ NOWOŚĆ Kraków - widok na Ulicę Floriańską NOWOŚĆ Serwisy społecznościowe mają jedną wspólną cechę - wideo odtwarza się w pionie. Ten trend rozpoczął się z 2015 roku, kiedy popularność smartfonów systematycznie rosła. W 2006 roku uruchomiliśmy pierwszą w Polsce kamerę z obrazem na żywo w technologii strumieniowej.Dzisiaj uruchamiamy pierwsze kamery na żywo w formacie 9:16 - przystosowanym głównie do urządzeń mobilnych. Taki sposób prezentacji umożliwia nam montaż kamer w miejscach, gdzie do tej pory było to niemożliwe. Krupówki - Camera on the promenade in Zakopane Zakopane - widok na deptak Krupówki NOWOŚĆ Wrocław - widok na rynek główny we Wrocławiu z kamery stałej. WROCŁAW - widok na Stare Miasto Kamera Plac Wszystkich Świętych w Krakowie Kraków - Plac Wszystkich Świętych  Ujęcie na skrzyżowanie Ulicy Grodzkiej w Krakowie z Placem Wszystkich Świętych widocznym po lewej i Placem Dominikańskim z prawej strony obrazu. Kamera umiejscowiona jest na oryginalnie prezentującym się Pawilonie Wyspiańskiego. Wymienione wyżej ulice należą do najstarszych w Stolicy Małopolski. Najbardziej, jednak wyróżnia się Ulica Grodzka, gdyż stanowi część tak zwanej Drogi Królewskiej w Krakowie. Jest to umowny trakt biegnący z północy na południe, którym uroczyście niegdyś przejeżdżali polscy królowie udający się na Wawel. Większość budynków w jej ciągu to zabytkowe kamienice skrywające ciekawe historie. Zapraszamy do oglądania transmisji live z terenu Starego Miasta w Krakowie, które gorąco zachęcamy zwiedzić osobiście. Proponujemy także do zapoznania się z innymi widokami na tą niezwykłą historyczną stolicę Państwa Polskiego.

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

×

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów