Pomysły na prezent dla czterdziestolatka

  

“Życie zaczyna się po czterdziestce!” - mówią zazwyczaj ci, którzy przekroczyli tę magiczną granicę wieku. Czterdzieste urodziny mają w naszej kulturze wyjątkową oprawę. I choć niektórzy żartują z “kryzysu wieku średniego”, nie ulega wątpliwości, że czterdziestkę trzeba odpowiednio uczcić. Ma to szczególne znacznie w przypadku mężczyzn, którzy po czterdziestce jeszcze bardziej rozwijają swoje pasje i poszerzają wiedzę o świecie. Jaki prezent dla mężczyzny na 40. urodziny? Sprawdź nasze propozycje!W przestworzach
W ostatnim czasie bardzo popularne stały się bony podarunkowe, dzięki którym możesz pomóc zrealizować obdarowanemu jego marzenie. Jeśli Twój czterdziestolatek od dawna chciał skoczyć na bungee, okrągłe urodziny będą do tego świetną okazją. Taki prezent dla mężczyzny to gwarancja niesamowitych przeżyć i wspomnień! Inne propozycje, które wznoszą w przestworza i przyspieszają bicie serca, to między innymi: widokowy lot balonem, lot paralotnią, helikopterem lub szybowcem. Wśród ciekawych propozycji bonów podarunkowych, dostępnych w Internecie, znajdują się także: lot w tunelu aerodynamicznym i wizyta w symulatorze Boeinga 737.

Na lądzie
Jaki prezent dla mężczyzny, który jest fanem motoryzacji? Taki, który poszerzy jego wiedzę i dostarczy wyjątkowych przeżyć. W tym przypadku świetnie sprawdzą się bony podarunkowe na jazdę wybranym samochodem. To, na jaki samochód się zdecydujesz, zależy przede wszystkim od upodobań czterdziestolatka. Jeśli jubilat jest fanem Jamesa Bonda, zapewne chciałby zasiąść za kółkiem luksusowego Astona Martina. Wszystkim miłośnikom starych aut na pewno spodoba się przejażdżka zabytkowym Fordem Mustangiem. Niezapomnianych wrażeń dostarczają także wyprawy typu off-road i jazda Monster Truckiem. 

Chwila relaksu
Nie każdy czterdziestolatek lubi adrenalinę i ryzyko. Dlatego oferta urodzinowych bonów prezentowych nie ogranicza się tylko do ekstremalnych wypraw. Idealnym prezentem dla każdego miłośnika spokojnego wypoczynku jest na przykład piwne SPA. W Internecie znajdziesz również mnóstwo ofert związanych z degustacją alkoholi. Degustacja whisky połączona jest zazwyczaj z obszerną dawką wiedzy na temat tego trunku, a degustacja wina - z wizytą w winnicy. Szukasz prezentu na czterdziestkę dla prawdziwego smakosza? Zabierz go na kolację w wyjątkowej oprawie. Możesz na przykład wybrać restaurację, w której posiłki podawane są w całkowitej ciemności. Niezapomniane przeżycia gwarantowane!

Prezenty ze zdjęciami
Czterdzieste urodziny to świetna okazja do stworzenia wyjątkowego prezentu ze zdjęć jubilata. Taki upominek wymaga odrobiny kreatywności, jednak gwarantujemy, że warto poświęcić na niego chwilę. Najprostszy sposób to zrobienie kolażu ze zdjęć czterdziestolatka i oprawienie go w ramę. Całość możesz uzupełnić zabawnym podpisem. Taki kolaż wykonasz w programie graficznym lub na stronie internetowej sklepu z prezentami fotograficznymi. Inną opcją jest stworzenie filmu ze zdjęć i fragmentów nagrań z życia czterdziestolatka. Film możesz zrobić samodzielnie albo zlecić jego wykonanie profesjonalnej firmie. Jubilat otrzyma gotowe dzieło na pendrive i w każdej chwili będzie mógł do niego wrócić. A może czterdziestolatkowi marzy się jego własny portret na płótnie? W Internecie znajdziesz firmy, które wykonują takie obrazy ze zdjęć.

Śmieszny gadżet
Personalizowany gadżet to świetny dodatek do prezentu na 40. urodziny. W tej podkategorii najpopularniejsze są koszulki z zabawnymi napisami. Dużą popularnością cieszą się także personalizowane ręczniki, leżaki i poduszki. Dobrym pomysłem na prezent dla mężczyzny na 40. urodziny jest zestaw kieliszków lub szklanek z grawerem. Do takiego zestawu wystarczy dokupić butelkę ulubionego trunku jubilata i elegancki, praktyczny prezent gotowy!

Redakcja poleca

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

Zobacz również

Widok na dolny odcinek stoku narciarskiego Master Ski

MASTER-ski Tylicz

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów