Pomysły na prezent dla czterdziestolatka

  

“Życie zaczyna się po czterdziestce!” - mówią zazwyczaj ci, którzy przekroczyli tę magiczną granicę wieku. Czterdzieste urodziny mają w naszej kulturze wyjątkową oprawę. I choć niektórzy żartują z “kryzysu wieku średniego”, nie ulega wątpliwości, że czterdziestkę trzeba odpowiednio uczcić. Ma to szczególne znacznie w przypadku mężczyzn, którzy po czterdziestce jeszcze bardziej rozwijają swoje pasje i poszerzają wiedzę o świecie. Jaki prezent dla mężczyzny na 40. urodziny? Sprawdź nasze propozycje!W przestworzach
W ostatnim czasie bardzo popularne stały się bony podarunkowe, dzięki którym możesz pomóc zrealizować obdarowanemu jego marzenie. Jeśli Twój czterdziestolatek od dawna chciał skoczyć na bungee, okrągłe urodziny będą do tego świetną okazją. Taki prezent dla mężczyzny to gwarancja niesamowitych przeżyć i wspomnień! Inne propozycje, które wznoszą w przestworza i przyspieszają bicie serca, to między innymi: widokowy lot balonem, lot paralotnią, helikopterem lub szybowcem. Wśród ciekawych propozycji bonów podarunkowych, dostępnych w Internecie, znajdują się także: lot w tunelu aerodynamicznym i wizyta w symulatorze Boeinga 737.

Na lądzie
Jaki prezent dla mężczyzny, który jest fanem motoryzacji? Taki, który poszerzy jego wiedzę i dostarczy wyjątkowych przeżyć. W tym przypadku świetnie sprawdzą się bony podarunkowe na jazdę wybranym samochodem. To, na jaki samochód się zdecydujesz, zależy przede wszystkim od upodobań czterdziestolatka. Jeśli jubilat jest fanem Jamesa Bonda, zapewne chciałby zasiąść za kółkiem luksusowego Astona Martina. Wszystkim miłośnikom starych aut na pewno spodoba się przejażdżka zabytkowym Fordem Mustangiem. Niezapomnianych wrażeń dostarczają także wyprawy typu off-road i jazda Monster Truckiem. 

Chwila relaksu
Nie każdy czterdziestolatek lubi adrenalinę i ryzyko. Dlatego oferta urodzinowych bonów prezentowych nie ogranicza się tylko do ekstremalnych wypraw. Idealnym prezentem dla każdego miłośnika spokojnego wypoczynku jest na przykład piwne SPA. W Internecie znajdziesz również mnóstwo ofert związanych z degustacją alkoholi. Degustacja whisky połączona jest zazwyczaj z obszerną dawką wiedzy na temat tego trunku, a degustacja wina - z wizytą w winnicy. Szukasz prezentu na czterdziestkę dla prawdziwego smakosza? Zabierz go na kolację w wyjątkowej oprawie. Możesz na przykład wybrać restaurację, w której posiłki podawane są w całkowitej ciemności. Niezapomniane przeżycia gwarantowane!

Prezenty ze zdjęciami
Czterdzieste urodziny to świetna okazja do stworzenia wyjątkowego prezentu ze zdjęć jubilata. Taki upominek wymaga odrobiny kreatywności, jednak gwarantujemy, że warto poświęcić na niego chwilę. Najprostszy sposób to zrobienie kolażu ze zdjęć czterdziestolatka i oprawienie go w ramę. Całość możesz uzupełnić zabawnym podpisem. Taki kolaż wykonasz w programie graficznym lub na stronie internetowej sklepu z prezentami fotograficznymi. Inną opcją jest stworzenie filmu ze zdjęć i fragmentów nagrań z życia czterdziestolatka. Film możesz zrobić samodzielnie albo zlecić jego wykonanie profesjonalnej firmie. Jubilat otrzyma gotowe dzieło na pendrive i w każdej chwili będzie mógł do niego wrócić. A może czterdziestolatkowi marzy się jego własny portret na płótnie? W Internecie znajdziesz firmy, które wykonują takie obrazy ze zdjęć.

Śmieszny gadżet
Personalizowany gadżet to świetny dodatek do prezentu na 40. urodziny. W tej podkategorii najpopularniejsze są koszulki z zabawnymi napisami. Dużą popularnością cieszą się także personalizowane ręczniki, leżaki i poduszki. Dobrym pomysłem na prezent dla mężczyzny na 40. urodziny jest zestaw kieliszków lub szklanek z grawerem. Do takiego zestawu wystarczy dokupić butelkę ulubionego trunku jubilata i elegancki, praktyczny prezent gotowy!

Redakcja poleca

Bielsko-Biała Plac Wolności - NOWOŚĆ Bielsko-Biała Plac Wolności NOWOŚĆ Widok na Promenadę i Plażę w Sarbinowie SARBINOWO - widok na plażę Bielsko-Biała Plac Wojska Polskiego - NOWOŚĆ Bielsko-Biała Plac Wojska Polskiego NOWOŚĆ Kamera prezentuje ujęcie na Plac Wojska Polskiego w Bielsku-Białej. Do Placu od wschodu prowadzi ulica Targowa od zachodu ulica Łukowa. Z północnej strony dotrzemy ulicą Cyniarską, a od południa ogranicza go ulica 11 listopada stanowiąca główny deptak miejski. Kamienice stojące wokół placu powstały w XIX wieku. Są też budynki z początku XX wieku, w tym znana i jedna z najpiękniejszych słynna bielska kamienica „Pod Żabami”. Kamienica ta jest doskonałym przykładem polskiego stylu secesyjnego. Swoją nazwę zawdzięcza rzeźbionemu portalowi. Są na nim dwie żaby, z których jedna trzyma kieliszek opierając się o beczkę, a druga gra na mandolinie. Na Placu znajdują się pomniki Baltazara Gąbki oraz Don Pedra z Krainy Deszczowców. Działające tu słynne Studio Filmów Rysunkowych i Teatr Lalek Banialuka od lat rozwijają wyobraźnie maluchów, a na bajkach szkicowanych w tym studio wychowały się pokolenia Polaków. W innych częściach miasta znajdziemy także pomniki: Bolka i Lolka, Reksia czy Pampaliniego. Widok na piękną, piaszczystą i szeroką plażę w Grzybowie w woj. zachodniopomorskim. Grzybowo - widok na plażę Widok z Kamery na żywo na STARÓWKĘ w Warszawie Warszawa - Rynek Starego Miasta Widok z kamery na Jezioro Solińskie w Bieszczadach. Solina Grupa PKL - Zapora Wodna w Solinie  Widok z kamery na Jezioro Solińskie w Bieszczadach. Zapierający dech w piersiach widok ze szczytu wieży widokowej umiejscowionej przy kolei gondolowej PKL Solina. W tej transmisji ukazujemy piękno bieszczadzkiej natury, która łączy się z kunsztem inżynierii w postaci zapory oraz samej kolei.Solina to urokliwa miejscowość położona w polskich Bieszczadach, w województwie podkarpackim. Jej główną atrakcją jest Jezioro Solińskie, które powstało w wyniku spiętrzenia rzeki San na potrzeby elektrowni wodnej. Jezioro Solińskie jest największym sztucznym zbiornikiem wodnym w Polsce i jednym z największych w Europie. Tak samo jak jezioro, sama zapora wodna może poszczycić się tytułem największej budowli hydrotechnicznej w kraju. Jej wysokość sięga 81 metrów, natomiast długość to 664 metry. Z turystycznego punktu widzenia Solina to niezwykle atrakcyjne miejsce dla poszukujących kontaktu z naturą, aktywnego wypoczynku oraz pięknych krajobrazów górskich. Oferuje bogatą gamę możliwości rekreacyjnych i zachwyca swoim malowniczym otoczeniem przez cały rok. Powstanie nowoczesnej kolei gondolowej, z której można podziwiać niezwykłe krajobrazy wręcz zmusza do rzucenia wszystkiego i wyjechania w Bieszczady.  Widok z Kamery na trasy zjazdowe na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem Polana Szymoszkowa Kamera w Kołobrzegu z widokiem na plażę Kołobrzeg - widok na plażę zachodnią

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów