POBIERZ APLIKACJĘ mobilną od WebCamera dla narciarzy

  

W sklepie App Store Google Play czeka na was pierwsza na rynku polskim bezpłatna aplikacja dla narciarzy i snowboardzistów z przeglądem warunków narciarskich na żywo za pośrednictwem kamer on-line.

200 kamer w jednej aplikacji dla fanów białego szaleństwa w Polsce.


Dla fanów białego szaleństwa przygotowaliśmy wszystkie informacje o ośrodkach narciarskich w Polsce takie jak; pokrywa śnieżna, ilość otwartych tras oraz wyciągów, temperatura, mapki dojazdu połączone z nawigacją GPS w Twoim telefonie, informacje o ośrodku oraz co najistotniejsze, obraz na żywo z danego ośrodka narciarskiego. To wszystko dostępne jest w jednej aplikacji WebCameraSki, tak abyś miał ją zawsze przy sobie.

Zdjęcie z opisem aplikacji - korzyści

Sukcesywnie będziemy wprowadzać nowe możliwości tj. głosowania, konkursy, komentarze oraz zakup karnetów i skipassów.

Użytkownicy aplikacji będą na bieżąco informowani o warunkach narciarskich w danym regionie oraz o nowych ofertach i promocjach ośrodków narciarskich w Polsce. Będą mogli sprawdzić jak dojechać do wybranej stacji oraz poczytać bloga.

Jesteśmy największym dystrybutorem treści LIVE z turystycznych miejsc w Polsce. Użytkownicy generują ponad 260 mln odsłon stron.

Zachęcamy wszystkich miłośników sportów zimowych do pobrania aplikacji WebcameraSki. Mamy nadzieję, że aplikacja spełni Wasze wymagania.Redakcja poleca

Widok na dolny odcinek stoku narciarskiego Master Ski MASTER-ski Tylicz Zieleniec Gryglówka - widok z kamery na stok Zieleniec Sport Arena - Gryglówka - widok z góry Krupówki - Camera on the promenade in Zakopane Zakopane - widok na deptak Krupówki NOWOŚĆ  Widok na ulicę Krupówki w Zakopanem. Turyści spacerujący po malowniczym deptaku zachwycają się tradycyjną góralską architekturą. Miłośnicy zakupów mogą wybrać coś dla siebie w licznych kolorowych straganach. To idealne miejsce by zakupić pamiątkę lub góralskie wyroby rzemieślnicze. Odwiedzając Krupówki warto odwiedzić mieszczące się przy ulicy karczmy i restauracje np. Restauracja-Browar WATRA, a w nich spróbować regionalnych potraw takich jak na przykład kwaśnica, placki po góralsku, moskole czy oscypki. Widok na stok narciarski i kolej z górnej stacji kompleksu Słotwiny Arena w Krynicy Słotwiny Arena - widok z górnej stacji Ujęcie na Turek – miasto i gmina położona w województwie wielkopolskim. Turek - widok na rynek Kamera z widokiem na Rynek Główny Kraków - widok na Rynek Główny  Piękne ujęcie na Rynek Główny Starego Miasta w Krakowie. Na pierwszym planie widzimy w całej okazałości słynne Sukiennice po prawej stronie obrazu Wieżę Ratuszową, a z lewej Bazylikę Wniebowzięcia Najświętszej Marii Panny. Kraków, to perła polskich miast, czaruje niepowtarzalnym duchem historii, kultury i piękna architektury. Dlaczego powinieneś odwiedzić to miasto? Stare miasto jest wpisane na Listę Światowego Dziedzictwa UNESCO i zachwyca pięknymi kamienicami oraz klimatycznymi uliczkami. Warto zobaczyć Sukiennice, Kościół Mariacki oraz posłuchać słynnego Hejnału, który rozbrzmiewa z wieży kościoła każdego dnia równo o godz. 12.00. Zamek Królewski na Wawelu to miejsce które trzeba zobaczyć. Będąc na Wzgórzu Wawelskim, możesz zwiedzić pałac królewski, katedrę oraz królewskie krypty. Kraków to miasto, które tętni życiem kulturalnym. Liczne muzea, galerie sztuki, teatry i festiwale zapewniają nieustanne doznania artystyczne. Możesz spróbować autentycznych tradycyjnych pierogów, obwarzanków czy żurku. Tutejsze knajpki i restauracje to prawdziwy raj dla smakoszy. Tętni tu także życie nocne. Dla miłośników zabawy czekają liczne bary, kluby i puby, które kipią pozytywną energią przez całą noc. Kraków to również doskonała baza wypadowa do miejsc o ogromnym znaczeniu historycznym, takich jak obóz Auschwitz-Birkenau w Oświęcimiu, Kopalnia Soli w Wieliczce, Wadowice czy Zakopane.

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów


exec time: 0.055075 ms