SARBINOWO – IDEALNE MIEJSCE NA WAKACYJNY WYPOCZYNEK

  
SARBINOWO – IDEALNE MIEJSCE NA WAKACYJNY WYPOCZYNEKźródło: screen z kamery archiwum Niewielkie miasteczko nad Morzem Bałtyckim, leżące pomiędzy miejscowością Gąski oraz Chłopy. Oddalone o kilka kilometrów od MielnaUstronia MorskiegoMiejscowość chętnie wybierana przez rodziny z dziećmi.

Bez trudu znajdziemy tu nocleg, gdyż wzdłuż promenady znajdują się liczne pensjonaty, domy wczasowe, pokoje do wynajęcia i ośrodki rehabilitacyjno-wypoczynkowe. Dla większej grupy jest możliwość wynajęcia całego domu - jest to bardzo dobre rozwiązanie kiedy w tegoroczne wakacje wybierzemy się całymi rodzinami i będziemy mogli bezpiecznie cieszyć się z urlopu we własnym towarzystwie.

Przyjeżdżając do Sarbinowa chcemy skorzystać głównie z uroków pięknej piaszczystej plaży oraz morskich kąpieli. Plaże są tutaj bezpieczne i czyste.Dodatkowym atutem Sarbinowa, jest wspaniała oświetlona promenada, którą można spacerować podziwiając wschody i zachody słońca lub w razie niepogody z bezpiecznej odległości podziwiać wzburzony Bałtyk.

Bezpośrednio z promenady można zejść na plaże, gdzie przy jednym z nich została zamontowana kamera internetowa, dzięki której można przesłać rodzinie czy znajomym wakacyjne pozdrowienia.

Zobaczcie jak to wygląda.

źródło: archiwum redakcji WebCamera.pl

 

W Sarbinowie, proponujemy udać się na wycieczkę do oddalonej o około 5 kilometrów miejscowości Gąski.

Można tam zwiedzić latarnię morską z końca XIX wieku. By dostać się na szczyt 50 metrowej wieży, należy pokonać 190 schodów, ale widoki z tarasu są tego warte.

Koszt biletów to 8 zł dla osoby dorosłej i 6 złotych bilet ulgowy. Latarnia wraz z przylegającymi budynkami została wpisana do rejestru zabytków, więc jest to atrakcja zarówno dla fanów pięknych widoków, jak i historycznych obiektów.

Liczne trasy rowerowe pozwolą wybrać się na przejażdżkę np. do oddalonego o 8 kilometrów pięknego Mielna.


widok na plażę w Mielnie 

Po drodze poznamy okolicę i bogactwo przyrodnicze polskiego wybrzeża. Przebiega tędy międzynarodowa trasa rowerowa nr 10, zaś dla piechurów mamy tu fragment europejskiego szlaku pieszego E-9.

Wzdłuż brzegu morza, pospacerujesz słynną promenadą w Sarbinowie. Polecamy poranek lub wieczory, kiedy jest mniej plażowiczów i można podziwiać wspaniałe wschody lub zachody słońca.

Takie jak ten poniżej.

zdjęcie z kamery w Sarbinowie

Jeżeli jeszcze zastanawiasz się, gdzie wybrać się na wakacyjny wypoczynek gwarantujemy, że spędzone tu chwile będą udane i na pewno niezapomniane.

Pakujcie walizki i w drogę!

Redakcja poleca

Widok na centrum Krynicy-Zdroju deptak, ścieżka, drzewa. Krynica-Zdrój - widok na deptak Ujęcie z kamery na Nowy Targ. Nowy Targ - widok na Rynek KRAKÓW - widok na ulicę FLORIAŃSKĄ NOWOŚĆ Kraków - widok na Ulicę Floriańską NOWOŚĆ Serwisy społecznościowe mają jedną wspólną cechę - wideo odtwarza się w pionie. Ten trend rozpoczął się z 2015 roku, kiedy popularność smartfonów systematycznie rosła. W 2006 roku uruchomiliśmy pierwszą w Polsce kamerę z obrazem na żywo w technologii strumieniowej.Dzisiaj uruchamiamy pierwsze kamery na żywo w formacie 9:16 - przystosowanym głównie do urządzeń mobilnych. Taki sposób prezentacji umożliwia nam montaż kamer w miejscach, gdzie do tej pory było to niemożliwe. Krupówki - Camera on the promenade in Zakopane Zakopane - widok na deptak Krupówki NOWOŚĆ Wrocław - widok na rynek główny we Wrocławiu z kamery stałej. WROCŁAW - widok na Stare Miasto Kamera Plac Wszystkich Świętych w Krakowie Kraków - Plac Wszystkich Świętych  Ujęcie na skrzyżowanie Ulicy Grodzkiej w Krakowie z Placem Wszystkich Świętych widocznym po lewej i Placem Dominikańskim z prawej strony obrazu. Kamera umiejscowiona jest na oryginalnie prezentującym się Pawilonie Wyspiańskiego. Wymienione wyżej ulice należą do najstarszych w Stolicy Małopolski. Najbardziej, jednak wyróżnia się Ulica Grodzka, gdyż stanowi część tak zwanej Drogi Królewskiej w Krakowie. Jest to umowny trakt biegnący z północy na południe, którym uroczyście niegdyś przejeżdżali polscy królowie udający się na Wawel. Większość budynków w jej ciągu to zabytkowe kamienice skrywające ciekawe historie. Zapraszamy do oglądania transmisji live z terenu Starego Miasta w Krakowie, które gorąco zachęcamy zwiedzić osobiście. Proponujemy także do zapoznania się z innymi widokami na tą niezwykłą historyczną stolicę Państwa Polskiego.

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów