JAK AKTYWNIE SPĘDZIĆ WEEKEND W BESKIDZIE MAŁYM ?

  

5 sposobów, jak spędzić weekend za miastem.


W malowniczych okolicznościach przyrody Beskidu Małego znajdziesz nie tylko komfortowe, nowoczesne i w pełni wyposażone Apartamenty Centrum w Andrychowie z widokiem na Park Miejski, Z apartamentu A3 masz cudny widok na staw i park. ale możesz z dala od zgiełku miasta, przespacerować się leśnymi ścieżkami, zajrzeć do Mini Zoo a wieczorem uczestniczyć w biesiadach przy ognisku.

źródło: widok na staw z okien Apartamentów Centrum w Andrychowie


Nocując w Apartamentach Centrum, spędzisz czas z rodziną na co najmniej 5 różnych sposobów.


  • 1. W odległości 8 km od centrum Andrychowa, zwiedzisz Muzeum Papieskie w Wadowicach oraz skosztujesz słynnej Kremówki Papieskiej.

Ujęcie z kamery na Wadowicki Rynek - zobacz Live

 

  • 2. W Inwałdzie zaledwie 5 km od apartamentów zapraszamy do Parku Miniatur oraz Mini Zoo, gdzie przywitają Was małe surykatki i alpaki.


Surygatki, alpaki, konie, kozy i inne zwierzęta odwiedzisz w Mini zoo

  • 3. Dla spragnionych adrenaliny i górskich wycieczek, sugerujemy wybrać się na Kocierz i zjechać na linie z widokiem na panoramę Beskidu Małego. 


Panorama na Przełęcz Kocierską

 


  • 4. 3 km od centrum Andrychowa na miłośników zwierząt w Stanicy Hucuł, czeka na Was możliwość udoskonalenia swoich umiejętności jeździeckich lub nauki jazdy na koniach.


Wypoczywaj w pobliżu natury

źródło prywatne archiwum


  • 5. Latem w Energylandii upust swoim emocjom można oddać na największym rollercoasterze w europie Hyperion i Zadra.

Zadra i Hiperion największe atrakcję Energylandii

W mieście utkanym z atrakcji w sezonie letnim znajdziecie kilka przytulnych kawiarenek i pubów, zaledwie kilka kroków od Apartamentów Centrum w Andrychowie.

Zatem czekamy na Was :-)


Redakcja poleca

Bielsko-Biała Plac Wolności - NOWOŚĆ Bielsko-Biała Plac Wolności NOWOŚĆ Widok na Promenadę i Plażę w Sarbinowie SARBINOWO - widok na plażę Bielsko-Biała Plac Wojska Polskiego - NOWOŚĆ Bielsko-Biała Plac Wojska Polskiego NOWOŚĆ Kamera prezentuje ujęcie na Plac Wojska Polskiego w Bielsku-Białej. Do Placu od wschodu prowadzi ulica Targowa od zachodu ulica Łukowa. Z północnej strony dotrzemy ulicą Cyniarską, a od południa ogranicza go ulica 11 listopada stanowiąca główny deptak miejski. Kamienice stojące wokół placu powstały w XIX wieku. Są też budynki z początku XX wieku, w tym znana i jedna z najpiękniejszych słynna bielska kamienica „Pod Żabami”. Kamienica ta jest doskonałym przykładem polskiego stylu secesyjnego. Swoją nazwę zawdzięcza rzeźbionemu portalowi. Są na nim dwie żaby, z których jedna trzyma kieliszek opierając się o beczkę, a druga gra na mandolinie. Na Placu znajdują się pomniki Baltazara Gąbki oraz Don Pedra z Krainy Deszczowców. Działające tu słynne Studio Filmów Rysunkowych i Teatr Lalek Banialuka od lat rozwijają wyobraźnie maluchów, a na bajkach szkicowanych w tym studio wychowały się pokolenia Polaków. W innych częściach miasta znajdziemy także pomniki: Bolka i Lolka, Reksia czy Pampaliniego. Widok na piękną, piaszczystą i szeroką plażę w Grzybowie w woj. zachodniopomorskim. Grzybowo - widok na plażę Widok z Kamery na żywo na STARÓWKĘ w Warszawie Warszawa - Rynek Starego Miasta Widok z kamery na Jezioro Solińskie w Bieszczadach. Solina Grupa PKL - Zapora Wodna w Solinie  Widok z kamery na Jezioro Solińskie w Bieszczadach. Zapierający dech w piersiach widok ze szczytu wieży widokowej umiejscowionej przy kolei gondolowej PKL Solina. W tej transmisji ukazujemy piękno bieszczadzkiej natury, która łączy się z kunsztem inżynierii w postaci zapory oraz samej kolei.Solina to urokliwa miejscowość położona w polskich Bieszczadach, w województwie podkarpackim. Jej główną atrakcją jest Jezioro Solińskie, które powstało w wyniku spiętrzenia rzeki San na potrzeby elektrowni wodnej. Jezioro Solińskie jest największym sztucznym zbiornikiem wodnym w Polsce i jednym z największych w Europie. Tak samo jak jezioro, sama zapora wodna może poszczycić się tytułem największej budowli hydrotechnicznej w kraju. Jej wysokość sięga 81 metrów, natomiast długość to 664 metry. Z turystycznego punktu widzenia Solina to niezwykle atrakcyjne miejsce dla poszukujących kontaktu z naturą, aktywnego wypoczynku oraz pięknych krajobrazów górskich. Oferuje bogatą gamę możliwości rekreacyjnych i zachwyca swoim malowniczym otoczeniem przez cały rok. Powstanie nowoczesnej kolei gondolowej, z której można podziwiać niezwykłe krajobrazy wręcz zmusza do rzucenia wszystkiego i wyjechania w Bieszczady.  Widok z Kamery na trasy zjazdowe na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem Polana Szymoszkowa Kamera w Kołobrzegu z widokiem na plażę Kołobrzeg - widok na plażę zachodnią

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów