Co robić w majówkę?

  

 Do najbliższej majówki zostało co prawda już niewiele czasu, ale wcale nie oznacza to tego, że nie uda się zaplanować jej w oryginalny sposób. Wyjazd, koncert, a może wystawa? To wszystko jest możliwe, pod warunkiem, że upewnimy się, jakie z aktualnych wydarzeń w plenerze mamy do dyspozycji. Co robić w majówkę, by stworzyć niezapomniane wspomnienia?

Co robić w majówkę, by stworzyć niezapomniane wspomnienia?foto: adobestock.com

Majówka to jedno z tych corocznych wydarzeń, obok których nie chcemy przechodzić obojętnie. To prawdziwie gorący czas w roku dla wszystkich tych, którzy lubią dobrą zabawę oraz szalone koncerty. A co robić w tegoroczną majówkę, by zabawa była niezapomniana? Sprawdź koniecznie!

Pomysł na majówkę - koncert to zawsze dobra opcja!

Na koncertach czujesz się, jak przysłowiowa rybka w wodzie? Jeśli tak, to koniecznie sięgnij po prawdziwie wiosenny repertuar gwiazd, zaprezentowany w muzycznym plenerze. Możesz wybrać się na koncert Sanah, jeśli lubisz zdecydowane kobiece rytmy i sporą dawkę romantycznej muzyki lub na koncert Łydki Grubasa, gdy wolisz mocno się pobujać.

Oczywiście to nie jedyne pomysły na majówkę, bo sięgnąć możesz także po bilety na wiele innych muzycznych uniesień. Koncerty we Wrocławiu będą zdecydowanie jedną z najbardziej bogatych opcji. Podczas kilku koncertów jednocześnie możesz usłyszeć swoje ulubione kapele lub indywidualnych wykonawców. Jeśli lubisz dobrą zabawę i jednocześnie chcesz odwiedzić Wrocław to już dziś zarezerwuj bilety na prawdopodobnie największe wydarzenie muzyczne tej wiosny w stolicy Dolnego Śląska.

Co robić w majówkę? A może wystawa?

Jeśli zamiast koncertów wybierasz zdecydowanie spokojniejsze wydarzenia kulturalne to z całą pewnością zainteresuje Cię okolicznościowa wystawa. Możesz po nią sięgnąć w zorganizowanym wydarzeniu dotyczącym Van Gogha lub Da Vinci. Obie wystawy mają bardzo rozbudowaną formę, a także różnorodne projekcje multimedialne. Można śmiało stwierdzić, że każdy znajdzie tutaj coś, co go zainteresuje i zafascynuje jednocześnie.

Dla fanów wystaw mamy jednak jeszcze jedną, szałową propozycję, prosto z kosmosu na to co robić w majówkę. Wystawę Cosmos Discovery, czy fascynującą wystawę z eksponatami NASA, podczas której można dosłownie sięgnąć gwiazd. To największa i unikalna wystawa tego typu w dziejach kosmonautyki. Co będzie można tu zobaczyć? To pewnie Cię zaskoczy, ale zebrano tu między innymi prawdziwe podzespoły statków kosmicznych oraz historyczne wyposażenie kosmonautów.

Atrakcje na majówkę - dobra sztuka nie jest zła!

Jeśli w wolnym czasie lubisz wybrać się do teatru lub opery to koniecznie sprawdź aktualny repertuar na tego typu wydarzenia. Duży zapas śmiechu dostarczy Ci bowiem chociażby farsa Weekend z R., która jest przepełniona mistrzowskimi kreacjami. Fabuła sztuki opiera się na życiu Clarice i Roger. Małżeństwie, które odnosi sukcesy na niemal każdej płaszczyźnie.

W ich życie wdziera się jednak intryga, a perypetie rozpoczynają się wówczas, gdy mąż rezygnuje z wyjazdu służbowego. Czy małżonka wyjdzie z tych tarapatów cało? Sprawdź koniecznie, wybierając się na komiczne arcydzieło!

Już wiesz, co robić w majówkę? Nie trać czasu na zbędne plany i zacznij rezerwować bilety, nim ich zabraknie! Więcej pomysłów na kultowe wydarzenia znajdziesz na eBilet.pl


Redakcja poleca

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów