Co robić w majówkę?

  

 Do najbliższej majówki zostało co prawda już niewiele czasu, ale wcale nie oznacza to tego, że nie uda się zaplanować jej w oryginalny sposób. Wyjazd, koncert, a może wystawa? To wszystko jest możliwe, pod warunkiem, że upewnimy się, jakie z aktualnych wydarzeń w plenerze mamy do dyspozycji. Co robić w majówkę, by stworzyć niezapomniane wspomnienia?

Co robić w majówkę, by stworzyć niezapomniane wspomnienia?foto: adobestock.com

Majówka to jedno z tych corocznych wydarzeń, obok których nie chcemy przechodzić obojętnie. To prawdziwie gorący czas w roku dla wszystkich tych, którzy lubią dobrą zabawę oraz szalone koncerty. A co robić w tegoroczną majówkę, by zabawa była niezapomniana? Sprawdź koniecznie!

Pomysł na majówkę - koncert to zawsze dobra opcja!

Na koncertach czujesz się, jak przysłowiowa rybka w wodzie? Jeśli tak, to koniecznie sięgnij po prawdziwie wiosenny repertuar gwiazd, zaprezentowany w muzycznym plenerze. Możesz wybrać się na koncert Sanah, jeśli lubisz zdecydowane kobiece rytmy i sporą dawkę romantycznej muzyki lub na koncert Łydki Grubasa, gdy wolisz mocno się pobujać.

Oczywiście to nie jedyne pomysły na majówkę, bo sięgnąć możesz także po bilety na wiele innych muzycznych uniesień. Koncerty we Wrocławiu będą zdecydowanie jedną z najbardziej bogatych opcji. Podczas kilku koncertów jednocześnie możesz usłyszeć swoje ulubione kapele lub indywidualnych wykonawców. Jeśli lubisz dobrą zabawę i jednocześnie chcesz odwiedzić Wrocław to już dziś zarezerwuj bilety na prawdopodobnie największe wydarzenie muzyczne tej wiosny w stolicy Dolnego Śląska.

Co robić w majówkę? A może wystawa?

Jeśli zamiast koncertów wybierasz zdecydowanie spokojniejsze wydarzenia kulturalne to z całą pewnością zainteresuje Cię okolicznościowa wystawa. Możesz po nią sięgnąć w zorganizowanym wydarzeniu dotyczącym Van Gogha lub Da Vinci. Obie wystawy mają bardzo rozbudowaną formę, a także różnorodne projekcje multimedialne. Można śmiało stwierdzić, że każdy znajdzie tutaj coś, co go zainteresuje i zafascynuje jednocześnie.

Dla fanów wystaw mamy jednak jeszcze jedną, szałową propozycję, prosto z kosmosu na to co robić w majówkę. Wystawę Cosmos Discovery, czy fascynującą wystawę z eksponatami NASA, podczas której można dosłownie sięgnąć gwiazd. To największa i unikalna wystawa tego typu w dziejach kosmonautyki. Co będzie można tu zobaczyć? To pewnie Cię zaskoczy, ale zebrano tu między innymi prawdziwe podzespoły statków kosmicznych oraz historyczne wyposażenie kosmonautów.

Atrakcje na majówkę - dobra sztuka nie jest zła!

Jeśli w wolnym czasie lubisz wybrać się do teatru lub opery to koniecznie sprawdź aktualny repertuar na tego typu wydarzenia. Duży zapas śmiechu dostarczy Ci bowiem chociażby farsa Weekend z R., która jest przepełniona mistrzowskimi kreacjami. Fabuła sztuki opiera się na życiu Clarice i Roger. Małżeństwie, które odnosi sukcesy na niemal każdej płaszczyźnie.

W ich życie wdziera się jednak intryga, a perypetie rozpoczynają się wówczas, gdy mąż rezygnuje z wyjazdu służbowego. Czy małżonka wyjdzie z tych tarapatów cało? Sprawdź koniecznie, wybierając się na komiczne arcydzieło!

Już wiesz, co robić w majówkę? Nie trać czasu na zbędne plany i zacznij rezerwować bilety, nim ich zabraknie! Więcej pomysłów na kultowe wydarzenia znajdziesz na eBilet.pl


Redakcja poleca

Bielsko-Biała Plac Wolności - NOWOŚĆ Bielsko-Biała Plac Wolności NOWOŚĆ Widok na Promenadę i Plażę w Sarbinowie SARBINOWO - widok na plażę Bielsko-Biała Plac Wojska Polskiego - NOWOŚĆ Bielsko-Biała Plac Wojska Polskiego NOWOŚĆ Kamera prezentuje ujęcie na Plac Wojska Polskiego w Bielsku-Białej. Do Placu od wschodu prowadzi ulica Targowa od zachodu ulica Łukowa. Z północnej strony dotrzemy ulicą Cyniarską, a od południa ogranicza go ulica 11 listopada stanowiąca główny deptak miejski. Kamienice stojące wokół placu powstały w XIX wieku. Są też budynki z początku XX wieku, w tym znana i jedna z najpiękniejszych słynna bielska kamienica „Pod Żabami”. Kamienica ta jest doskonałym przykładem polskiego stylu secesyjnego. Swoją nazwę zawdzięcza rzeźbionemu portalowi. Są na nim dwie żaby, z których jedna trzyma kieliszek opierając się o beczkę, a druga gra na mandolinie. Na Placu znajdują się pomniki Baltazara Gąbki oraz Don Pedra z Krainy Deszczowców. Działające tu słynne Studio Filmów Rysunkowych i Teatr Lalek Banialuka od lat rozwijają wyobraźnie maluchów, a na bajkach szkicowanych w tym studio wychowały się pokolenia Polaków. W innych częściach miasta znajdziemy także pomniki: Bolka i Lolka, Reksia czy Pampaliniego. Widok na piękną, piaszczystą i szeroką plażę w Grzybowie w woj. zachodniopomorskim. Grzybowo - widok na plażę Widok z Kamery na żywo na STARÓWKĘ w Warszawie Warszawa - Rynek Starego Miasta Widok z kamery na Jezioro Solińskie w Bieszczadach. Solina Grupa PKL - Zapora Wodna w Solinie  Widok z kamery na Jezioro Solińskie w Bieszczadach. Zapierający dech w piersiach widok ze szczytu wieży widokowej umiejscowionej przy kolei gondolowej PKL Solina. W tej transmisji ukazujemy piękno bieszczadzkiej natury, która łączy się z kunsztem inżynierii w postaci zapory oraz samej kolei.Solina to urokliwa miejscowość położona w polskich Bieszczadach, w województwie podkarpackim. Jej główną atrakcją jest Jezioro Solińskie, które powstało w wyniku spiętrzenia rzeki San na potrzeby elektrowni wodnej. Jezioro Solińskie jest największym sztucznym zbiornikiem wodnym w Polsce i jednym z największych w Europie. Tak samo jak jezioro, sama zapora wodna może poszczycić się tytułem największej budowli hydrotechnicznej w kraju. Jej wysokość sięga 81 metrów, natomiast długość to 664 metry. Z turystycznego punktu widzenia Solina to niezwykle atrakcyjne miejsce dla poszukujących kontaktu z naturą, aktywnego wypoczynku oraz pięknych krajobrazów górskich. Oferuje bogatą gamę możliwości rekreacyjnych i zachwyca swoim malowniczym otoczeniem przez cały rok. Powstanie nowoczesnej kolei gondolowej, z której można podziwiać niezwykłe krajobrazy wręcz zmusza do rzucenia wszystkiego i wyjechania w Bieszczady.  Widok z Kamery na trasy zjazdowe na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem Polana Szymoszkowa Kamera w Kołobrzegu z widokiem na plażę Kołobrzeg - widok na plażę zachodnią

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów