Czarter jachtów - Chorwacja już na Ciebie czeka

  

Poszukując atrakcji dostępnych w naszej okolicy warto odwiedzić najbliższe akweny. Często możemy spotkać tam najróżniejsze wypożyczalnie sprzętów motorowych, kajaków czy rowerków wodnych. Jeśli natomiast planujemy spędzić wakacje nad morzem to dobrym pomysłem może być czarter jachtu.

Wiele osób, zamiast wyjeżdżać nad polskie morze, to za cel obiera kraje położone na południe od nas. Szczególnie mocno doceniana jest ostatnio Chorwacja. Czarter jachtów, łodzi motorowych czy katamaranów to atrakcja, której nie możemy pominąć. Wypożyczając jachty żaglowe zapewnimy sobie niezapomniane wakacje.

Czarter jachtów Chorwacja
źródło: unsplash.com   

Czarter jachtu w Chorwacji w dobrej cenie

Jak dużo kosztuje czarter łodzi w Chorwacji? Chorwacja obecnie dostosowuje ceny do klientów i można natknąć się na naprawdę świetne okazje. Cena czarteru jachtu z reguły dodatkowo spada im bliżej jest do końca sezonu. Z innymi cenami spotkamy się w czerwcu a inne będą bliżej końca października.
Piaszczyste plaże na wyciągnięcie ręki to coś, co mocno przyciąga turystów do Chorwacji. Zaczyna się sezon - automatycznie liczba turystów wzrasta i wzdłuż wybrzeża można natknąć się też na wiele jachtów, które są zacumowane. Szczególnie często łodzie spotyka się przy marina kaštela.

Czarter jachtów Chorwacja
źródło: pixabay.com

Jachty motorowe - najtańszy wynajem jachtów w Chorwacji. Od czego zacząć?

Jeśli interesuje Cię czarter jachtów w Chorwacji to warto zajrzeć na stronę polishcharteragency.pl. Firma ta zajmuje się czarterem jachtów i znajdzie z pewnością idealny jacht żaglowy dla Ciebie. Zamiast siedzieć na plaży i kosztować owoców morza spróbuj zrobić to samo na jachcie. Sprawdź bogatą ofertę wspomnianej firmy i wybierz się w niezapomniany rejs po morzach całej Europy.
Yacht charter to gwarancja udanych wakacji dla całej Twojej rodziny. Żeglarskie wakacje musisz rozpocząć od sprawdzenia ofert czarterów i wybrać jeden jacht dla siebie. Doświadczeni żeglarze już z reguły wiedzą gdzie szukać czarteru jachtu w Chorwacji. My jedynie podpowiadamy, że warto wybrać firmę polishcharteragency, która zajmie się wszystkim formalnościami.
Jednym z pierwszych etapów wypożyczania jachtów w Chorwacji jest wstępna rezerwacja. Dokonując tejże rezerwacji nie poniesiemy jeszcze żadnych kosztów. Taka prerezerwacja nie jest jeszcze wiążąca i można w każdej chwili anulować wybraną opcję. Z tego tytułu nie poniesiesz absolutnie żadnych dodatkowych kosztów. Jeśli jednak zdecydujesz, że chorwacka marina na Ciebie czeka i chęć sterowania jachtami jest bardzo mocna to wówczas musisz zaakceptować harmonogram płatności. Zanim jeszcze odwiedzisz port, na początku zostaniesz poproszony o wpłacenie wstępnego zadatku na poczet przyszłego wynajmu łodzi. Wszelkie informacje na temat takiej płatności zostaną zawarte w fakturze pro forma, którą otrzymasz. Na miesiąc przed samą wyprawą zostaniesz poproszony o uregulowanie reszty kosztów i przesłanie listy członków załogi, z którymi wybierzesz się w niezwykły rejs. Twoja rezerwacja zmieni status na rezerwację stałą.

Czartery jachtów w Chorwacji - Jakie uprawnienia musisz posiadać?

Żeby zasiąść na pokładzie jachtu w celu żeglowania na morzu oblewającym Chorwację, musisz posiadać uprawnienia Jachtowego Sternika Morskiego. Takie uprawnienia musisz zdobyć jeszcze przed rozpoczęciem rejsu. Zdecydowanie łatwiej będzie jeśli będziesz już posiadaczem licencji żeglarskiej. Pamiętaj o tym, że Chorwacja to nie tylko wyprawa jachtem. Dodatkowo możesz zdecydować się na wypożyczenie katamaranu i wielu żeglarzy się właśnie na to decyduje.

Żeglowanie w niezwykłym miejscu

Chorwacja ma nam wiele do zaoferowania. Jeśli myślimy o czarterze jachtów to jest tak, że należy najpierw wybrać odpowiednią łódź dla siebie. Do tego sprawdzi się wyszukiwarka jachtów. Korzystając z niej możemy wybrać taki typ jachtu czy ciekawe katamarany, jakie nam najbardziej odpowiadają. Wystarczy jeden dzień na pokładzie, by zakochać się w morzach Chorwacji i tamtejszej kulturze. Wiadomo, że cena w przypadku kupna jachtów jest bardzo wysoka. Natomiast wybierając czarter możemy znaleźć doskonałą łódź, katamaran czy ponton w świetnej cenie. Warto być na bieżąco z nowymi ogłoszeniami odnośnie rejsów czy wypożyczania łodzi dla żeglarzy. Niejednokrotnie spotyka się oferty last minute gdzie cena za charter jest jeszcze korzystniejsza.

Skorzystaj też z wybranych usług dodatkowych

Rejsy po morskim terytorium Chorwacji to bez wątpienia niezwykła atrakcja. Pamiętajmy jednak o tym, że pływając od jednej mariny do drugiej mogą czekać na nas inne ciekawe atrakcje. Odwiedzając Chorwację koniecznie musimy spróbować tamtejszej kuchni oraz odwiedzić miejsca, które są szczególnie polecane przez turystów. Takim miejscem może być, chociażby błękitna grota.
Poprzez firmę polishcharteragency możemy zyskać coś więcej niż tylko jacht. Firma oferuje również takie usługi dodatkowe jak wypożyczanie samochodów. Natomiast na stronie internetowej tejże firmy można znaleźć łatwą w obsłudze wyszukiwarkę połączeń lotniczych. Często można znaleźć tam loty last minute w świetnej cenie. Czas wakacyjnego urlopu w Chorwacji nie musi być więc bardzo kosztowny. Trzeba tylko wiedzieć poprzez jakie firmy rezerwować dla siebie atrakcje.Redakcja poleca

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów