Deszczowe wakacje? Nic straconego z pakietami telewizyjnymi w Orange Love

  

Masz wolne, ale pogoda za oknem nie zachęca do wyjścia? Dzięki pakietom telewizyjnym Orange Love możesz przyjemnie spędzić czas w domu — zarówno w pojedynkę, jak i w towarzystwie drugiej połówki, przyjaciół czy rodziny. Tak duża liczba dostępnych usług nie pozwoli Ci się nudzić. Dlaczego warto postawić na pakiet Orange Love?Orange Love – pakiety telewizyjne dopasowane do Twoich potrzeb

Kanały telewizyjne są dostępne w pakietach Orange Love Standard i Extra. W pierwszym z nich otrzymujesz aż 131 programów, w tym 102 w jakości HD i 1 w jakości 4K. W drugim masz dostęp do 181 kanałów, w tym 145 w HD i 1 w 4K. Szczegóły sprawdzisz na stronie https://www.orange.pl/pakiety/love.

Pakiety telewizji Orange Love obejmują kanały:

  • ogólnotematyczne,
  • filmowe,
  • sportowe,
  • rozrywkowe,
  • edukacyjne,
  • dla dzieci,
  • muzyczne,
  • informacyjne. 

Dodatkową usługą kierowaną do domów z kilkoma telewizorami jest Multiroom. Dzięki niej domownicy mogą oglądać telewizję Orange Love nawet na czterech ekranach jednocześnie i na każdym z nich wyświetlać inny kanał. Wszystko w ramach jednej umowy, a więc wygodnie i bez zbędnych formalności.

Miłośnicy sportu z pewnością docenią możliwość włączenia zwycięskiego pakietu Eleven, który pozwala na doświadczanie sportowych emocji na najwyższym poziomie. Osoby korzystające z pakietów Orange Love mogą też dodać do swojego abonamentu 12 kanałów Canal Plus ze sportem, serialami i programami dokumentalnymi.

Pakiet Orange Love to nie tylko telewizja

Oprócz telewizji w pakietach Orange Love są też abonament komórkowy oraz internet światłowodowy. W ramach abonamentu na telefon klient otrzymuje pakiet transmisji danych, a także nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Do tego dochodzi jeszcze Orange Światłowód w wariantach do 300 Mb/s, do 600 Mb/s lub do 1 Gb/s. Abonent otrzymuje bezpłatną usługę CyberOchrona i może korzystać z telefonu internetowego, by dzwonić do UE, USA i Kanady bez limitu.

Serwisy streamingowe w ramach pakietu telewizji Orange Love

Jeśli surfowanie po internecie i bogate pakiety telewizyjne to za mało, w Orange Love dostępne są również serwisy streamingowe. Przy zawarciu umowy na 24 miesiące możesz otrzymać aż 6 miesięcy subskrypcji Netflix w prezencie. Z ulubionymi filmami i serialami pod ręką nawet deszczowe wakacje nie będą nudne.

Redakcja poleca

Bielsko-Biała Plac Wolności - NOWOŚĆ Bielsko-Biała Plac Wolności NOWOŚĆ Widok na Promenadę i Plażę w Sarbinowie SARBINOWO - widok na plażę Bielsko-Biała Plac Wojska Polskiego - NOWOŚĆ Bielsko-Biała Plac Wojska Polskiego NOWOŚĆ Kamera prezentuje ujęcie na Plac Wojska Polskiego w Bielsku-Białej. Do Placu od wschodu prowadzi ulica Targowa od zachodu ulica Łukowa. Z północnej strony dotrzemy ulicą Cyniarską, a od południa ogranicza go ulica 11 listopada stanowiąca główny deptak miejski. Kamienice stojące wokół placu powstały w XIX wieku. Są też budynki z początku XX wieku, w tym znana i jedna z najpiękniejszych słynna bielska kamienica „Pod Żabami”. Kamienica ta jest doskonałym przykładem polskiego stylu secesyjnego. Swoją nazwę zawdzięcza rzeźbionemu portalowi. Są na nim dwie żaby, z których jedna trzyma kieliszek opierając się o beczkę, a druga gra na mandolinie. Na Placu znajdują się pomniki Baltazara Gąbki oraz Don Pedra z Krainy Deszczowców. Działające tu słynne Studio Filmów Rysunkowych i Teatr Lalek Banialuka od lat rozwijają wyobraźnie maluchów, a na bajkach szkicowanych w tym studio wychowały się pokolenia Polaków. W innych częściach miasta znajdziemy także pomniki: Bolka i Lolka, Reksia czy Pampaliniego. Widok na piękną, piaszczystą i szeroką plażę w Grzybowie w woj. zachodniopomorskim. Grzybowo - widok na plażę Widok z Kamery na żywo na STARÓWKĘ w Warszawie Warszawa - Rynek Starego Miasta Widok z kamery na Jezioro Solińskie w Bieszczadach. Solina Grupa PKL - Zapora Wodna w Solinie  Widok z kamery na Jezioro Solińskie w Bieszczadach. Zapierający dech w piersiach widok ze szczytu wieży widokowej umiejscowionej przy kolei gondolowej PKL Solina. W tej transmisji ukazujemy piękno bieszczadzkiej natury, która łączy się z kunsztem inżynierii w postaci zapory oraz samej kolei.Solina to urokliwa miejscowość położona w polskich Bieszczadach, w województwie podkarpackim. Jej główną atrakcją jest Jezioro Solińskie, które powstało w wyniku spiętrzenia rzeki San na potrzeby elektrowni wodnej. Jezioro Solińskie jest największym sztucznym zbiornikiem wodnym w Polsce i jednym z największych w Europie. Tak samo jak jezioro, sama zapora wodna może poszczycić się tytułem największej budowli hydrotechnicznej w kraju. Jej wysokość sięga 81 metrów, natomiast długość to 664 metry. Z turystycznego punktu widzenia Solina to niezwykle atrakcyjne miejsce dla poszukujących kontaktu z naturą, aktywnego wypoczynku oraz pięknych krajobrazów górskich. Oferuje bogatą gamę możliwości rekreacyjnych i zachwyca swoim malowniczym otoczeniem przez cały rok. Powstanie nowoczesnej kolei gondolowej, z której można podziwiać niezwykłe krajobrazy wręcz zmusza do rzucenia wszystkiego i wyjechania w Bieszczady.  Widok z Kamery na trasy zjazdowe na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem Polana Szymoszkowa Kamera w Kołobrzegu z widokiem na plażę Kołobrzeg - widok na plażę zachodnią

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów