Deszczowe wakacje? Nic straconego z pakietami telewizyjnymi w Orange Love

  

Masz wolne, ale pogoda za oknem nie zachęca do wyjścia? Dzięki pakietom telewizyjnym Orange Love możesz przyjemnie spędzić czas w domu — zarówno w pojedynkę, jak i w towarzystwie drugiej połówki, przyjaciół czy rodziny. Tak duża liczba dostępnych usług nie pozwoli Ci się nudzić. Dlaczego warto postawić na pakiet Orange Love?Orange Love – pakiety telewizyjne dopasowane do Twoich potrzeb

Kanały telewizyjne są dostępne w pakietach Orange Love Standard i Extra. W pierwszym z nich otrzymujesz aż 131 programów, w tym 102 w jakości HD i 1 w jakości 4K. W drugim masz dostęp do 181 kanałów, w tym 145 w HD i 1 w 4K. Szczegóły sprawdzisz na stronie https://www.orange.pl/pakiety/love.

Pakiety telewizji Orange Love obejmują kanały:

  • ogólnotematyczne,
  • filmowe,
  • sportowe,
  • rozrywkowe,
  • edukacyjne,
  • dla dzieci,
  • muzyczne,
  • informacyjne. 

Dodatkową usługą kierowaną do domów z kilkoma telewizorami jest Multiroom. Dzięki niej domownicy mogą oglądać telewizję Orange Love nawet na czterech ekranach jednocześnie i na każdym z nich wyświetlać inny kanał. Wszystko w ramach jednej umowy, a więc wygodnie i bez zbędnych formalności.

Miłośnicy sportu z pewnością docenią możliwość włączenia zwycięskiego pakietu Eleven, który pozwala na doświadczanie sportowych emocji na najwyższym poziomie. Osoby korzystające z pakietów Orange Love mogą też dodać do swojego abonamentu 12 kanałów Canal Plus ze sportem, serialami i programami dokumentalnymi.

Pakiet Orange Love to nie tylko telewizja

Oprócz telewizji w pakietach Orange Love są też abonament komórkowy oraz internet światłowodowy. W ramach abonamentu na telefon klient otrzymuje pakiet transmisji danych, a także nielimitowane rozmowy, SMS-y i MMS-y. Do tego dochodzi jeszcze Orange Światłowód w wariantach do 300 Mb/s, do 600 Mb/s lub do 1 Gb/s. Abonent otrzymuje bezpłatną usługę CyberOchrona i może korzystać z telefonu internetowego, by dzwonić do UE, USA i Kanady bez limitu.

Serwisy streamingowe w ramach pakietu telewizji Orange Love

Jeśli surfowanie po internecie i bogate pakiety telewizyjne to za mało, w Orange Love dostępne są również serwisy streamingowe. Przy zawarciu umowy na 24 miesiące możesz otrzymać aż 6 miesięcy subskrypcji Netflix w prezencie. Z ulubionymi filmami i serialami pod ręką nawet deszczowe wakacje nie będą nudne.

Redakcja poleca

Widok na centrum Krynicy-Zdroju deptak, ścieżka, drzewa. Krynica-Zdrój - widok na deptak Ujęcie z kamery na Nowy Targ. Nowy Targ - widok na Rynek KRAKÓW - widok na ulicę FLORIAŃSKĄ NOWOŚĆ Kraków - widok na Ulicę Floriańską NOWOŚĆ Serwisy społecznościowe mają jedną wspólną cechę - wideo odtwarza się w pionie. Ten trend rozpoczął się z 2015 roku, kiedy popularność smartfonów systematycznie rosła. W 2006 roku uruchomiliśmy pierwszą w Polsce kamerę z obrazem na żywo w technologii strumieniowej.Dzisiaj uruchamiamy pierwsze kamery na żywo w formacie 9:16 - przystosowanym głównie do urządzeń mobilnych. Taki sposób prezentacji umożliwia nam montaż kamer w miejscach, gdzie do tej pory było to niemożliwe. Krupówki - Camera on the promenade in Zakopane Zakopane - widok na deptak Krupówki NOWOŚĆ Wrocław - widok na rynek główny we Wrocławiu z kamery stałej. WROCŁAW - widok na Stare Miasto Kamera Plac Wszystkich Świętych w Krakowie Kraków - Plac Wszystkich Świętych  Ujęcie na skrzyżowanie Ulicy Grodzkiej w Krakowie z Placem Wszystkich Świętych widocznym po lewej i Placem Dominikańskim z prawej strony obrazu. Kamera umiejscowiona jest na oryginalnie prezentującym się Pawilonie Wyspiańskiego. Wymienione wyżej ulice należą do najstarszych w Stolicy Małopolski. Najbardziej, jednak wyróżnia się Ulica Grodzka, gdyż stanowi część tak zwanej Drogi Królewskiej w Krakowie. Jest to umowny trakt biegnący z północy na południe, którym uroczyście niegdyś przejeżdżali polscy królowie udający się na Wawel. Większość budynków w jej ciągu to zabytkowe kamienice skrywające ciekawe historie. Zapraszamy do oglądania transmisji live z terenu Starego Miasta w Krakowie, które gorąco zachęcamy zwiedzić osobiście. Proponujemy także do zapoznania się z innymi widokami na tą niezwykłą historyczną stolicę Państwa Polskiego.

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów