FreeskiHotele, czyli szusuj za darmo na najlepszych rodzinnych stokach w Polsce!

  

Urlop w górach po sezonie to bardzo dobra decyzja. Stoki są mniej zatłoczone, a rezerwując noclegi w programie FreeskiHotele, można dostać karnet na stok gratis. Zobacz, gdzie pojeździsz za darmo.

FreeskiHotele, czyli szusuj za darmo na najlepszych rodzinnych stokach w Polsce!zdjęcie: FreeskiHotele

Dlaczego warto pojechać na narty w marcu?

Ferie zimowe w Polsce kończą się w ostatni weekend lutego. Co to oznacza? Ano to, że stoki pustoszeją. Nadal będą się na nich pojawiać fani jazdy na nartach i na desce, ale będzie ich zdecydowanie mniej. Natomiast warunki do jazdy będą takie same, jak w styczniu i lutym, a może nawet lepsze. Mniej ludzi na stokach, to krótsze kolejki do wyciągów, a to oznacza, że uda się zjechać więcej razy w ciągu dnia.

Marzec to początek kalendarzowej wiosny i jej zapach można delikatnie wyczuć w powietrzu. Jazda w marcowym słońcu jest zdecydowanie przyjemniejsza, a warunki na stokach wciąż bardzo dobre dzięki niskim temperaturom, szczególnie rano i wieczorem. To najlepsze warunki do uprawiania sportów zimowych, jakie można sobie wymarzyć.


Wyprawa na narty po sezonie to najlepsza propozycja dla osób, które chcą odpocząć, szukają w górach wyciszenia, a jednocześnie pociąga je uprawianie sportów wyczynowych.

Jest jeszcze jeden powód, dla którego warto zaplanować wypad na narty po sezonie: rezerwując noclegi w obiektach należących do FreeskiHotele, można dostać darmowy karnet na stok i w ten sposób zaoszczędzić sporą kwotę. Czy może być lepiej? Może. Na stokach należących do Grupy Pingwina można jeździć nie tylko w dzień, ale także w porze wieczornej!


 zdjęcie: FreeskiHotele

Jak dostać darmowy karnet na stok?

Nietrudno dostać darmowy karnet na stok. Formalności są ograniczone do minimum, a ich wypełnienie zajmie zaledwie kilka chwil.

Na stronie https://freeskihotele.pl/ znajdujemy interesujący nas obiekt. Wyszukiwać można na kilka sposobów:

– ustalam, czy wolimy hotel, czy pensjonat, a jeśli znamy, wpisujemy konkretną nazwę,

– wybieramy stację narciarską, w pobliżu której chcemy zamieszkać,

– ustalamy, jaka kwota za nocleg wchodzi w grę.


Można oczywiście skorzystać z więcej niż jednego filtra, jeśli wiemy, że chcemy mieszkać w np. w pensjonacie w pobliżu stacji Kasina Ski i nie chcemy płacić za nocleg więcej niż 300 zł.

Następnie, korzystając z udostępnionych danych kontaktowych, rezerwujemy przynajmniej dwa noclegi. W czasie rezerwacji mailowej lub telefonicznej trzeba koniecznie powołać się na portal FreeskiHotele i wyraźnie zaznaczyć chęć otrzymania voucherów na karnety.

Po przyjeździe, przy zameldowaniu trzeba odebrać vouchery, a następnie w kasie stacji narciarskiej wymienić na karnety. Karnety obowiązują zarówno na jazdę dzienną jak i nocną.


Na których stokach można pojeździć za darmo?

zdjęcie: FreeskiHotele

W ramach programu FreeskiHotele dostępnych jest pięć rodzinnych stacji narciarskich wchodzących w skład Grupy Pingwina:

Kasina Ski&Bike Park w Kasinie Wielkiej w Beskidzie Wyspowym

Czarny Groń w Rzykach w Beskidzie Małym

Skolnity Ski&Bike Park w Wiśle w Beskidzie Śląskim

Słotwiny Arena w Krynicy Zdrój w Beskidzie Sądeckim

Kurza Góra w Kurzętniku na Mazurach

Warto podkreślić, że wszystkie stacje narciarskie oferują bardzo dobre warunki. Ich przygotowanie i utrzymanie porównywalne jest z trasami alpejskimi. Już nie trzeba jeździć do Austrii, Włoch czy Szwajcarii. Także w Polsce czekają wyśmienicie przygotowane stoki i fachowa obsługa.


Redakcja poleca

Bielsko-Biała Plac Wolności - NOWOŚĆ Bielsko-Biała Plac Wolności NOWOŚĆ Widok na Promenadę i Plażę w Sarbinowie SARBINOWO - widok na plażę Bielsko-Biała Plac Wojska Polskiego - NOWOŚĆ Bielsko-Biała Plac Wojska Polskiego NOWOŚĆ Kamera prezentuje ujęcie na Plac Wojska Polskiego w Bielsku-Białej. Do Placu od wschodu prowadzi ulica Targowa od zachodu ulica Łukowa. Z północnej strony dotrzemy ulicą Cyniarską, a od południa ogranicza go ulica 11 listopada stanowiąca główny deptak miejski. Kamienice stojące wokół placu powstały w XIX wieku. Są też budynki z początku XX wieku, w tym znana i jedna z najpiękniejszych słynna bielska kamienica „Pod Żabami”. Kamienica ta jest doskonałym przykładem polskiego stylu secesyjnego. Swoją nazwę zawdzięcza rzeźbionemu portalowi. Są na nim dwie żaby, z których jedna trzyma kieliszek opierając się o beczkę, a druga gra na mandolinie. Na Placu znajdują się pomniki Baltazara Gąbki oraz Don Pedra z Krainy Deszczowców. Działające tu słynne Studio Filmów Rysunkowych i Teatr Lalek Banialuka od lat rozwijają wyobraźnie maluchów, a na bajkach szkicowanych w tym studio wychowały się pokolenia Polaków. W innych częściach miasta znajdziemy także pomniki: Bolka i Lolka, Reksia czy Pampaliniego. Widok na piękną, piaszczystą i szeroką plażę w Grzybowie w woj. zachodniopomorskim. Grzybowo - widok na plażę Widok z Kamery na żywo na STARÓWKĘ w Warszawie Warszawa - Rynek Starego Miasta Widok z kamery na Jezioro Solińskie w Bieszczadach. Solina Grupa PKL - Zapora Wodna w Solinie  Widok z kamery na Jezioro Solińskie w Bieszczadach. Zapierający dech w piersiach widok ze szczytu wieży widokowej umiejscowionej przy kolei gondolowej PKL Solina. W tej transmisji ukazujemy piękno bieszczadzkiej natury, która łączy się z kunsztem inżynierii w postaci zapory oraz samej kolei.Solina to urokliwa miejscowość położona w polskich Bieszczadach, w województwie podkarpackim. Jej główną atrakcją jest Jezioro Solińskie, które powstało w wyniku spiętrzenia rzeki San na potrzeby elektrowni wodnej. Jezioro Solińskie jest największym sztucznym zbiornikiem wodnym w Polsce i jednym z największych w Europie. Tak samo jak jezioro, sama zapora wodna może poszczycić się tytułem największej budowli hydrotechnicznej w kraju. Jej wysokość sięga 81 metrów, natomiast długość to 664 metry. Z turystycznego punktu widzenia Solina to niezwykle atrakcyjne miejsce dla poszukujących kontaktu z naturą, aktywnego wypoczynku oraz pięknych krajobrazów górskich. Oferuje bogatą gamę możliwości rekreacyjnych i zachwyca swoim malowniczym otoczeniem przez cały rok. Powstanie nowoczesnej kolei gondolowej, z której można podziwiać niezwykłe krajobrazy wręcz zmusza do rzucenia wszystkiego i wyjechania w Bieszczady.  Widok z Kamery na trasy zjazdowe na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem Polana Szymoszkowa Kamera w Kołobrzegu z widokiem na plażę Kołobrzeg - widok na plażę zachodnią

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów