Kiedy otwarcie sezonu narciarskiego 2020/2021 na kolejnych stacjach?

  

Zima zawitała na południe kraju. Zabieliło, zaśnieżyło, kolejne stacje przygotowały swoje trasy i już w tym tygodniu czekają na pierwszych narciarzy i snowboardzistów. W dobie pandemii koronawirusa wraz z całą branżą narciarską, apelujemy o przestrzeganie zasad reżimu sanitarnego - tak abyśmy mogli wszyscy czuć się bezpiecznie i komfortowo, a spędzanie wolnego czasu na świeżym powietrzu poprawi naszą kondycje zdrowotną.

część 1. 


źródło: archiwum redakcji webcamera.pl


Gdzie w najbliższy weekend pojeździcie na nartach z zachowaniem odpowiedniego dystansu sanitarnego?

- Tylicz.ski  – otwarcie 5 grudnia 2020

Stacja narciarska Tylicz.ski w Tyliczu zaprasza od piątku 4 grudnia na stok. Czynne będą dwie koleje krzesełkowe. Stacja czynna od 9-20.


źródło: screen z kamery górnej stacji ośrodka narciarskiego TYLICZ.ski 


Czorsztyn - Ski – otwarcie 5 grudnia 2020

Dobrze zorganizowany ośrodek narciarski, z różnorodnymi trasami zjazdowymi, serwisem i wypożyczalnią sprzętu, szkółką narciarską. W skład kompleksu wchodzą dwa wyciągi krzesełkowe, jeden orczykowy i dwa wyciągi typu „wyrwirączka”. Ruszają od 5 grudnia od godziny 9.źródło: screen z kamery górnej stacji ośrodka narciarskiego Czorsztyn Ski w Kluszkowcach


Jurgów – Ski – otwarcie 5 grudnia 2020

Stacja dysponuje siedmioma trasami w tym jedną z najtrudniejszych tras na Podhalu. Mniej zaawansowani mają do dyspozycji trasę zieloną dostępna również trasa dla dzieci. Dwie koleje linowe, cztery wyciągi talerzykowe, wypożyczalnia sprzętu, szkoła narciarska, bezpłatny parking.


źródło: screen z kamery na stacji narciarskiej Jurgów Ski 


GrapaSki – otwarcie 5 grudnia 2020

Śnieżą, ratrakują, ubijają i już prawie gotowi na narciarzy. W ofercie 4 osobowa kolej linowa, trzy wyciągi orczykowe. Wszystkie cztery trasy oświetlone o różnym stopniu nachylenia dla tych lubiących szybszą jazdę jak i tych wolących rekreacyjnie, spokojnie poszusować.


Kaniówka - Białka Tatrzańska – otwarcie 5 grudnia 2020

Gwarancja udanej zabawy. Na terenie ośrodka czteroosobowa kolej krzesełkowa, trzy wyciągi orczykowe. Stacja ta kładzie nacisk na idealne warunki narciarskie dla dzieci, które zaczynają swoją przygodę ze sportami zimowymi. Doskonałe warunki szkolenia zapewnia profesjonalna kadra instruktorów.źródło: screen z kamery na Kaniówka w Białce Tatrzańskiej 


Rusiń – Ski – otwarcie 5 grudnia 2020

Przepięknie położona stacja narciarska, która poza możliwością jazdy na nartach dostarcza wspaniałych widoków. Szerokie, dobrze utrzymane trasy, z których główne mają 150, 200 metrów szerokości. Łącznie ponad 4 kilometry długości na 6 trasach. Do dyspozycji dwie koleje krzesełkowe oraz dwa orczyki.


źródło: screen z kamery na panoramę ośrodka narciarskiego Rusiń-ski


Kotelnica Białczańska – otwarcie 5 grudnia 2020

Łączna powierzchnia tras narciarskich 42 ha. Wszystkie trasy sztucznie naśnieżane, oświetlone. Stacja ma u siebie aż 5 linowych kolei, dwa wyciągi narciarskie oraz jeden talerzykowy. Do dyspozycji szkoły narciarskie, wypożyczalnia sprzętu, trasy biegowe, snowpark. Od 5 grudnia rusza 6 - osobowa kanapa IV Kotelnica Expres, trasy 4 - 1430m.źródło: screen z ośrodka narciarskiego Kotelnica Białczańska 


Zapraszamy fanów białego szaleństwa do korzystania z oferty wszystkich ośrodków narciarskich w Polsce, zarówno tych większych jak i mniejszych stacji.

Pamiętajcie jednak o przestrzeganiu nie tylko zasad bezpieczeństwa na stoku wg KODEKSU NARCIARZA, ale także wg obowiązujących OBOSTRZEŃ SANITARNYCH w dobie pandemii koronawirusa. 
Redakcja poleca

Bielsko-Biała Plac Wolności - NOWOŚĆ Bielsko-Biała Plac Wolności NOWOŚĆ Widok na Promenadę i Plażę w Sarbinowie SARBINOWO - widok na plażę Bielsko-Biała Plac Wojska Polskiego - NOWOŚĆ Bielsko-Biała Plac Wojska Polskiego NOWOŚĆ Kamera prezentuje ujęcie na Plac Wojska Polskiego w Bielsku-Białej. Do Placu od wschodu prowadzi ulica Targowa od zachodu ulica Łukowa. Z północnej strony dotrzemy ulicą Cyniarską, a od południa ogranicza go ulica 11 listopada stanowiąca główny deptak miejski. Kamienice stojące wokół placu powstały w XIX wieku. Są też budynki z początku XX wieku, w tym znana i jedna z najpiękniejszych słynna bielska kamienica „Pod Żabami”. Kamienica ta jest doskonałym przykładem polskiego stylu secesyjnego. Swoją nazwę zawdzięcza rzeźbionemu portalowi. Są na nim dwie żaby, z których jedna trzyma kieliszek opierając się o beczkę, a druga gra na mandolinie. Na Placu znajdują się pomniki Baltazara Gąbki oraz Don Pedra z Krainy Deszczowców. Działające tu słynne Studio Filmów Rysunkowych i Teatr Lalek Banialuka od lat rozwijają wyobraźnie maluchów, a na bajkach szkicowanych w tym studio wychowały się pokolenia Polaków. W innych częściach miasta znajdziemy także pomniki: Bolka i Lolka, Reksia czy Pampaliniego. Widok na piękną, piaszczystą i szeroką plażę w Grzybowie w woj. zachodniopomorskim. Grzybowo - widok na plażę Widok z Kamery na żywo na STARÓWKĘ w Warszawie Warszawa - Rynek Starego Miasta Widok z kamery na Jezioro Solińskie w Bieszczadach. Solina Grupa PKL - Zapora Wodna w Solinie  Widok z kamery na Jezioro Solińskie w Bieszczadach. Zapierający dech w piersiach widok ze szczytu wieży widokowej umiejscowionej przy kolei gondolowej PKL Solina. W tej transmisji ukazujemy piękno bieszczadzkiej natury, która łączy się z kunsztem inżynierii w postaci zapory oraz samej kolei.Solina to urokliwa miejscowość położona w polskich Bieszczadach, w województwie podkarpackim. Jej główną atrakcją jest Jezioro Solińskie, które powstało w wyniku spiętrzenia rzeki San na potrzeby elektrowni wodnej. Jezioro Solińskie jest największym sztucznym zbiornikiem wodnym w Polsce i jednym z największych w Europie. Tak samo jak jezioro, sama zapora wodna może poszczycić się tytułem największej budowli hydrotechnicznej w kraju. Jej wysokość sięga 81 metrów, natomiast długość to 664 metry. Z turystycznego punktu widzenia Solina to niezwykle atrakcyjne miejsce dla poszukujących kontaktu z naturą, aktywnego wypoczynku oraz pięknych krajobrazów górskich. Oferuje bogatą gamę możliwości rekreacyjnych i zachwyca swoim malowniczym otoczeniem przez cały rok. Powstanie nowoczesnej kolei gondolowej, z której można podziwiać niezwykłe krajobrazy wręcz zmusza do rzucenia wszystkiego i wyjechania w Bieszczady.  Widok z Kamery na trasy zjazdowe na Polanie Szymoszkowej w Zakopanem Polana Szymoszkowa Kamera w Kołobrzegu z widokiem na plażę Kołobrzeg - widok na plażę zachodnią

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów