Pingwin PASS to najtańszy karnet na najlepsze trasy. Przez cały rok!

  

Przeczytaj koniecznie, żebyś potem nie żałował(a)!

Pingwin PASS to najtańszy karnet na najlepsze trasy. Przez cały rok!


Jeśli lubisz narty i planujesz sporo jeździć w sezonie, najlepszym wyborem dla Ciebie będzie Pingwin PASS. Jeśli wziąć pod uwagę, że ceny karnetów na większości stoków oscylują wokół kwoty 100 – 145 zł dziennie, Pingwin PASS po tygodniu jazdy przekształca się w karnet całkowicie bezpłatny! A jeśli zdecydujesz się na zjeżdżanie przez niespełna dwa tygodnie – karnet pozostanie twoim przyjacielem nawet wtedy, gdy stopnieje śnieg, ponieważ wówczas korzystasz z niego przesiadając się na rower! Jeśli uczciwie przeliczysz ceny – już nigdy nie wybierzesz innego karnetu.


Dla spragnionych wrażeń i urozmaicenia

Pingwin PASS daje Ci dostęp do najbardziej zróżnicowanych tras, jakie można sobie wyobrazić – działa w pięciu różnych ośrodkach rozrzuconych po Beskidach i jednym na Mazurach! Łącznie z karnetem możesz zjeżdżać przez cały rok na blisko 20 km tras narciarskich i ponad 30 km tras rowerowych.

Dla nieśmiałych i lubiących rutynę

Jeśli nie chcesz wydawać pieniędzy na jazdę po trasach, na które nigdy nie trafisz, najlepszym wyborem dla Ciebie będzie opcja karnetu na tylko jeden ośrodek. Sam(a) decydujesz czy chcesz kupić karnet na jeden czy pięć ośrodków.

Dla rodziców z dziećmi i dla dzieci

Opieka nad dziećmi jeszcze nigdy nie dawała tyle frajdy co przy zakupie Pingwin PASSu. Z zakupem karnetu dla siebie dostajesz karnet dla dziecka poniżej 8 roku życia za free! 

Dla lubiących bonusy

Co by się nie działo, dbamy o naszych klientów! Posiadaczy karnetów zapraszamy na darmowe jazdy w Sylwestra i w święta, wieczorne jazdy po oświetlonych stokach i darmowy wstęp do Zimowych Stref Dziecięcych.

Dla lubiących wiedzieć na czym się stoi (a właściwie jeździ)

Karnet jest ważny CO NAJMNIEJ przez okrągły rok od dnia aktywacji. Jeśli pandemia lub inna plaga wymusi odgórne zamknięcie stoków i tras – przedłużymy ważność Twojego karnetu o czas nie działających wyciągów! Pamiętaj, że w cenie masz oszałamiające krajobrazy na stokach regularnie lokujących się w czołówkach rankingów!

Dla tych, którzy lubią jeździć po sztruksie

Na stokach Grupy Pingwina czekać będzie na Ciebie od samego rana znakomicie przygotowana nawierzchnia, solidnie odświeżana popołudniu, aby jazdą można się było cieszyć do końca dnia. W rezultacie karnet całodzienny przekształca się w całodzienny i „do-późno-wieczorny”. W przeliczeniu na godziny aktywnej jazdy po raz kolejny okazuje się, że to najtańszy karnet w Polsce.

Dla tych, którzy lubią jeździć po sztruksie


Dla tych, którzy lubią wiedzieć, za co płacą

Ponieważ gramy fair, nie dopisujemy niczego drobnym druczkiem. Wręcz przeciwnie – stworzyliśmy porównywarkę karnetów, gdzie możesz dokładnie poznać zalety poszczególnych karnetów pod kątem okresu ważności, dostępu do atrakcji (np. pumptracku, lodowiska, tubingu itp.), liczby wyciągów i tras, lokalizacji, dopasowania do preferencji sportowych, częstotliwości korzystania, możliwości oszczędzenia kosztów, minimalnego czasu trwania urlopu, aby zacząć całkowicie bezpłatne jazdy!

Dla tych, którzy cenią sobie wygodę     

Kupujesz w internecie, przyjeżdżasz po czarnym asfalcie, parkujesz tuż przy stoku, wypożyczasz super jakości sprzęt na miejscu, umawiasz się z profesjonalnym instruktorem, odpoczywasz i posilasz się w kulturalnych warunkach w nowocześnie i komfortowo urządzonych lokalach gastro, nie obawiasz się lockdownów. Tak wygląda komfort na miarę alpejskich kurortów.


Grupa Pingwina

Grupa Pingwina wyróżnia się bezkompromisową dbałością o jakość obsługi i infrastruktury. W pięciu całorocznych ośrodkach można cieszyć się nieograniczonymi możliwościami aktywności na świeżym powietrzu, a tytułowy pingwin w logo jest gwarancją wysokich standardów obsługi.

Oferta Grupy Pingwina zimą to m.in: niemal 20 km świetnie przygotowanych, ratrakowanych dwa razy na dobę tras narciarskich, koleje krzesełkowe z osłonami przeciwwiatrowymi, bezpieczne wyciągi taśmowe dla rozpoczynających swoją przygodę ze sportami zimowymi, dwa Snow Parki oraz liczne imprezy, których nie spotkasz nigdzie indziej! Latem Grupa Pingwina „przesiada” się między innymi na rowery. Bike Parki to zadbane i na bieżąco serwisowane trasy rowerowe o łącznej długości 36 km czy słynna na całą Polskę Wieża widokowa w Krynicy-Zdroju z najpiękniejszą ścieżką w koronach drzew mają już stałych wielbicieli! Już niebawem otwarta zostanie druga Wieża ze ścieżką widokowo-edukacyjną na Kurzej Górze na Mazurach.

W każdej z lokalizacji na dzieciaki i dorosłych czekają atrakcje, dostosowywane do pory roku.

 
Więcej informacji znajdziesz na: www.grupapingwina.pl/

Słotwiny Arena: www.slotwinyarena.pl
Kasina Ski&Bike Park: www.kasinaski.pl
Czarny Groń: www.czarnygron.pl
Skolnity Ski&Bike Park: www.skolnity.pl
Kurza Góra: www.kurzagora.pl


Redakcja poleca

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów