Telefon na kartę czy na abonament?

  

Co wybrać – telefon na abonament czy na kartę? Wszystko zależy od Twoich potrzeb, ale też oferty operatora komórkowego. Sprawdź, co się bardziej opłaca – abonament czy karta.

zdjęcie: pixels

Telefon na abonament – wygodne rozwiązanie dla każdego

Co wybrać – abonament czy kartę? To pytanie, przed którym staje każdy użytkownik sieci komórkowej. Decydując się na ofertę abonamentową, możesz mieć pewność, że jej zakres nie zmieni się w trakcie trwania umowy.

Oferta  abonament pozwala w wygodny sposób wymienić telefon na nowy. Dobranie urządzenia do abonamentu pozwala zamówić smartfon z korzystnej cenie, w ratach 0%. Należność za sprzęt spłacisz wraz z opłatami za usługi telekomunikacyjne.

Abonament Orange – poznaj bezpieczne Plany 5G

Abonament daje komfort i dużo możliwości. W Orange do wyboru masz trzy opcje, dzięki którym zyskasz nielimitowane rozmowy, SMS-y oraz MMS-y:

Plan S – z 30 GB internetu mobilnego co miesiąc;

Plan M – ze 140 GB/mies. przez 12 rok – potem 70 GB;

Plan L – z 300 GB/mies. przez rok, później ze 150 GB.

Dlaczego warto dołączyć do Orange? Umowę podpisujesz na 24 miesiące, a w ramach każdego z trzech Planów zyskujesz możliwość korzystania z zasięgu 5G – najnowocześniejszej generacji sieci komórkowej. Dodatkowo otrzymasz bezpłatną CyberOchronę, zwiększającą Twoje bezpieczeństwo w sieci.

Sprawdź szczegóły oferty na abonament Orange: https://www.orange.pl/abonament/abonament-komorkowy


Telefon na kartę – czy warto?

W przypadku oferty na kartę należy pamiętać o regularnych doładowaniach. Dzięki nim nie tylko  możesz dzwonić do bliskich i wysyłać SMS-y, ale też przedłużysz ważność konta. Zwlekanie z płatnościami może sprawić, że Twój numer zostanie dezaktywowany.

Telefon na kartę – dla kogo to dobre rozwiązanie?

Oferta na kartę to dobra propozycja dla osób, które lubią kontrolować swoje wydatki. Wysokość wpłaty oraz termin jej wykonania jest uzależniony od użytkownika i daty ważności oferty. Płatność można zrealizować na różne sposoby – np. poprzez bankowość internetową.

Co bardziej się opłaca – oferta na kartę czy abonament? Wszystko zależy od Twoich możliwości i potrzeb. Jeżeli zastanawiasz się nad abonamentem, sprawdź ofertę Orange, dzięki której zyskasz lepszą ochronę w internecie oraz możliwość surfowania po sieci bez zakłóceń dzięki 5G.


Redakcja poleca

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów