Jesień to idealny czas na poszukiwania jachtu na lato!

  

Pomimo, że jesienią jeszcze wiele osób cieszy się czasem spędzonym na jachcie, warto pamiętać, że to także idealny moment na rozpoczęcie ich poszukiwania na kolejny sezon! Żeglowanie z pewnością należy do czynności, które z roku na rok zrzeszają coraz więcej fanów i cieszą się ogromną popularnością, jednak ceny wynajmu jachtów latem mogą odstraszyć nawet najbardziej zapalonych miłośników! Dziś przychodzimy do Was z mini poradnikiem na temat tego, kiedy i jak zarezerwować wymarzony jacht!


Dziś przychodzimy do Was z mini poradnikiem na temat tego, kiedy i jak zarezerwować wymarzony jacht!Dlaczego jesień?

Nie jest tajemnicą, że planowanie rejsu jachtem najlepiej zacząć długo przed sezonem. Dlaczego? Właśnie po to, aby uniknąć sytuacji, w której wybrany jacht będzie niedostępny lub będzie kosztował dużą sumę pieniędzy. W szczytowym sezonie, który przypada na lipiec oraz sierpień, ceny jachtów sięgają sporych kwot!

Najkorzystniejsze oferty czarterowe znikają w zawrotnym tempie, dlatego warto rozważyć rezerwację już w okolicach października. Nie od dziś wiadomo, że w branży jachciarskiej liczy się czas! Wielu zainteresowanych tylko czeka na odpowiednią chwilę, by z powodzeniem zarezerwować wybrany jacht i zaoszczędzić przy tym pieniądze oraz niepotrzebny stres. Ceny jesienią bywają nawet 25% niższe! Wielu armatorów decyduje się także na wynajem łódki za niższą cenę przez niewiadomą, jaką jest sukces danego sezonu. 

Z pewnością znajdziemy wielu zwolenników ofert “last minute”, które są niewątpliwie kuszące, jednak nie dają gwarancji zarezerwowania jachtu. Ponadto, wybór łódek będzie znacznie bardziej ograniczony i może nie spełniać wielu oczekiwań! Rezerwacja jachtów “last minute” może być problematyczne również dla osób, które planują swój urlop z wyprzedzeniem.


Jaki port wybrać?

Do najpopularniejszych miejsc dla żeglarzy należy Chorwacja. Czarter jachtu w tych okolicach jest dobrym pomysłem dla osób, które chcą odpocząć na spokojnych wodach, tym samym delektując się przejrzystą i turkusową wodą. Ceny w lokalnych portach są kolejnym powodem, by to właśnie tam zdecydować się na czarter. Chorwacja niewątpliwie należy do krajów, w których pogoda w sezonie dopisuje przez cały sezon, dając gwarancję udanych wakacji! Co więcej — decydując się na rejs w równie atrakcyjnych cenowo miejscach warto rozważyć Włochy. Tamtejsza natura pozwala na żeglowanie w towarzystwie czynnych wulkanów i malowniczych wysp. Każde z tych miejsc zdobędzie swoich fanów i spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających żeglarzy. 

Teraz jest idealna pora, aby zarezerwować jachty. Kraje takie jak Chorwacja czy Włochy czekają!Redakcja poleca

TOP 5

Waszych ulubionych kamer

WebCamera Media Sp. z o.o.
ul. św. Filipa 23/4
31-150 Kraków

tel. +48 12 442 01 86

webcamera@webcamera.pl

"WEBCAMERA.PL"
ul. Floriańska 9A
34-120 Andrychów